Skocz do zawartości
Nerwica.com

AFERA TAŚMOWA 2014


chester

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie też jakiegoś wielkiego wrażenia to nie wywarło, wiadome było, że tak wygląda polityka tylko była skrzętnie ukrywana. Nie wierze w przed wczesne wybory, odbyły by się dopiera gdyby tysiące ludzi wyszło protestować przed sejm, a tak skończy się tylko na zapowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno na majdan u nas nie ma co liczyc. Za dużo u nas jako tako dobrze zarabiających lemignów + establishment + złodzieje +politycy.

Na Ukrainie Majdan się udał bo tam naprawde bieda przeogromna. Po drugie Ukraińcy to naród bardzo uparty. Będzie stał na mrozie - 20 stopni jeśli nie ugra swego. Nasz Kochany Naród choc twardy to jest leniwy. Pokazuje to chocby frekwencja w wyborach. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, też racja ja np powinienem ostro protestować bo nie mam nic do stracenia: rodziny, pracy, kariery a jak się nie garnę do tego tylko na forum ponarzekam czasem i na tym narzekaniu, złorzeczeniu na polityków się kończy u zdecydowanej większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10-12 h pracy dziennie 6 dni w tygodniu nikomu nie chcę się juz protestować, do tego dochodzi niska świadomość, pogodzenie się z losem bo jak inaczej traktowac to że u mnie w pracy np gdzie jest spory wyzysk ludzie jeszcze szefa chwalą a każdy przejaw buntu( czyli respektowanie praw pracowniczych) tłumią u innych w zarodku. No i młodzi których celowo masowo pcha się na studia aby w wieku buntu przesiedzieli na studiach i imprezowaniu a po nich czeka ich zwykle emigracja na zmywak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś premier zapowiedział,że mogą być wcześniejszy wybory.Z tym,że do sejmu ci sami wyjdą.

Wybory zależą od rozwoju afery, która po wczorajszej akcji ABW rozdmuchała się naprawdę. Nawet dziennikarz Konrad Piascki mainstreamowiec przyznał rano, że afera zaczeła powoli dogasac, ale ta sprawa z ABW w redakcji to była jak benzyna na dogasający ogień.

Więc wybory odbędą się jak Tusk i sztab PRowców co w KPRM pracuje dojdą do wniosku, że to jest dla PO najlepsze wyjście; że afery nie da się juz powstrzymac i że platforma w sondażach będzie tylko tracic.

Tusk myśli że czas zagra na jego korzysc, że afera pójdzie w zapomnienie. Teraz to czas jest już chyba jedynie na jego niekorzysc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc może, jak już wspominałem wyżej gdy PRowa ekipa tuskowa dojdzie do wniosku, że afery nie da się już powstrzymac. Wtedy zdecyduje się na wybory.

Wybory wygra PiS z lekką przewagą. Wtedy Tusk aktywuje Millera i Pawlaka przyczajonego niczym tygrys lub ukryty smok wtedy ekipka odpala konstruktywne wotum. No i mamy rządy złodziei aferałów i kolesiów przez kolejne 4 lata. Zmarnowali już prawie 8 lat. Kolejne 4 lata rządów liberałow = Argentyna, Grecja czyli całkowity upadek gospodarczy państwa Polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chester, węgier u nas nie będzie bo raz ze naród jest za leniwy

Dwa, że tam kraj był już na super cienkiej granicy bankructwa do którego doprowadziła lewica i ich partia Obywtaleska w koalicji.

Po trzecie Orban prowadził kampanie dosłownie u podstwa przekonując do swoich racji nawet poszczególnych obywateli.

U nas jest za dużo ludzi z lewicowym światopoglądem i dziwnym pochodzeniem nie do końca polskim. Więc na ok. 10-15% głosów nie ma co liczyc.

Pis by działac tak jak Fidesz też jest w sumie nie zdolny i zbyt leniwy. Nie ma co liczyc że dostałby 75% poparcia tak jak Fidesz.

