Skocz do zawartości
Nerwica.com

Za co "kochamy" naszych "wspaniałych" tatusiów.


Rekomendowane odpowiedzi

który mając majątek potencjalnie warty miliony, chodzi ubrany i zachowuje się jak bezdomny bez grosza przy duszy.

prawdziwy artysta ;)

który do kibla nie chodzi srać tylko na dwór bo szkoda wody, ze śmieci jedzenie wyciąga i w ubraniach sprzed 40 lat chodzi. No ale w sumie nigdy mnie nie skrzywdził i utrzymuje, utrzymywał mnie całe życie także pretensji mieć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który mając majątek potencjalnie warty miliony, chodzi ubrany i zachowuje się jak bezdomny bez grosza przy duszy.

prawdziwy artysta ;)

który do kibla nie chodzi srać tylko na dwór bo szkoda wody, ze śmieci jedzenie wyciąga i w ubraniach sprzed 40 lat chodzi.

 

No to hipster :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który do kibla nie chodzi srać tylko na dwór bo szkoda wody, ze śmieci jedzenie wyciąga i w ubraniach sprzed 40 lat chodzi. No ale w sumie nigdy mnie nie skrzywdził i utrzymuje, utrzymywał mnie całe życie także pretensji mieć nie mogę.

to się nazywa niemiecki pragmatyzm i gospodarność carlos. :nono:

ucz się od taty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój Ojciec przypomina mi trochę Bin Ladena ( nie jako terrorysta ) . Ten faciu też był bogaczem , ale nie uzywał lodówki , kuchenki gazowej etc .Bardzo surowy tryb zycia pomimo ,ze stac go było na bardzo wiele. Jednak On to czynił raczej ze wzgledów religijnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, Kalebx Jeżeli o mnie chodzi, to nie życzę nikomu śmierci. Nie każdy miał wspaniałego lub choć normalnego ojca. "za ostro" to oni obchodzili się z nami. Nerwice, lęki, samoocena równa zeru nie biorą się znikąd. Ostatniej rzeczy po której spodziewałabym się po rodzonym ojcu jest bicie kilkuletniego dziecka w brzuch, aż się zsika na podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który do kibla nie chodzi srać tylko na dwór bo szkoda wody, ze śmieci jedzenie wyciąga i w ubraniach sprzed 40 lat chodzi. No ale w sumie nigdy mnie nie skrzywdził i utrzymuje, utrzymywał mnie całe życie także pretensji mieć nie mogę.

to się nazywa niemiecki pragmatyzm i gospodarność carlos. :nono:

ucz się od taty.

zapomniałem dodać że łazi po całym domu i światło ciągle gasi i tylko jak ktoś czyta ma prawo mieć światło włączone :mrgreen: no ale czymże sa te problemy przy ojcu alkoholiku, despocie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój Ojciec przypomina mi trochę Bin Ladena ( nie jako terrorysta ) . Ten faciu też był bogaczem , ale nie uzywał lodówki , kuchenki gazowej etc .Bardzo surowy tryb zycia pomimo ,ze stac go było na bardzo wiele. Jednak On to czynił raczej ze wzgledów religijnych.

Na stare lata tez zrobił się religijny mimo że wcześniej wyznawał śwaitopogląd naukowy. Teraz w miesiącu zamawia kilka książek o tematyce religijnej, żywoty świętych itp no ale wielu ludzi na stare lata takie coś przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ciągłe darcie mordy o byle co oraz wyzywanie mojej matki od kurwy i szmaty

Za to, że nie potrafi wykręcić numeru i zadzwonić a na protesty mojej matki że nie będzie mu dzwonić reaguje darciem się

Za to, że chodzi w jednych ciuchach przez miesiąc i śmierdzi na kilometr

Za to, że dzięki niemu jestem w szkole pośmiewiskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×