Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Odpocząć choć na chwilę od tego, co gniecie w środku i zaznać spokoju. Tego Wam życzę, moi drodzy.

Ed. świątecznie podzielę się jeszcze z Wami świeżo ubraną choinką 🎄

 

48424159_224429575152602_5898999154260049920_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wigilię spędziłam z mamą, tatą, siostrą i bratem. Miałam na głowie czapkę Mikołaja i rozdawałam prezenty. Ja dostałam w prezencie poduszkę z nadrukiem własnego zdjęcia, książkę Tolkiena, kalendarz z kotami i pozytywkę. Potrawy wigilijne to była zupa grzybowa, pierogi z kapustą i grzybami, ryba karp, sałatka jarzynowa, śledzie i pieczarki. Potem zmywałam naczynia. Jutro muszę iść z mamą do kościoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, alone05 napisał:

Ja Wigilię spędziłam z mamą, tatą, siostrą i bratem. Miałam na głowie czapkę Mikołaja i rozdawałam prezenty. Ja dostałam w prezencie poduszkę z nadrukiem własnego zdjęcia, książkę Tolkiena, kalendarz z kotami i pozytywkę. Potrawy wigilijne to była zupa grzybowa, pierogi z kapustą i grzybami, ryba karp, sałatka jarzynowa, śledzie i pieczarki. Potem zmywałam naczynia. Jutro muszę iść z mamą do kościoła.

super 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mireadh napisał:

Każdy świętuje na swój sposób. Niektórzy w oderwaniu od kościoła i tego, co teoretycznie powinno się świętować.

Dzień dobry wszystkim.

znowu sie potwierdza moja teoria ze nie powiino byc panstwowych dni wolnych na swieta wyznaniowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Co do świąt, zaraz prawosławne, a tuz za rogiem kolejne i kolejna, aż znów będzie Boże Narodzenie. ;)
Swoją droga, macie czasami wrażenie, że ktoś was obserwuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, takie_tam napisał:

Swoją droga, macie czasami wrażenie, że ktoś was obserwuje?

To nie wrażenie, a fakt, jesteśmy obserwowani na każdym kroku :classic_biggrin: :pirate:

Począwszy od forum - tu obserwatorami są admini i modowie, dyskutują sobie na temat userów, plotkują i obserwują  :mrgreen:

W sklepie obserwowani jesteśmy przez kamery i jak uznamy ukraść baton albo butelkę wódki, to przy wyjściu napotkamy kłopoty i opór ze strony obsługi sklepu.

Rattersi obserwują przez kamerki internetowe, najczęściej kobiety, był kiedyś taki temat 

 

Wszyscy wszystkich obserwują, jest nawet opcja dla zwykłych ludzi "obserwuj", ale akurat nie działa :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×