Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopuję temat, bo płakłam kilkakrotnie przeglądając ostatnio internety.

 

10897778_835390836483820_128622383742542614_n.jpg?oh=c1eaa41ba889760cf892f2b01689e492&oe=55656C33&__gda__=1432484366_a71191ec71c2450277e702e800c2c70d

 

Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela polskiej prawicy i w Przemysława Wiplera, Syna Jego bynajmniej Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów pod warszawską Enklawą, przez dziesięciu skopan i zgazowan, wstąpił na izbę i drugiego dnia wytrzeźwiał, wstąpił na kanapę, siedzi po prawicy Krula, z której przyjdzie orać lewaków. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem,że Cyklopka jest za Korwinem.

Wrzuciłam te tekstu raczej dla śmiechu niż w ramach poparcia, bo ciężko być za partiami, które co najmniej dwa razy do roku się dzielą, zmieniają nazwy, skład i statut, i same sobie rozwalają całe zdobyte poparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin nową partią o nazwie KORWiN kompromituje sie jeszcze bardziej niż w KNP.

Z drugiej strony jednak lepiej by ludzie głosowali na tego oszołoma niż jakby mieli głosować na oszustów z PO.

Wszedł do sejmu lewako-zboczeniec Paligłup, wszedł Andrzejek niech mu ziemia lekką będzie Lepper, może wejść i anarchista Korwin :mrgreen:

Byłoby chociaż śmiesznie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin może i jest inteligentny ale ma mentalność dziecka i zero zmysłu politycznego i nawet jego medialność mu nie pomoże. Taki kto przydałby się w sejmie ale nie chciałbym aby rządził bo byłaby straszna anarchia i kłótliwość gorsza od Kaczyńskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem,że Cyklopka jest za Korwinem.

Wrzuciłam te tekstu raczej dla śmiechu niż w ramach poparcia, bo ciężko być za partiami, które co najmniej dwa razy do roku się dzielą, zmieniają nazwy, skład i statut, i same sobie rozwalają całe zdobyte poparcie.

W naszej polityce to normalne.

 

-- 29 sty 2015, 12:51 --

 

Korwin ponoć ma harem.

Temu to dobrze,dziewczyny skaczą wokół niego.

 

-- 29 sty 2015, 12:52 --

 

Korwin nową partią o nazwie KORWiN kompromituje sie jeszcze bardziej niż w KNP.

Z drugiej strony jednak lepiej by ludzie głosowali na tego oszołoma niż jakby mieli głosować na oszustów z PO.

Wszedł do sejmu lewako-zboczeniec Paligłup, wszedł Andrzejek niech mu ziemia lekką będzie Lepper, może wejść i anarchista Korwin :mrgreen:

Byłoby chociaż śmiesznie. :D

Z tej całej gromady,to chyba najbardziej PO mi pasuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają moje poglądy.Ja jestem zwolennikiem socjalliberalnej gospodarki,państwa laickiego, integracji UE.I nie lubię nacjonalizmu.

PO i państwo laickie? Katecheza w szkołach publicznych ma się dobrze, Świątynia Opatrzności i podobne przedsięwzięcia również otrzymują niemałe dotacje, za podarcie jakiejś starożytnej książki można nawet pójść siedzieć. To jeszcze nie jest państwo laickie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będzie, chyba, że nasz Czechy zaanektują. Cała prawica odpada nawet jak ktoś tam się znajdzie sensowny to na 90% ma pierdolca katolickiego, a i lewica jest głęboko przesiąknięta a w najlepszym wypadku nie chce się narażać i sprzeda swoje wartości za głosy wyborców, kościół wyrządził nie mniejszą szkodę temu krajowi niż pół wieku komuny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają moje poglądy.Ja jestem zwolennikiem socjalliberalnej gospodarki,państwa laickiego, integracji UE.I nie lubię nacjonalizmu.

