Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

wilzyx, :shock:

Słyszałem, że Japonia też w regresie, ale nie do tego stopnia, sytuacja jest bardziej opłakana, niż u nas. :P

Młode Japonki wolą przebywać we własnym towarzystwie niż zadawać się z mężczyznami.

Z badań Japońskiego Stowarzyszenia Planowania Rodziny wynika, że prawie połowa (45 proc.) Japonek w wieku 16-26 lat „nie jest zainteresowana albo pogardza kontaktami seksualnymi”. To samo dotyczy ponad 25 proc. mężczyzn.(...)W 2012 r. w Tokio na każde 100 kobiet w wieku rozrodczym urodziło się zaledwie 109 dzieci. Demografowie przyjmują, że aby populacja nie zmniejszała się, współczynnik urodzeń musi wynosić przynajmniej 2,1 dziecka na kobietę (czyli powinno rodzić się 210 dzieci na 100 kobiet). Jednocześnie spada także liczba Japonek w optymalnym dla rozrodu wieku między 20 a 40 lat. Z badań wynika, że jeśli tendencje te nie ulegną odwróceniu, to tylko do 2060 r. populacja Japonii skurczy się aż o jedną trzecią.(...)Niechęć do wchodzenia w stałe związki potwierdzają opracowane przez rząd Japonii statystyki. Z prognoz wynika, że jedna na cztery kobiety, które dziś dobiegają dwudziestki nigdy nie wyjdzie za mąż, a 40 proc. pozostanie bezdzietne. Problem w tym, że wielu kobietom zdaje się to nie przeszkadzać.

?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adela

@Aurora92

@Clavia

 

Ja jestem z 3miasta, aktualnie stanu wolnego, mieszczący się chyba w oczekiwanym przez Was przedziale wiekowym :mrgreen:

 

Nie oszukujmy się, nawet najlepsze cechy charakteru nie wystarczą, jeśli druga osoba chociaż odrobinę nie spodoba się nam wizualnie, dlatego żeby nie marnować Waszego czasu dołączam swoje zdjęcie:

 

http://postimg.org/image/o9v3pwn45/3dfa5257/

 

To jak, odrobinę się spodobałem? :P

 

OK, Teraz Wasza kolej! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×