Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj bylem na basenie i non stop przygladala mi sie jakas blondyna mimo tego, ze byla tam z jakims facetem. To nie bylo pojedyncze spojrzenie, bo co nie przeszedlem to sie gapila. Az mnie to zaczynalo irytowac. Moze mnie obgadywala razem z nim?

Ciężko powiedzieć, mogła z różnych powodów, zarówno miłych jak i nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na basenie i non stop przygladala mi sie jakas blondyna mimo tego, ze byla tam z jakims facetem. To nie bylo pojedyncze spojrzenie, bo co nie przeszedlem to sie gapila. Az mnie to zaczynalo irytowac. Moze mnie obgadywala razem z nim?

Ciężko powiedzieć, mogła z różnych powodów, zarówno miłych jak i nie.

 

Dlatego najlepiej siebie lubić i mieć to gdzieś to, do momentu aż sie to mile rozwinie ewentualnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, Więc jeśli jej gach był "do spacyfikowania" - wysokiś jest,ćwiczysz te fajty,sprawny,to byś chłopa ewentualnie oklepał.

Można było podejść i zapytać

"Jaśnie białogłowo o złotych włosach,cóż to cię tak zafascynowało,skoro wzrok całyż czas w moją osobę wlepiasz" :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jaśnie białogłowo o złotych włosach,cóż to cię tak zafascynowało,skoro wzrok całyż czas w moją osobę wlepiasz"

z takim teksem to 98% lasek by albo kolesia wyśmiało albo popatrzyło się jak na kretyna.

 

Wiele zależy od tego, czy cięzko znokautowałby wcześniej tego gacha :mrgreen:

 

-- 11 lis 2013, 21:49 --

 

watpie, zeby to byly mile powody. Dlatego mnie to irytowalo.

 

Wątpisz, bo masz gównianą samoocenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, czy ja wiem? Na poczatku sobie pomyslalem: "o fajnie, patrzy sie na mnie, moze jej sie podobam", potem jak to sie zaczelo robic nagminne to coraz mniej mnie to zadowalalo. Jeszcze pamietam, ze byl taki moment, ze mialem do drzwi wychodzic i stalem jakos za nia i za jej gachem, to sie perfidnie odwrocila, zeby spojrzec (gach nie patrzyl) a potem odprowadzala mnie wzrokiem do drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, light, watpie, zeby to byly mile powody. Dlatego mnie to irytowalo.

Jak wyglądasz wiesz. Powiedziałbyś o sobie że możesz się podobać kobiecie? Jeśli odpowiedź brzmi tak to mogłeś się jej podobać.

 

Nie do końca tak jest. Prędzej można to uzasadnić realnym powodzeniem, bo takto to tylko nasza ocena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, light, watpie, zeby to byly mile powody. Dlatego mnie to irytowalo.

Jak wyglądasz wiesz. Powiedziałbyś o sobie że możesz się podobać kobiecie? Jeśli odpowiedź brzmi tak to mogłeś się jej podobać.

 

Nie do końca tak jest. Prędzej można to uzasadnić realnym powodzeniem, bo takto to tylko nasza ocena

Tylko problem w tym że jak jesteś poblokowany wewnątrz to możesz mieć powodzenie i o tym nawet nie wiedzieć. Ta dziewczyna mogła być przypadkiem takiej sytuacji.

Mnie np. na studiach podrywało kilka dziewczyn, a zrozumiałem to dopiero po wielu latach później wcześniej myślałem że mnie po prostu lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, o ile pamietam to na poczatku 1 klasy liceum kilka dziewczyn z klasy zaczepialo mnie puszczajac do mnie oczka, cos tam zagadujac czy chociaz dziecinnie lapiac mnie za sznurki od bluzy.

 

-- 11 lis 2013, 23:04 --

 

light, to Ty nie jestes kobieta? A to, co mi tam, ze powiedziales, ze Bradem Pittem nie bede. Twoje zdanie sie nie liczy, bo nie jestes plci pieknej :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, light, watpie, zeby to byly mile powody. Dlatego mnie to irytowalo.

Jak wyglądasz wiesz. Powiedziałbyś o sobie że możesz się podobać kobiecie? Jeśli odpowiedź brzmi tak to mogłeś się jej podobać.

 

Nie do końca tak jest. Prędzej można to uzasadnić realnym powodzeniem, bo takto to tylko nasza ocena

A jak to realne powodzenie zmierzyć jeśli się nic nie robi? Większość kobiet (podobno) wysyła sygnały i czeka na ruch faceta. Jeśli ktoś sygnałów nie widzi i (powiedzmy z nieśmiałości) nie wykonuje pierwszego kroku to będzie myślał że nie ma powodzenia. Taka osoba nie będzie miała jak sprawdzić czy w jej układzie odniesienia jest dla kobiet atrakcyjna czy nie.

W sumie to ja jestem taką osobą i też nie wiem.Czasem wydaje mi się że jestem chyba, a czasem jestem pewien że na pewno nie.

 

-- 11 lis 2013, 23:05 --

 

cos tam zagadujac czy chociaz dziecinnie lapiac mnie za sznurki od bluzy.

Cholera, a ja nie miałem bluzy ze sznurkami no fuck :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to realne powodzenie zmierzyć jeśli się nic nie robi? Większość kobiet (podobno) wysyła sygnały i czeka na ruch faceta. Jeśli ktoś sygnałów nie widzi i (powiedzmy z nieśmiałości) nie wykonuje pierwszego kroku to będzie myślał że nie ma powodzenia. Taka osoba nie będzie miała jak sprawdzić czy w jej układzie odniesienia jest dla kobiet atrakcyjna czy nie.

W sumie to ja jestem taką osobą i też nie wiem.Czasem wydaje mi się że jestem chyba, a czasem jestem pewien że na pewno nie.

 

Zgadzam się, mam dokładnie to samo. Ciekaw jestem jakie te sygnały są z kategorii tych dyskretnych, bo te bardziej widoczne potrafie wyłapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to realne powodzenie zmierzyć jeśli się nic nie robi? Większość kobiet (podobno) wysyła sygnały i czeka na ruch faceta. Jeśli ktoś sygnałów nie widzi i (powiedzmy z nieśmiałości) nie wykonuje pierwszego kroku to będzie myślał że nie ma powodzenia. Taka osoba nie będzie miała jak sprawdzić czy w jej układzie odniesienia jest dla kobiet atrakcyjna czy nie.

Ale co ja mialem zrobic w tamtej sytuacji? Przeciez nie podszedlbym do niej i nie zaczal zagadywac przy jej gachu. Poza tym nie wiadomo czy sie patrzyla, bo sie jej spodobalem czy moze krecila beke.

Cholera, a ja nie miałem bluzy ze sznurkami no fuck :D;)

Dresowa 8) . Tak czy siak: to byly oznaki zainteresowania, tru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×