Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Passenger, chyba pisałam, że jakby co to masz nocleg ze śniadaniem u mnie :mrgreen:

 

*Monika*, wymiata wszystkie Miski i panny (nawet mnie ;> ) kipi seksapilem!!! Tego się nie nauczysz, z tym się kobieta rodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pająk, detektywmonk, Chada, Davin, O matko... ależ Wy mi posłodziliście... Takie tam fotki 40 - latki w domowym ogródku, po pracy, przy kawie :oops:

Dziękuję. Dodałam zdjęcia przed zlotem, żeby Ci, którzy mnie nie znali... poznali... :D

 

scarlett33, odracza się dzieci w przypadku deficytów rozwojowych z uwagi na diagnozę, na podstawie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, rozporządzenie jasno określa w jakich przypadkach. A czy Ty złożyłaś wniosek o godziny wczesnego wspomagania dla Niego? Ma On opinię o wczesnym wspomaganiu?

Szkoda, że nie macie takiego przedszkola. W gminie gdzie pracuję, zaraz za płotem mojego przedszkola jest szkoła specjalna i są też w szkołach ogólnodostępnych klasy integracyjne. Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he chyba pomyliles fora watpie by to byla dobra miejscowa na swiecenie dekoltem poza tym za malo wykrzyknikow hobbi nie postarales sie

 

pajonk no dziekuje bardzo milo slyszec : D

 

monk mi tez bo monika na 40 zupelnie nie wyglada ani z twarzy ani z ciala!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, ma orzeczenie o wczesnym wspomaganiu,jeżdże z nim na rehabilitacje. Niestety przysługują takim dzieciom....4 godz rehabilitacji na m-ąc. A co to jest te 4 godz.? Wielkie g....Ma orzeczenie o niepełnosprawności,pobieram na niego świadczenie pielęgnacyjne. Ale to wszystko to tylko kropla w morzu potrzeb. Z resztą sama wiesz dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he chyba pomyliles fora watpie by to byla dobra miejscowa na swiecenie dekoltem poza tym za malo wykrzyknikow hobbi nie postarales sie

 

pajonk no dziekuje bardzo milo slyszec : D

 

monk mi tez bo monika na 40 zupelnie nie wyglada ani z twarzy ani z ciala!

Monika wygląda na góra 35 wiosen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×