Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest lepiej niż za PIS, gdzie próbowali zrobić państwo katolickie.

Powiedzmy, że jest trochę lepiej. I co? To wciąż nie zmienia faktu, że Platforma to gówno, nie liberalizm.

 

Ja podziękuje.Zawsze i wszędzie, za państwem laickim.

No jak widać czasami i gdzieniegdzie za państwem laickim, drogi Monku ;). PO to centroprawica, lekki konserwatyzm, trochę chadecji.

 

resztą terroryści muzułmańscy to nic nie mają wspólnego z islamistami.

A naziści nie mieli nic wspólnego z nacjonalizmem. Islamizm to polityczny islam. Terroryzm muzułmański jest jego radykalnym i krwawym wcieleniem.

 

akurat terroryści spełniają wymogi koranu który np mówi zabijajcie wszystkich niewiernych tam gdzie ich znajdziecie a pokój zapanuje wówczas gdy cały świat będzie islamski.

"Święte księgi" są jak tort - każdy se może swój własny kawałek ukroić. Religijni terroryści znajdą jakiś własny fragment na poparcie swoich działań i poglądów, umiarkowani własny, liberalni własny, LGBT własny, wegetarianie własny, lewaki własny, nacjonaliści własny, libertarianie własny, anarchiści własny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Korwina taki stary pryk a zalicza młódki i to za darmo zazdroszczę mu ale nie jego żonie. :mrgreen:

Młódki to chyba jedno z najmniejszych zmartwień jego żony, biorąc pod uwagę poglądy JE męża na przemoc wobec kobiet czy "trochęgwałcenie" :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w PO przeszkadzają ci konserwatyści.Gdyby odeszli Biernacki,Radziszewska to było by lepiej.

Ale na razie nie odejdą, więc czemu głosujesz na PO? Są inne partie, mniej popularne może, ale jeśli każdy założy, że nie mają one szans i trzeba głosować na PO, żeby PiS nie doszedł do władzy, to rzeczywiście te partie szans mieć nie będą przez takie rozumowanie - trochę samospełniająca się przepowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w PO przeszkadzają ci konserwatyści.Gdyby odeszli Biernacki,Radziszewska to było by lepiej.

Ale na razie nie odejdą, więc czemu głosujesz na PO? Są inne partie, mniej popularne może, ale jeśli każdy założy, że nie mają one szans i trzeba głosować na PO, żeby PiS nie doszedł do władzy, to rzeczywiście te partie szans mieć nie będą przez takie rozumowanie - trochę samospełniająca się przepowiednia.

Na kogo mam głosować ? PIS, Ruch Narodowy też nie :mrgreen: ,kogo proponujesz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program Knp czy partii Korwin mógłby się okazać dla kraju zbawienny.Niestety nigdy nie zostanie wprowadzony w życie bo wtedy sitwa która pasożytuje na kraju zostałaby pozbawiona przywilejów,głosowanie na partie systemowe nic w Polsce nie zmieni.Te partie rządzą już od 25 lat w różnych konfiguracjach,nie rozumiem jaką logiką kierują się głosujący na Pis,Po,Sld...chyba tylko emocjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program Knp czy partii Korwin mógłby się okazać dla kraju zbawienny.Niestety nigdy nie zostanie wprowadzony w życie bo wtedy sitwa która pasożytuje na kraju zostałaby pozbawiona
Nie tylko dlatego. Ludzie przyzwyczajali się od czasów PRl do państwa z darmowa służbą zdrowia, edukacją gdzie jednak państwo jakoś troszczy się obywatela choć robi to mizernie i za duże podatki. Większość ludzi chciała by wręcz dużo większego socjalu taki jak jest na zachodzie luk jaki był za PRL gdzie każdy miał pracę i przywileje pracownicze, no ale jednocześnie chciałaby płacić mniejsze podatki co się raczej wyklucza. Partia ultraliberalna gospodarczo nigdy nie uzyska wyniku ponad 20% tak myślę a o uzyskaniu większości nie ma mowy zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kogo mam głosować ? PIS, Ruch Narodowy też nie :mrgreen: ,kogo proponujesz :smile:

Już nawet ten upadający Ruch Palikota lepszy. SLD szit, już chyba wolę PO. Oczywiście ja zagłosuję na Partię Libertariańską jeśli będzie taka możliwość, jeśli nie to jakies lewaki typu Zieloni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ty to programowo to raczej czysty Ruch Palikota chyba jesteś.

Ratuj tonącą tratfę. Palikot na prezydenta :mrgreen:

Maciek, ale Palikot tonie :mrgreen: mam wsiadać na jego łajbę, która idzie na dno.