PO i państwo laickie? Katecheza w szkołach publicznych ma się dobrze, Świątynia Opatrzności i podobne przedsięwzięcia również otrzymują niemałe dotacje, za podarcie jakiejś starożytnej książki można nawet pójść siedzieć. To jeszcze nie jest państwo laickie.

Ale jest lepiej niż za PIS, gdzie próbowali zrobić państwo katolickie.

 

-- 31 sty 2015, 16:37 --

 

Zachodnie Państwa muzułmańskie uważasz za laickie? Nacjonalizm będzie rósł w każdym kraju w miarę niszczenia przez Unię jego tożsamości narodowej i nazywanie patriotów rasistami itp. Rasistą jest ta osoba, która działa przeciwko jedności kulturowo etnicznej danego kraju ponieważ jej brak powoduje różne zamieszki. Państwo jednolite jest Państwem silnym Jedź do Francji, tam już multikulti im bokiem wylazło, ale jeszcze nie są świadomi tego. Jeszcze trochę, jak UK wyjdzie to unia się utrzyma, ale jak Francja to już nie. Może jeszcze da radę naprawić szkody, które unia wyrządziła.

Ja to widzę inaczej.Zachód nie upada i nie upadnie.Zresztą,skoro skoro na Zachodzie tak źle, to po co tam wszyscy chcą uciekać.Co to takich patriotów , do dziękuję.Wolę być obok Millera, Palikota czy Kopacz niż obok Zawiszy,Wiplera czy Ruchu Narodowego. Czytałem ich program wyborczy i raczej bym wolał nie popierać.I nie przekonałeś mnie,że Zachód do islam.Bardziej się boję, polskiego katolicyzmu.

 

-- 31 sty 2015, 16:44 --

 

To nie wszystko. Jaki patriota ? Łysy, ubrany w skórę nacjonalista z wyciągniętą ręką na tle krzyża celtyckiego to dla mnie żaden patriota.

A mówiąc laickiego, to się dotyczy każdej wiary.Zresztą żadna religia nie jest mi bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest lepiej niż za PIS, gdzie próbowali zrobić państwo katolickie.

Daj Boże, żeby spróbowali jeszcze raz. W końcu do 3 razy sztuka nie :mrgreen:

Ja podziękuje.Zawsze i wszędzie, za państwem laickim.

Też za nim jestem ale PO jako partia "wszystkich polaków" laicka być nie może. Zresztą akurat to nie jest najważniejsze w polityce tylko gospodarka, sprawy społeczne, polityka zagraniczna. z dwojga złego wole katolicką Polskę niż zmuslimizowaną Belgię czy Francję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę bronił swojej prawdy.Oby,w Polsce było tak jak we Francji.Od roku 1905 rozdział kościoła od państwa.I wierzę,że społeczeństwo nie dopuści do islamizacji.

Zresztą terroryści muzułmańscy to nic nie mają wspólnego z islamistami.Tak jak nie można oskarżać każdego Japończyka o zbrodnię Jednostki 731 ,czy też Niemca o Holokaust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą terroryści muzułmańscy to nic nie mają wspólnego z islamistami.
akurat terroryści spełniają wymogi koranu który np mówi zabijajcie wszystkich niewiernych tam gdzie ich znajdziecie a pokój zapanuje wówczas gdy cały świat będzie islamski. No ale to nie islamoterrozrym tylko temat o Korwinie.

A co do Korwina taki stary pryk a zalicza młódki i to za darmo zazdroszczę mu ale nie jego żonie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie czuję się związany z żadną wiarą.Kiedyś miałem chęć na Wiarę Słowian,ale też zrezygnowałem.Chcę rzec,że szanuję każdą wiarę.Prócz fanatyków JAKICHKOLWIEK.

Korwin ma dobrze.

Facet ma 70 lat a tyle energii w sobie większość w jego wieku o ile jeszcze żyje prowadzi stateczne życie lub wyczekuje śmierci a on działa jak widać nie tylko na froncie politycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×