Szkoda bo silny prawdziwie chrześcijańsko-demokratyczny rząd i silny premier taki jak Orban to coś czego Polska potrzebuje jak cukrzyk insuliny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwie chrześcijańsko-demokratyczny rząd

Czy tylko mi się wydaje że to jest wewnętrzne sprzeczne..? Przecież demokracja to rządy większości, a chrześcijaństwo jest tego całkowitym zaprzeczeniem - opiera się na świętych doktrynach ustalanych w centrum watykańskim, chrześcijanie nie wybierają tylko mają narzucone z góry co im wolno a co nie. W rządach pod patronatem chrześcijaństwa wiele kwesii niejako z automatu nie może być poddane demokratycznym wyborom, bo np. sprawy aborcji czy eutanacji nie podlegają w chrześcijaństwie dyskusji czy głosowaniu... No a tak wychwalana w demokracji wolność? Rząd chrześcijański z definicji temu zaprzecza, ponieważ u podstaw tej religii stoi księga która w wielu miejscach mówi co i komu wolno robić, mówić czy myśleć. Więc jak "chrześcijański" to z automatu niedemokratyczny. Chrześcijański totalitaryzm - to będzie pojęcie dużo trafniejsze.

 

I choć moją pierwszą reakcją na zacytowany fragment było: "chyba kogoś pojebało...", to po chwili stwierdziłem że już chyba za stary na to jestem, zbyt zmęczony. A niechaj i by nadszedł czas chrześcijańskich rządów. Jakoś przetrzymam. A jest nadzieja że z takim rządem stałoby się to co z poprzednimi - ludzie by się po kilku latach ogarnęli że coś jest nie tak, że gdzieś kogoś porypało, że trochę to nie na dzisiejsze czasy rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, efekty rządzenie NIErzcheścijańskich albo ANTYchrześcijańskich rządów mamy bez liku w europie zachodniej. Najlepszym przykładem jest Hiszpania gdzie się niestety taki antychrześcijański rząd trafił. Efekt?

Kraj na skraju bankructwa. Bezrobocie ponad 20%, wśród młodzieży ponad 50% itd. Tego chcemy? Tego co nam skrajnie lewacka Unia która sama ledwo zipie narzuca?

Założycielem UE był chrześcijanin Robert Schuman. Jego intencją było założenie prężnej organizacji współpracy ekonomiczno-gospodarczej.

Jak Schuman widzi to co lewaki zrobili z Unią to w grobie przewrócił się chyba już na każdą stronę.

I choć moją pierwszą reakcją na zacytowany fragment było: "chyba kogoś pojebało..."

Na takie argumenty będziemy rozmawiac?

sprawy aborcji czy eutanacji nie podlegają w chrześcijaństwie dyskusji

Takie sprawy nie podlegają dyskusji ze względu na chrześcijański światopogląd. Aborcja i eutanazja to po prostu morderstwo, grzech ubrany w zbożne i szczytne cele.

Na tym polega piękno ustroju chrześcijańskiego. Światopoglądu się nie dyskutuje bo nie ma w sumie czego dyskutowac.

Dyskutuje się jedynie kwestie ekonomiczno-społeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekty rządzenie NIErzcheścijańskich albo ANTYchrześcijańskich rządów mamy bez liku w europie zachodniej. Najlepszym przykładem jest Hiszpania gdzie się niestety taki antychrześcijański rząd trafił. Efekt?

Kraj na skraju bankructwa. Bezrobocie ponad 20%, wśród młodzieży ponad 50% itd. Tego chcemy? Tego co nam skrajnie lewacka Unia która sama ledwo zipie narzuca?

kryzys, bezrobocie, problemy gospodarcze nie mają nic wspólnego z antiychrześcijanskimi, czy chrześcijańskimi rządami to zupełnie inna para kaloszy. Przecież Chrześcijaństwo a zwłaszcza katolicyzm jest w gruncie rzeczy w sferze gospodarczej mocno socjalny, potępia bogatych, wywyższa biednych, propaguje równość społeczną i pracę dla każdego. Przecież JP był krytykiem liberalizmu również gospodarczego i zwolennikiem trzeciej drogi której najbliżej chyba jest system skandynawski. Obecny papież jeszcze wydatnej to głosi, drapieżny kapitalizm, globalizm, rządy korporacji to dla niego największe zło współczesnego świata.

 

Wszyscy znani mi hierarchowie KK głoszą idęę gospodarki socjalnej, solidarnej również na kartach NT jest pochwała ubóstwa, ascezy i apoteoza równości a to że nasi rodzimi katole pokroju Cejrowskiego, czy w pewnym stopniu Gowina czy Korwina opowiadają się za dzikim kapitalizmem to jakiś obłęd, sprzeniewierzenie się idei chrześcijańskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×