Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy dzisiejszy świat nie za dużo wymaga od kobiet?


striker85

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, jeśli życie zacznie nieco szanownego moda kopać po dupie, i straci swój wygodny grunt pod nogami, to:

pierdoleniem typowego ignoranckiego normalsa który zakopał swój pusty łeb w takich a nie innych schematach

będzie można pewnie podsumować każdy następny dzień.* :pirate: Czego życzę Ci serdecznie. :angel:

 

*o ile ktoś nie ma poważnych deficytów yntelektualnych, ciężkiej psychozy z koprofagią, etc etc. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jeśli życie zacznie nieco szanownego moda kopać po dupie, i straci swój wygodny grunt pod nogami, to:
pierdoleniem typowego ignoranckiego normalsa który zakopał swój pusty łeb w takich a nie innych schematach

będzie można pewnie podsumować każdy następny dzień.* :pirate: Czego życzę Ci serdecznie. :angel:

 

*o ile ktoś nie ma poważnych deficytów yntelektualnych, ciężkiej psychozy z koprofagią, etc etc. 8)

:great: Dokładnie tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Aurora92, kobieta może być słaba. Ja wcale nie zamierzam być silna.

eeee???? i chcesz sie uzaleznic od kogos? Jask sobie poradzisz kiedy on zniknie ? albo co gorsza nie zniknie a okaze sie toksyczny?

Ja chcę być silna. I dlatego kilka / kilkanaście stron temu napisałam, że jako kobieta wolałabym mieć pracę, by być zabezpieczona finansowo, gdyby ewentualny mąż mnie zostawił.

 

Ale jak khaleesi tak woli, to jej sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jeśli życie zacznie nieco szanownego moda kopać po dupie, i straci swój wygodny grunt pod nogami, to:
pierdoleniem typowego ignoranckiego normalsa który zakopał swój pusty łeb w takich a nie innych schematach

będzie można pewnie podsumować każdy następny dzień.* :pirate: Czego życzę Ci serdecznie. :angel:

 

*o ile ktoś nie ma poważnych deficytów yntelektualnych, ciężkiej psychozy z koprofagią, etc etc. 8)

Nie zanegowałem tego w 100%,oczywiście cytowanie wybiórczo postów zawsze na propsie.

:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zdarzyło mi się pracować krótko z samymi kobietami i plotkarstwo i obgadywanie straszne było, u facetów też jest nie powiem ale chyba mniejsze i nie ma takiego udawania że się kogoś lubi gdy naprawdę za plecami mówi co innego.

No to w takim razie zapraszam serdecznie do mnie do roboty, sami faceci praktycznie, na 400 osób jest może 50 kobiet, przyjdź i pożyj sobie w takim zasranym środowisku, gdzie FACECI wymyślają romanse, obrabiają dupę za plecami i serdecznie się uśmiechają bo sądzą, że nie wiesz co o tobie nawymyślali. Chyba za długo siedzisz w domu człowieku, skoro uważasz, że faceci nie plotkują - to są 1000 razy więksi plotkarze niż kobiety! Nie wierzysz? Zapraszam na miesiąc do mojej pracy, zmienisz zdanie.

 

Ale sie koorva zagotowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak plotkują to znaczy za mało zapeyrdalają, a ci faceci co kręcą romanse to nie faceci, to jakieś zniewieściały pipy Joker_.gif

