Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

 

Nie było mnie kilka dni tutaj - miałam gości od soboty, rodzinka z Gdyni przyjechała :lol: , a co za tym idzie, zajęć nie brakowało mi :D

Wyjść "na miasto" również. Do tego bezsenne noce... Gdyby nie to, mogłabym powiedzieć, że czas minął mi dość przyjemnie, bo urozmaicenia nie brakowało :mrgreen:

 

Dzisiaj okropny smog nad miastem, szaro, buro...

Póki co, skutków zanieczyszczenia nie odczuwamy, ale kto wie, jak będzie w przyszłości...?

Ogólnie nie czuję się źle, co oczywiście nie znaczy, że wszystko jest pięknie, najważniejsze, że mimo wszystko daję radę.

 

Miłego wieczoru Kochani :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, No żesz... Już nie wiem, co mam Ci powiedzieć na pocieszenie. Rzuć sobie porządną wiązanką, potem się wykasuje...

 

A tak w ogóle dobry wieczór!

 

No i dzień odhaczony. :great:

Na włoski nie poszłam i chyba chodzić nie będę, bo zrobiło się z tego cykliczne spotkanie towarzyskie, a zupełnie nie o to mi chodziło. Ja chcę się uczyć, no. :time: Jutro idę do szkoły językowej dowiedzieć się, ile kosztuje normalny, płatny kurs, bo się zdenerwowałam, a jestem rozochocona tematem.

 

Z tematu nieogar - obieram ja dziś rzodkiew do obiadu i patrzę, jakoś skórka taka czymś przybrudzona, to obieram bardziej. Ale co obieram, to bardziej brudna. :shock: Okazało się, że palucha sobie fest rozcięłam i rozmazuję krew po tej rzodkwi. :roll: Tak to jest, jak się wypadnie z trybu uważność i myślami odpłynie.

 

misty-eyed, O to moi ziomale byli u Ciebie. :D Ale się działo! :105:

 

neon, O i piękne wsparcie dla naszej Kia. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, italiano? a jakoś idzie, ale zwolnilem trochę. Mnie się wydaje że najlepiej uczyć się indywidualnie. Tylko właśnie trzeba tą własną metodę wyrobić właśnie w trakcie nauki pierwszego języka. Poligloci to samouki zazwyczaj. Ale z drugiej stroby takie zajęcia mogą byx motywujace tylko weź za to plac ;)

 

anemon, a ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, To mój kolejny język do kolekcji ;) , ale jak mówisz mobilizują mnie zajęcia i zmuszają do systematyczności. Nie wiem, jak Ty, ale ja mam problem z systematycznością. ;) No nic, podejdę do szkoły językowej i dowiem się.

Działaj działaj, to będziemy sobie podsyłać fajne filmiki z YT po angielsku. :D

 

wiejskifilozof, Słodkie!

 

kia_ sportage, Ech, ściskam. :bezradny:

Potrenuj nie technikę z instruktorem, tylko jazdę w rozproszeniu. Mój mi włączał radio, przełączał co chwilę kanały, gadał, rozśmieszał, pokrzykiwał, popędzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

kia_ sportage, zdasz następnym razem...co się odwlecze nie uciecze ;) Swoją drogą powiem ci, że udało mi się zdać w takiego krzykacza..specjalnie chciał mnie wyprowadzić z równowagi ale puszczałam mimo uszów co sobie gadał i byłam maksymalnie skoncentrowana na drodze.

 

kosmostrada, podziwiam osoby które uczą się języków bo sama jestem antytalent w tym temacie :roll:

 

wiejskifilozof, buźka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, :papa: Jak tam, nadal z powerem jesteś? :smile:

Lubię bawić się słowami, lubię uczyć się języków, łatwo mi to przychodzi, czy to jest talent, nie wiem... :bezradny: Większe osiągnięcia w temacie miałby ktoś, kto posiadałby mniej tego "talentu", a więcej systematyczności. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a jakie języki już umiesz? Ja wyrobiłem systematyczność i teeraz samo to się kręci. Może u ciebie szwankuje motywacja i masz ciekawsze zajęcia. Może jednak nie jest dla ciebie to takie ważne tak naprawde, może powinnasz szukać czegoś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, :papa: Jak tam, nadal z powerem jesteś? :smile:

Lubię bawić się słowami, lubię uczyć się języków, łatwo mi to przychodzi, czy to jest talent, nie wiem... :bezradny: Większe osiągnięcia w temacie miałby ktoś, kto posiadałby mniej tego "talentu", a więcej systematyczności. ;)

 

No dokładnie, choć jedni mogą uczyć się szybciej inni wolniej nie ma to kompletnie znaczenia. Trzeba chcieć i wyrobić nawyk. Trzeba być cierpliwym i mieć świadomość że trzeba kupę czasu żeby nauczyć się języka. Z tego co czytałem to może parę procent ludzi będzie miało ogromny problenlm z językiem. Ważny jest też sposób w jaki się uczymy. Jeżeli obierzesz zła drogę szybko się zniechecisz. Więc Lunaa makaronu nam na uszy nie nawijaj bo my wiemy co w trawie piszczy LENIUCHU! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Dzisiaj byłem na pokemonach, energetyku, coś połaziłem, porobiłem na komputerku i tyle.

Szczerze to ja już nie mam siły, nie wiem czy Solian mnie tak muli, ale ostatnio nawet leżę w łóżku zamiast siedzieć przy komputerze bo po prostu czuję się tak sedatywnie (niby nie śpiąco, ale po prostu zmęczony).

Wstałem dzisiaj o 13 a już mam ochotę leżeć i nie wiem, włączyłbym telewizję nawet mimo że nie oglądałem jej kilka lat.

 

Czy wy też tak mieliście na Solianie (biorę 400mg)? Na początku marca wizyta. Holik, ty to wolf? Pomożesz na pw i coś podpowiesz?

 

Trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, z powerem, trochę mnie przeziębienie złapało ale daje radę. Fajnie jest mieć chęć jechać na zakupy po pracy, w domu coś zrobić z satysfakcją a nie traktować jako przymus. W ogóle myśli inne i wszystko o wiele prostsze i co najważniejsze bez lęków. Skoro nauka przychodzi ci łatwo to masz na pewno predyspozycje a to, że chcesz to już dużo...w natłoku spraw czasami o systematyczność trudno 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, zapomnialas jeszcze o grawitacji, grawitacja też przeszkadza i wiatr zawsze w oczy :D nie no żartuje, oczywiście jest tak ze nie każdy musi chcieć i uczyć się języka

Chociaż nauka języka czasem jest naprawdę niezwykła, odkrywcza i ma coś z magii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Kia, szkoda, ale starałaś się, i to się liczy. W końcu się uda :smile:

Mnie do dziś lepiej nie rozpraszać za kółkiem, daję radę, ale wolę nie. Pięć razy oblałam, także trochę rozumiem Twoje rozgoryczenie. Może za którymś razem będziesz już miała wszystko w nosie i wtedy zdasz?

Nie poddawaj się, walcz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×