Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

miał chłopak problemy z tożsamością płciową! niech idzie precz, w niwecz! gdzieś gdzie nie będze raził toksynami ,spowodowanymi wlasna niedojrzałością i samonieuswiadonomioscią , w innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, też śmiem to podejrzewać. Tyle o seksie gadał, o różnych fetyszach itp.

Kurcze, ale kiedy powiedziałam mu, że inaczej wyobrażałam sobie nasz weekendowy wypad to odpowiedział "myślałaś, że cały weekend będziemy się pieprzyć?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, on jak był w tej kiecce, to zwróciło moją uwagę również to, że powiedział "Mam nawet takie długie włosy, i prawie wyglądam dzięki temu jak kobieta".

Ja znam jednego transseksualnego osobnika i tamten zapuszcza włosy właśnie po to by jak założy kiecke dobrze wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, Podejrzana sprawa, no ale nie chce Ci narzucać czegokolwiek, sama musisz pomyśleć o tym ;) Zapytaj go wprost i bezpośrednio, że go prześwietliłaś i zobaczysz co on wtedy ;) Tylko weź nóż kuchenny do samoobrony w razie czego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzięki tej znajomości bardzo rozkwitłam ostatnio. Podrywają mnie faceci w sklepie np., koledzy mówią mi komplementy, mimo że nadal mam kilka nadprogramowych kilogramów. Staram się wyglądać, ładnie, ćwiczę i klops taki z tym chłopakiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawal mi sie jednak chyba z mloda, gdzies tak 6 lat roznicy, ale zastanawiam sie czy jak ją spotkam to czy nie zagadac

 

-- 11 lis 2013, 21:30 --

 

kokos84, trzeba było to zrobić :)

No gdybym wtedy była sama chętnie umówiłabym się z pracownikiem subway'a bo wyglądał bardzo apetycznie i miał charyzmę :)

luktar nie poczuła byś że ten typ jest nachalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na basenie i non stop przygladala mi sie jakas blondyna mimo tego, ze byla tam z jakims facetem. To nie bylo pojedyncze spojrzenie, bo co nie przeszedlem to sie gapila. Az mnie to zaczynalo irytowac. Moze mnie obgadywala razem z nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×