Skocz do zawartości
Nerwica.com

AFERA TAŚMOWA 2014


chester

Rekomendowane odpowiedzi

monooso, Nałęcz tak jak Wujec,Kuźniar Roman, Celiński, Frasyniuk, Olechowski, Krzywonos, Giertych i inni stanowią trzon TVNowskich i mainstreamowych komentatorów którzy oczywiście we własnej opinii i opinii dziennikarzy którzy z nimi rozmawiają są "obiektywni". Tylko, że ten ich obiektywizm zawsze polega na bronieniu Tuska i rządu PO. Są to ludzie oderwani od rzeczywistości siedzący w 4 literach Tuska pełniący rolę usłużnych komentatorów za kase w myśl takich pseudo dziennikarzy jak Olejnik wiadomo oczywiście wszyscy muszą nienawidziec PiSu i Kaczyńskiego bo inaczej nie zasłużyliby na miano komentatora. Ludzie nijak nie myślący w kategoriach Państwo, Naród, dobro ogółu. Dla nich liczy się tylko dobro platformy i wszystkich usłużnych struktur medialno biznesowo politycznych jej służacych.

.....przy Aferze autostradowej, Aferze hazardowej, Aferze amber Gold, Aferze stoczniowej, Aferze śląskiego nepotyzmu PO i wkońcu przy aferze informacyjnej zwanej Infoaferą o której szef CBA nazwał największą Aferą III RP (większej nawet od afery Fozz)...

Te wszystkie afery np gdyby były za rządów PiS lub SLD (ich załatwiły 2 słowa "lub czasopisma") dawno zmiotłyby rząd Kaczyńskiego czy Millera z powierzchni ziemi.

Tusk jednak dzięki usłużnym mediom obronił się z nich i nawet wygrywał wybory. Fakt, że te afery byly pojedynczymi zdarzeniami zakończonymi dotyczącymi gospodarki.

Afera Taśmowa to jednak afera progresywna. Z każdym tygodniem rozwija się i zaczyna dobijać PO i rząd coraz bardziej.

Nawet narracja platfusów typu Szejnfeld "nie ważne co na taśmach, ważne kto nagrywał" zaczyna przegrywać z skandalicznymi i haniebnymi treściami taśm.

Tusk afery gospodarcze i zlodziejskie potrafil załagodzic. Z aferą wizerunkową nie daje sobie rady nawet jego armia PRowców.

Wizerunek Tuska to była jego najmocniejsza strona. Bez tego nie ma już zupełnie nic...

Na Węgrzech by wywrócił się rząd liberalnych złodziei wystarczyła JEDNA, jedyna taśma która wystrzeliła rząd w kosmos na której ich Premier powiedział legendarne słowa "kłamaliśmy rano w południe i wieczorem".

U nas ponoc jest 900 godzin taśm. Pytanie czy to wystarczy by wystrzelic nasz "rząd" w powietrze. I czy wszystkie taśmy ujrzą światło dzienne. Może ktoś afere zdusi w zarodku?

Jakby nie patrzec ten kto taśmy nagrał (ponoc jakis biznesman) oraz gazeta wprost ktora je opublikowała wyrastają na środowisko patriotyczne odrzucające interes platformy dla dobra Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu Sikorski ma rację, ale on nic nie zrobił aby było inaczej. A PiS gada jakieś farmazony i liżę dupę amerykanom którzy mają nas w dupie no ale oficjalna polityka PO jest podobna.

Minister jest w porządku,co my mamy z tej Ameryki ? Kiczowate komedie romantyczne ? Wojnę w Iraku.Co ta wojna nam dała ? Co jest ciekawego w tej Ameryce ? Tylko Markety i Markety.Jedyna rzecz fajna to niektóre filmy,książki ( King,Coben,czy też Picoult) no i piękna przyroda USA.Ja wolę UE,wolę Bornholm niż Florydę,a Wiedeń bardziej niż Los Angeles.Z Ameryką stosunki poprawne,ale Unia najważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=TY0sPZPBTto][/videoyoutube]

 

-- 23 cze 2014, 13:55 --

 

Biedny phemier, podkrazone oczy, lamiący się głos. Mam miękkie serce i nawet

mi go szkoda jako istoty ludzkiej.

