Skocz do zawartości
Nerwica.com

awantury po alkoholu


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

To, że ktoś nie pije codziennie nie musi oznaczać, że nie jest uzależniony od alkoholu. I w drugą stronę jest podobnie; gdy ktoś pije codziennie, nie musi oznaczać, że jest uzależniony.

 

Awantury moim zdaniem też nie muszą świadczyć o alkoholizmie. Może ktoś być awanturny po alkoholu i nie być alkoholikiem; a może ktoś nie być awanturny i być alkoholikiem.

 

To kiedy jest alkoholizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety od wódki rozum krótki

 

 

Nieinaczej .

W swym dawnym pijackim życiu byłem świadkiem wielu chlań , które kończyły się bardzo ostro , agresywnie .

Raz jednemu bliskiemu koledze tak odbiło po wódzie ,że chwicił lusto ( bez obudowy , ostre krwawędzie ) i chcial nas ( pijących ) pozabijać . Spierdlaliśmy z tego domu , tak ,że zdązyłem tylko jednego buta wsadzić , drugi został . Ten pijany czlowiek nie żartował , w jego oczach było czyste zło wywołane alkoholem . Masakra .

Nie chcę wybielać trawy , ale ten sam człowiek po zielsku był zawsze łagodny i przyjazdny jak dziecko .

Pozamykać sklepy z alkoholem . Niech wymrze to pijackie pokolenie , nastepne będzie mialo lżej , a kto będzie pędzil samogon tego do pierdla na 3 lata. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no,ja też naodpiepszałam. policja,nie mówiąc o kuratorze,do tej pory mnie dozoruje. nie piję ale to się za mną jeszcze będzie ciągnęło niestety

 

-- 11 mar 2014, 10:52 --

 

detektywmonk, ja widziałam codziennie. mój ojciec chlał i był cholernie agresywny. i fizycznie i psychicznie. na tym się wychowałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×