Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na koncerciku, gdzie kolo z kolem grali utwory Osieckiej, fajoowo byylo :great: ale teraz spać nie mogę wypiłem chyba z 4 pepsi przydała by się tu jakaś kobieta chętnie bym się pomigdalił, pieszczoty i czuły sex moze rozladowal by atmosfere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej czemu po hydroksyzynie włączyła mi się głupawka, śmieję się sam do siebie i wgle jakoś dziwnie się czuję, nie tak jak zawsze XDDD Może ja się nią upiłem czy coś xD

Też takie objawy mieliście? Bo wziąłem 25mg w 1 i 2/5 tabletce (pokruszyłem śrubokrętem), więc pewnie jakieś 35mg. Nie chce mi się spać wcale a wcale. O co chodzi XD?

obstawiałabym śrubokręt :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Choć uczynna bywam, to w tym względzie nie pomogę. ;)

 

Przynajmniej probowalas ;)

 

Dzisiaj wielki dzień. Nasi skoczkowie walczyć będą o nasze dobre ,nieco z szargane ostatnio lecze ze słusznych pobudek, imię. Ponoć ma być wiatr i loteriada, więc trzymajmy kciuki że nasi wylosuja krążki koloru złotego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Siorb, siorb drugą kawę... Jest miło. :smile:

Raczej dziś czas domkowy, bo pogoda jakoś mnie nie porywa. Na porannym spacerze tylko oczyska wystawiłam, zakutana szalem niczym uliczny wojownik.

Zrobię sobie kolejne porządki, trzeba jakoś spożytkować wewnętrzny energetyczny klekot, żeby się nie rozbujał. ;)

 

Miłej soboty!

 

Ḍryāgan, Szpital już Ci się skończył w domu, dziewczyny zdrowe? Jak się trzymasz?

 

neon, Przyjemnych emocji sportowych więc życzę! :smile:

 

kia_ sportage, To co, dziabniesz ze mną kawkę Kochana? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey witajcie :papa:

Bylam na targu z eco jedzonkiem . Nabylam pysznego bundza i oscypki oraz warzywka do pomidorowej ktora wlasnie gotuje. Dokupilam jeszcze krokiety z jajkiem od babci Władzi :mrgreen: ( ponoc bardzo smaczne) za 3 zl sztuke , skoczylam jeszcze do marketu po kilka drobnostek i jestem juz w domu. Wszystko to sobie wiozlam w wozku zakupowym ( takim jak babcie woza tyle ,ze moj jest w pieknym fioletowym kolorze i ma duuuze kolka :D ) bo nie wolno mi dzwigac po tych zabiegach u osteopaty.

Teraz juz domowo. Cos poczytam , cos poogladam...

 

Testuje sobie przy okazji perfumki ktore dostalam w paczusi od [perfumowej kolezanki. Mam 10 zapachow odlanych w probaskach wiec troche do testowania jest. :105:

 

mirunia smaka narobilas ta kapustka :105: moze i ja w tygodniu upichce?

 

 

Milego dnia dla Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

platek rozy, hej :smile:

bundza

To bym zjadł :105: Jadłem w górach i mi smakował bardzo.

 

Hey , hey :papa:

 

Tak pyszny jest. Na targu wlasnie pani sprzedaje bundz z ziolami , wedzony i zwykly , bez dodatkow. Sa przepyszne. Nawet cenowo nie wychodza bardzo drogo bo ma po 30 zl na kilogram. Ja zazwyczaj kupuje taki kawalek za okolo 10 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

 

No i byłem u psychologa, wypełniałem testy, powiedziałem jej że mam problemy z interakcjami interpersonalnymi.

Na dodatek z testów psychologicznych u niej wyszło że... nie mam schizofrenii. Była zdziwiona gdy jej powiedziałem o diagnozie :P

Jadę w poniedziałek na 8 do 14, we wtorek od 13 do 19 i tata mnie odbierze.

 

A teraz idę się wyciszyć przy komputerku. Miłego dzionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Piękny hiacyntek! :105: Przypomniałaś mi, żeby sobie też sprawić taką przyjemność. Nabyłam, ale jeszcze osesek, więc muszę poczekać na radość. :smile:

 

Ḍryāgan, Chyba rozumiem Twoje zmęczenie.

 

platek rozy, Bardzo lubię takie sery, czasami kupuję, ale u mnie są po drogości. Ale zainspirowałaś mnie i poczytałam przepisy, jak taką pysznosć zrobić w domu, tylko muszę nabyć termometr i podpuszczkę i do dzieła. :yeah:

 

kia_ sportage, Za tą randkę to już w ogóle kciuki będziemy trzymać. ;)

Z czym pierogi u Neona? :D

 

neon, Ocierać łezki po skokach, czy dajesz radę? ;)

 

HoyaBella, Jaki kwiatek?

 

Czasami jak piardnie ciśnienie, to mnie tak nagle trzepnie, że w sekundę robi mi się słabo, ciemno przed oczami, muszę natychmiast usiąść lub się położyć. No i dziś mnie tak siekło, tylko właśnie stałam na wysokościach, w pozycji wręcz akrobatycznej, przecierając lampę przy suficie.

Ale jak widać udało się, jestem w jednym kawałku.

Mam jednak refleksję - w momencie sytuacji drastycznej pierwsze słowa, które się wyświetlają w głowie to - o k...a. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową sobotnią porą...to był ciężki tydzień ale mimo zmęczenia zakończony pozytywnie...wyniki w pracy mnie satysfakcjonują i mam nadzieję, że moich szefów też :twisted: Dziś po pracy odwiedziłam centrum ogrodnicze i zakupiłam nowe kwiatki i wymieniłam kilka doniczek :D Mam nadzieję, że wszystko będzie pięknie rosło a nie zdechnie po miesiącu :roll:

W końcu mam czas aby coś skrobnąć i postaram się nadrobić forumowe zaległości :D Dziś już pełne odprężenie z kocykiem i muzyczką w tle...dobra likierku trochę było :twisted:

Słucham sobie Andre Rieu i mi cudownie :D

 

Miłego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Super że wpadłaś i to w dobrej formie. :smile:

Likier mówisz... nie kuś... ;)

 

kia_ sportage, No to następne pierogi u Ciebie. :great::D

 

mirunia, Możesz mieć rację Kochana, mogło się to skumulować... :bezradny: No w każdym razie było straszno.

Tydzień chyba jakoś wytrzymam czekając na tą kfiatkofą frajdę... :D

 

Też już kocykuję z zimową herbatką. I raczę się właśnie kawałkiem szczypiącym serce. :105: Tylko jedna zwrotka, ale jak czytam komentarze, to większość ryczy, jak tego słucha. :roll: No nie wiem, co mnie wzięło dziś na melancholię... ;)

Teledysk dla wielbicieli anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, patrze na moje kwiatki błagalnym wzrokiem a one czasem nic sobie z tego nie robią :bezradny: Za to Twój w doskonałej formie...przepiękny :D

 

kosmostrada a skuszę dziś przy weekendzie można ;) Melancholia sama czasem do mnie puka a raczej wpada bez uprzedzenia i wtedy siedzę i delektuję się różnymi kawałkami...https://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×