 

Odszczekuję, łudziłem się, że ma resztki honoru:

 

http://www.tvp.info/15730010/premier-ktos-chce-zdestabilizowac-polskie-panstwo

 

Podobna retoryka:

 

[videoyoutube=GJ6HeB5qb0I][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 1977, dobre :)

Jak by się tak całe społeczeństwo skrzyknęło to niczym święty Jerzy można by pokonac tego smoka. :D

Odszczekuję, łudziłem się, że ma resztki honoru

On i jego poplecznicy o honorze uczciwości patriotyzmie, dobrze Ojczyzny to tylko z komiksu czytali a i tak nie wiedzą o co chodzi :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mnie też, ale dlaczego to POLSKA ma wypłacać renty osobom represjonowanym przez nazizm czy też holokaust?

To jakiś obłęd. Takie działania tylko utwierdzają obywateli innych państw co do trafności stwierdzenia "polskie obozy koncentracyjne".

Dal mnie to nic innego jak zdrada.

Chyba troszkę za mocno :mrgreen: ale fakt to Niemcy mordowali Żydów nie Polacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt ruskim zależałoby na tym, żeby pokarać Tuska za "podskakiwanie" w sprawie Ukrainy.

Dziennikarka Wprostu wygadała się, że jakiś biznesman ma te nagrania ale że to nie on jest ich autorem.

Sprawa jest jasna taką jakośc nagran wykonac może tylko jakas służba specjalna polska lub zagraniczna.

Mówią też że był konflikt biznesmanów teraz przy prywatyzacji Ciechu w której i Kulczyk brał udział.

Dziwnym trafem akurat teraz taśmy wszyły choś dobrze że wyszły.

Tajemnicą Poliszynszyla jest to że wielcy polscy biznesmani mają powiązania z dawnymi agentami UOP,WSI i UB.

Także nagrania mogły byc robione także na potrzeby wewnątrzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuska i Komorowskiego nakręcają co rano służby specjalne X mocarstwa.Mocarstwo Y dobrze zakotwiczone w Polsce chce przejąć ster i podkłada świnie będącym u władzy marionetkom by w konsekwencji wygryźć ich mocodawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac "Ruszyła maszyna, już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła.."

Mainstream już zaczął wygładzać aferę. W TVN24 non stop widać jedynie nagłówek "Kto podsłuchiwał?". Bronek od całej sprawy się wypioł.

Donek stwierdził, że niech sie wali niech się pali on nikogo nie zdymisjonuje

Nawet Głos ludu Kłopotek, który jeszcze w niedziele mówił, że jedynym wyjściem dla rządu jest dymisja. Dzisiaj już jest wygładzony, mówi jak wszyscy z PSL itd., że w sumie to "chcą wziąć odpowiedzialność za państwo" czytaj z politycznego na nasze: "jeszcze nie jesteśmy gotowi by nas odstawić od koryta".

Jeśli nie wyjdą kolejne coraz to mocniejsze taśmy to istnieje możliwość, że sprawa rozejdzie się po kościach choć platformie poparcie powinno mocno spaść. Twardy elektorat lemingowy jak oceniają politolodzy to tylko 15%.

:blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to Putin,z zemsty za Ukrainę ?

 

Przeciez nagrania pochodzą z przed kilkunastu miesięcy wiec wtedy jeszcze "problemu Ukraińskiego" nie było.

Gdyby przyjąć scenariusz rosyjskiej prowokacji, to akurat by to pasowało na linii czasowej, takich afer nie robi się przecież z dnia na dzień, to są wielomiesięczne przygotowania i kalkulacje co się będzie bardziej opłacać. Ja jeśli już miałbym wierzyć w Rosyjskie maczanie palców w tej aferze to nie z "zemsty za Ukrainę" tylko żeby odciągnąć uwagę ludzi od tego co się tam dzieje - i udaje się to znakomicie, ostatnimi dniami całkiem olałem śledzenie konfliktu na Ukrainie bo bardziej mnie interesują sprawy w MOIM kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad założeniem wątku z najlepszymi memami bo jest dużo naprawdę fajnych. :twisted:

BŁAGAM, nieee..! Już mi wystarczy że na wszystkich śmiesznych stronach które odwiedzam Tusk straszy z głównych, z poczekali, z odrzutów, strach iść się wysikać bo z rozpora mi wyskoczy... Możesz z czystym sumieniem dać linka do wiochy, mistrzów, demotywatorów, kwejka, czy pierdyliarda innych podobnych stron, daj pan tu od tego odetchnąć. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×