Skocz do zawartości
Nerwica.com

AFERA TAŚMOWA 2014


chester

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladacie TVP info i twittera tygodnika wprost?

To ciekawsze niż mundial

Ja już spałem, ale dzisiaj z rana pierwsze co mi zadało gonga po wejściu na onet to relacja z tej akcji i info że dziś o 8 nasz wspaniały przywódca wygłosi kolejne przemówienie - aż dziw że znów nie czekał z wypowiedzią do "po weekendzie".

 

-- 19 cze 2014, 07:39 --

 

Hahaaa no i proszę, w orwellowskim duchu Donald okazał się znakomitym kwakmówcą - multum kwakania, zero konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tusk- póki co 40 minut gadania o niczym. Kończ waść, wstydu oszczędź i podaj się do dymisji, ale to nie realne.

 

-- 19 cze 2014, 09:13 --

 

Olejnik przeciw Tuskowi - świat stanął na głowie, jeśli wszystkie media będą przeciw Tuskowi to albo platforma upadnie albo wprowadzi dyktaturę.

 

a Tusk odwraca kota ogonem i robi z siebie i Sienkiewicza obrońcę demokracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec cyrku na dzisiaj.

 

Co mnie najbardziej rozbawiło/załamało, to wypowiedź że pan premier nie zgadza się na to aby o kształcie rządu decydowały osoby które nielegalnie zakłądają podsłuchy. Nożeszkurvamać, zawsze myślałem że to obywatele kraju decydują o kształcie rządu, a my obecnie mamy w dupie kto założył podsłuch i czy legalnie - interesuje zaś nas to, co się nagrało. I wcale nie chcę żeby to zostało ujawnione wszystko naraz, bo w takim przypadku zostanie to także naraz potężnie zamiecione pod dywan. Publikowane fragmentami ma większą szansę dotrzeć do świadomosci społeczeństwa - co oczywiście u tych na górze powoduje strachosraczkę, bo łatwiej naściemniać raz a porządnie niż co tydzień wymyślać nowe ściemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL odwiedziłem dzisiaj babcię, pogadaliśmy o aferze i co się okazało najbardziej ją zbulwersowało? Nie chachmęty, nie przekręy, tylko to, że... politycy używają "takich brzydkich słów" :D :D :D Nie żeby te przekręty do niej nie docierały - twierdzi że po politykach tylko tego można oczekiwać... Ale tym niedowierzaniem w używane "po godzinach" słownictwo mnie rozbroiła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda już to wszystko oglądać, szkoda czasu, ludzie nie chodzą do wyborów a ci dalej się jarają poparciem, zamiast zrozumieć że naród dał im czerwoną kartkę to co się dzieje z frekwencją to jest porażka naszej wspaniałej demokracji i polityków

Aż 50 % Polaków nie ma na kogo głosować.To wstyd na cały kontynent.Do wyborów samorządowych pójdzie 20 % Polaków,politycy obudźcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publikowane fragmentami ma większą szansę dotrzeć do świadomosci społeczeństwa - co oczywiście u tych na górze powoduje strachosraczkę, bo łatwiej naściemniać raz a porządnie niż co tydzień wymyślać nowe ściemy.

 

też prawda.

a co by się stało gdyby prokuratura przejęła te materiały?stałyby się dowodem w prowadzonym śledztwie i nie można by ich było już opublikować.

jak do tej pory donek grał całkiem nieźle,co by nie powiedzieć jest wytrawnym politykiem,ale z prasą lepiej nie zadzierać,nie takie rządy upadały bo coś gdzieś wyciekło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16182623,Monika_Olejnik___Cale_srodowisko_dziennikarskie_jest.html

Nawet największa guru mainstreamu obok takich "sław" jak Lis, Żakowski i inny jakiś agent mówi Donaldowi, że jest na wojnie z dziennikarzami.

"Jeśli twoja dziennikarka, która non stop Cie broni i wyciąga twój rząd z każdej opresji oraz dla ciebie atakuje PiS na wszystkie możliwe sposoby, mówi, że jest przeciw Tobie (Donek) to wiedz...że coś się dzieje" <---Jak mawia klasyk :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×