Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwna sytuacja


Sensej

Rekomendowane odpowiedzi

Siema .

Wczoraj miałem dziwną sytuację. Wyszedłem z dwoma kumplami trochę popić , na początku wszystko fajnie elegancko dopóki nie wziąłem pewnego "dopalacza" . Nie mam pojęcia co to było ( byłem głupi , nigdy więcej tego gówna nie wezmę ) , ale zacząłem po tym zachowywać się tak jakoś dziwnie a że byłem jedyny z towarzystwa który zażył tego szitu to wiadomo, kumple mnie obserwowali. Potem zauważyłem , że jeden tak cały czas się na mnie dziwnie patrzy . Bylem trochę zdziwiony a wiadomo na "haju" powiedziałem na głos coś w stylu - "Radek jak się patrzy cały czas " z takim śmiechem. I od tego momentu wydaje mi się, że się przystawiał . Ja sobie bekę robiłem ( wiadomo pijany, do tego to gówno) i jakieś dziwne pozy łapałem, nie wiem czemu ( może lubię jak ktoś zwraca na mnie uwagę ale podkreślam , że gejem nie jestem ) . Wtedy taka jakby "konspira" się wytworzyła i miałem wrażenie, że trzeci kumpel zaczął mnie przez niego podejrzewać, że też jestem gejem. Dziś po tym gównie przez pół dnia czułem się jak gówno - wahania nastroju , ciągłe myśli o wczoraj . Poradźcie mi co mam z tym wszystkim zrobić.. zerwać kontakt z tym kumplem? Czy po prostu potraktować to jako dobrą lekcję żeby nie odwalać więcej downa i nie pajacować za dużo.

Z góry dzięki i sorry za składnie, kiepski jestem w takim pisaniu, pozdrawiam.

Jeżeli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×