 

-- 02 lut 2015, 10:43 --

 

Na kogo mam głosować ? PIS, Ruch Narodowy też nie :mrgreen: ,kogo proponujesz :smile:

Już nawet ten upadający Ruch Palikota lepszy. SLD szit, już chyba wolę PO. Oczywiście ja zagłosuję na Partię Libertariańską jeśli będzie taka możliwość, jeśli nie to jakies lewaki typu Zieloni.

Libertyńska ? Co to ? Nie znam :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, to bierz Grodzkiego pod pachę i zakładajcie skrajnie lewicowy ruch Monka :mrgreen:

 

Karwasz twarz, apropo skrajnych lewic... :mrgreen: SŁUPSK ZWARIOWAŁ. Nie rozumiem, jak można było wybrać taką ciotę na prezydenta swojego miasta :bezradny: Zagłębiając się w temat: jest wielka różnica między pedałami o homoseksualistami. Ci pierwsi manifestują swoją orientację i obnoszą się z tym tak, że człowieka mdli. Ci drudzy po prostu wolą facetów i wchodzą w związki z nimi i już. I nie oznajmiają o tym całemu światu, ale też się nie ukrywają po piwnicach. I choć pod względem homoseksualizmu jestem nietolerancyjny, tych "drugich" wymienionych przeze mnie jestem w stanie znieść

 

Prawica potrzebuje oszołomów, żeby przetrzeć drogę, a potem już na spokojnie. Ale przy tego typu fochach i przetasowaniach może się "spokojnie" nie utrzymać.

 

:great: Jestem za, ktokolwiek by to nie był, niech przeciera drogę dla prawicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berlin tez ma albo miał prezydenta geja, szkoda tylko że nie pogonił muslimów jako zaciekłych homofobów. Zastanawiam się czy nie głosować na Korwina bo już zupełnie nie ma na kogo na pewno nie na gajowego czy Dudę. Ogórek to chyba ma tylko niezłą prezencję a tak to raczej marionetka. A Palikot się zbłaźnił popieraniem PO i jednak wspiera multi kulti a tego nie toleruje choć w Polsce to jeszcze nie jest kluczowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karwasz twarz, apropo skrajnych lewic... :mrgreen: SŁUPSK ZWARIOWAŁ. Nie rozumiem, jak można było wybrać taką ciotę na prezydenta swojego miasta :bezradny:

Może dlatego, że jest spokojny, przyjazny, nie sączy jadu i jak dotąd prezentuje się z jak najlepszej strony. Ofc lepiej wybrać typowego wąsatego kato-Janusza tylko dlatego, że jest takim właśnie Januszem. A czy zrobi cokolwiek dla miasta/państwa? To już sprawa drugorzędna.

 

Zagłębiając się w temat: jest wielka różnica między pedałami o homoseksualistami.

Tak samo między:

*moherami i katolikami (Ci pierwsi manifestują swoją wiarę i obnoszą się z tym tak, że człowieka mdli. Ci drudzy po prostu podążają naukami Kościoła i już. I nie oznajmiają o tym całemu światu, ale też się nie ukrywają po piwnicach.)

*naziolami i patriotami (Ci pierwsi manifestują swoją opcję polityczną i obnoszą się z tym tak, że człowieka mdli. Ci drudzy po prostu kochają Polskę i już. I nie oznajmiają o tym całemu światu, ale też się nie ukrywają po piwnicach.)

*cuchnącymi kloszardami i ubogimi (Ci pierwsi manifestują swoją biedotę i obnoszą się z tym tak, że człowieka mdli. Ci drudzy po prostu są biedni i już. I nie oznajmiają o tym całemu światu, ale też się nie ukrywają po piwnicach.)

*wstaw se jakikolwiek rzekomy antagonizm, mi się ta zabawa znudziła po trzech gwiazdkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że jest spokojny, przyjazny, nie sączy jadu i jak dotąd prezentuje się z jak najlepszej strony. Ofc lepiej wybrać typowego wąsatego kato-Janusza tylko dlatego, że jest takim właśnie Januszem. A czy zrobi cokolwiek dla miasta/państwa? To już sprawa drugorzędna.

 

 

Właśnie. Ponadto jest społecznikiem i aktywistą, chce mu się pracować a nie tylko zajmować wygodną posadkę. Słucha się go z przyjemnością, bo nie podkłada świni innym w co drugim zdaniu, jak wielu innych polityków.

A obnoszenie się z orientacją? Jakie obnoszenie. Jest na świeczniku, to nawet jakby się nie przyznał, to prasa i tak by wszystko wytropiła i męczyła tak długo, aż musiałby wyjaśnić sprawę. A on się tego nie wstydzi. I ma rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×