Skocz do zawartości
Nerwica.com

AFERA TAŚMOWA 2014


chester

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam TVN i jestem z tego dumny.

 

-- 01 lip 2014, 18:14 --

 

A Forum nie może być tylko dla zwolenników skrajnej prawicy.Krytykujecie TVN że stacja tylko za Donaldem stoi,a widzę że nie długo by być na Forum trzeba będzie,popierać skrajną prawicę czy też kiboli.No,chyba że Ruch Narodowy lub PIS przejęli Forum na własność.A ja dziś oglądałem TVN24 i takiej krytyki Tuska i PO już dawno nie słyszałem.Było w kontekście służby zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a czy ktoś Ci TVN broni oglądac?

A ogladaj se na zdrowie.

Sam czasem też oglądam np X factor. :D

a widzę że nie długo by być na Forum trzeba będzie,popierać skrajną prawicę czy też kiboli.No,chyba że Ruch Narodowy lub PIS przejęli Forum na własność.

Czy ktoś komuś każe coś popierac?

Nikt forum nie przejmje, a kqażdy ma poglądy jakie ma prawicowe lub lewicowe

Wrecz przeciwnie. Pluralizm jest wskazany. Nie ma go w mediach niech choc będzie na forum.

Zauważyłem, że wy koledzy o lewicowych poglądach tacy jak detektywmonk, czy deader, albo ten zujzuj jak ktoś powiem coś co nie jest po ich lewicowej myśli to tak się bulwersjecie jakby wam matkę mordowali. Dajcie se troche siana. Więcej dystansu :great:

 

-- 01 lip 2014, 17:37 --

 

A jeśli chodzi o TVN to oni ostatnio zmienili strategię.Wystarczy wsłuchac się w Pochanke, Durczoka czy Morodkę tzn Morozowskiego.

Zawsze przekaz był taki: dobry nowoczesny elegancki jest Tusk, a Kaczor to głupi socjalny psychopata który przyniesie tylko obciach...

Teraz przekaz jest taki: no PO to są aferzyści, no rząd może jest zły, no po aferze wstyd może był....ale jaka jest alternatywa? POWRÓT Kaczora! No to to nie....

Czyli w skrócie: lepszy złodziej Tusk niż obciachowy Kaczyński....

Ciekawe tylko czy to lepiej dla Polski? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Ta władza z niczego nie jest w stanie się wytłumaczyć. Ale nic, otóż Sikorski zwrócił za wino, ale nie za jedzenie. Czyli je za Nasze, ale pije za swoje. Wow :D Szacun dla niego.

 

-- 02 lip 2014, 10:04 --

 

http://www.wprost.pl/ar/454518/Sikorski-zwrocil-pieniadze-za-alkohol-ale-posilek-byl-sluzbowy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wy koledzy o lewicowych poglądach tacy jak detektywmonk, czy deader, albo ten zujzuj jak ktoś powiem coś co nie jest po ich lewicowej myśli to tak się bulwersjecie jakby wam matkę mordowali. Dajcie se troche siana. Więcej dystansu :great:

Więcej dystansu mogę mieć do dowcipów o mieleniu martwych płodów w mikserze, a nie do czegoś co ma realny wpływ na moje życie. Klasa pracodawców wysysa z nas krew, ba, oni srakę nawet z nas wyciskają, wszystkie płyny ustrojowe, żeby tylko jak najwięcej wyżąć i mieć jak najwięcej dla siebie - i ja mam się na to nie bulwersować?? Mój kraj, taki piękny! xD Cieszyć się mam jeszcze jak ktoś mi mówi że powinno się mnie bardziej wyciskać, z uśmiechem zdychać, z uśmiechem! D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chester, żeby podsumować "działalność" wszechministra Sikorskiego wystarczy ta sprawa:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opage,5,title,Smiech-Lawrowa-po-wypowiedzi-Sikorskiego,wid,16670768,wiadomosc.html?ticaid=11302f

Ciekawe czy niemieckiego szefa msz też by Ławrow wyśmiał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Ok czyli zgadzasz się z tym, bo "inni i tak będą tacy sami". A ja się nie zgadzam bo żrą za moje. Ludzie nie mają na chleb a oni ośmiorniczki, króliczki i inne frykasy.

Trzeba wybrać takich posłów,którzy zamiast owoców morza,jedzą chleb ze smalcem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=Bj5fz7a-Q9c][/videoyoutube]

 

- Donald po to wsadził tam na chwilę Kiliana, żeby tam wziął odprawę - przyznaje Paweł Graś. Przypomnijmy. Krzysztof Kilian w marcu 2012 r. został prezesem zarządu Polskiej Grupy Energetycznej i funkcję tę pełnił do listopada 2013 r. Na pożegnanie on i jego współpracownicy dostali aż 6,9 mln zł odprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×