Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ja mialem zrobic w tamtej sytuacji? Przeciez nie podszedlbym do niej i nie zaczal zagadywac przy jej gachu. Poza tym nie wiadomo czy sie patrzyla, bo sie jej spodobalem czy moze krecila beke.

Nie dam Ci rady jak jakiś ekspert :) Traktuję to historię jedynie jako przykład co mogło być.

 

-- 11 lis 2013, 23:12 --

 

Jak wyglądasz wiesz. Powiedziałbyś o sobie że możesz się podobać kobiecie? Jeśli odpowiedź brzmi tak to mogłeś się jej podobać.

O ile ma prawudlowe postrzeganie siebie. Ty uwazasz ze moglbys sie podobac kobietom?

Myślę że niektórym tak.

 

-- 11 lis 2013, 23:14 --

 

Dresowa . Tak czy siak: to byly oznaki zainteresowania, tru?

Przecież pisałem że nie wiem jak wyglądają sygnały wysyłane przez kobiety :)

Gdybym musiał, obstawiałbym że raczej tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był nachalny. Był bardzo miły i prawił mi komplementy.

Problem w tym,ze normalni faceci sa dosyc nachalni i zawsze dązą do seksu to się czuje, kobiety mowią nie na poczatku wiadomo dlaczego ,ale jak facet nie jest nachalny to jest dziwny, nawet ci na poziomie sa nachalni tylko w kulturalny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie w zwiazku z tym, ze zaczynam lazic po klubach. Czy to pomoze mi nieco w odblokowaniu sie jesli sam na sile sprobuje sie przelamac i zaczne podchodzic do kobiet? Czy moja samoocena wzrosnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie w zwiazku z tym, ze zaczynam lazic po klubach. Czy to pomoze mi nieco w odblokowaniu sie jesli sam na sile sprobuje sie przelamac i zaczne podchodzic do kobiet? Czy moja samoocena wzrosnie?

Z czasem może pomóc i zwiększyć otwartość na ludzi,relacje mogą być bardziej naturalne czy jak to nazwać.

Czy podniesie samoocenę - Nie sądzę,ale kto wie.

Na pewno lepsze to niż koczowanie na nerwica.com/bojcenie na świat (potwierdzone true story :mrgreen: ),nołlajfowanie i cała reszta aspołecznego szpeju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był w związku dwa lata, osiem lat temu :roll:

 

 

A sprośny był, samozwańczy libertyn. Każdy wyrafinowany rodzaj seksu go interesował... tak mówił.

 

@Luktas

 

http://www.psychiatria.pl/forum/vt,49,243,516139,0,nerwica-natrectw-hocd-czy-cos-innego

Proszę, tutaj wyjaśnienie jego przypadłości, wraz z rozwiązaniem ( pierwszy post od góry )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dopiszę się do tego grona.

Mam 29 lat, 185 cm wzrostu, włosy ciemny blond, oczy niebieskie, Warszawa, wykształcenie wyższe.

 

-- 13 lis 2013, 09:21 --

 

Ja też dopiszę się do tego grona.

Mam 29 lat, 185 cm wzrostu, włosy ciemny blond, oczy niebieskie, Warszawa, wykształcenie wyższe.

Jestem otwarty na nowe znajomości z osobą, najlepiej w wieku 24-29 lat, wzrost 165-180 cm, warszawa i bliskie okolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, mysle, ze nie ma nad czym sie zastanawiac. Juz to argumentowalem. Zreszta sama pisalas, ze juz na kryptogeja trafilas wczesniej.

 

Ja sie odswieze ze swoja reklama. Kobiety mozecie pisac. Jakby co to jestem z Olsztyna, miasta, gdzie nie ma nic. Nawet obwodnicy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, cóż no pewnie nigdy się nie dowiem co w nim siedzi. I według mojej terapeutyki nigdy nie powinniśmy spinać się by poznać kogoś do końca bo to niemożliwe...

Nie mam ochoty wrócić do singlostwa bo to dla mnie smutny stan. Może dlatego jeszcze się zastanawiam na tą relacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×