Z obserwacji podczas praktyk kilku w firmach typu bank, firma doradca finansowy zawsze dziwiły mnie te ciągłe przerwy, (obu płci), rozumiem kibelek czy jakąś herbatkę, kawę, ale ile można do cholery przesiedzieć w kuchni robiąc ze 4 kawy na dzień albo wychodzić co godzinę na fajkę, jakbym był szefem to z góry bym nie zatrudniał palaczy i nałogowo pijących kawę :twisted: połowę czasu pracy się opieprzają i pewnie nawet nie można z tym nic zrobić bo dyskryminacja i łamanie praw człowieka :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ledwo przeszłam z jednego budynku do drugiego (400m) i już jakaś łajza widząc mnie w białej bluzce i marynarce pyta "a cóż to taki piekny strój, czyżby jakaś randka?". Przestałam się już daaaawno ładnie uśmiechać i mówić zwyczajnie "nie", wiec odpowiedziałam, że mamusia zapomniała mi prania zrobić. Mina chama bezcenna. I tak codziennie. Teraz pewnie będą plotki, że jestem córeczka mamusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zdarzyło mi się pracować krótko z samymi kobietami i plotkarstwo i obgadywanie straszne było, u facetów też jest nie powiem ale chyba mniejsze i nie ma takiego udawania że się kogoś lubi gdy naprawdę za plecami mówi co innego.

No to w takim razie zapraszam serdecznie do mnie do roboty, sami faceci praktycznie, na 400 osób jest może 50 kobiet, przyjdź i pożyj sobie w takim zasranym środowisku, gdzie FACECI wymyślają romanse, obrabiają dupę za plecami i serdecznie się uśmiechają bo sądzą, że nie wiesz co o tobie nawymyślali. Chyba za długo siedzisz w domu człowieku, skoro uważasz, że faceci nie plotkują - to są 1000 razy więksi plotkarze niż kobiety! Nie wierzysz? Zapraszam na miesiąc do mojej pracy, zmienisz zdanie.

 

Ale sie koorva zagotowałam.

Nie denerwuj się mała. ;) Przecież ja nie napisałem że faceci nie plotkują, zresztą plotkowanie bardziej chyba zależy od formy pracy, w biurowej itp ludzie mają więcej wolnego czasu i se plotkują a w typowej fizycznej mniej i są zmęczeni i już im się tak nie chce.

A do Twojej pracy mnie nie przyjmą bo ja zwykły fizol jestem, a Ty chyba w branży IT robisz a dla mnie napisanie postu na forum to mój szczyt w tej dziedzinie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ledwo przeszłam z jednego budynku do drugiego (400m) i już jakaś łajza widząc mnie w białej bluzce i marynarce pyta "a cóż to taki piekny strój, czyżby jakaś randka?". Przestałam się już daaaawno ładnie uśmiechać i mówić zwyczajnie "nie", wiec odpowiedziałam, że mamusia zapomniała mi prania zrobić. Mina chama bezcenna. I tak codziennie. Teraz pewnie będą plotki, że jestem córeczka mamusi.

Czy Ty czasem nie pracujesz z jakimiś Włochami? Będąc krótko tam zauważyłem, że oni to mają pewność siebie do bab i natrętność, choćby byli brzydcy, podstarzali to atakują, żenujące to jest, ofiary stereotypu włoskiego kochanka czy jak. Choć jak tak spojrzę na własne podwórka to nie raz widać wzmożone zainteresowanie polskich kobiet tylko ze względu na to, że gość ma cygański odcień skóry i przyjechał z zagranicy, to też żenujące jest.

Teoretycznie jak parę razy na odczepnego coś im rzucisz albo i olejesz to powinni zrozumieć, ale kto tam wie, może ich ostro ciśnie w portkach :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy świat za dużo wymaga od kobiet zgadzam się !

 

Znęcają się psychicznie nad facetami , kłamią na potęgę , wymagają cudów same nic nie oferując a mimo to tak mało im dajemy . Powinny nic nie robić , powinno się od razu przy urodzeniu kobiecie nakładać koronę i pracować na nią uszczęśliwiać całe życie . To co teraz się dzieje to skandal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczuciowy, To też zależy kto. Chyba płeć nie decyduje o charakterze.. Oczywiście jeśli ktoś nie żyje według tych kulturowych zasad typu- kobieta ma być piękna i rodzić dzieci a , facet do pracy

Ale zgadzam się co do tej ''korony'' . Też nie lubię takich kobiet. Mówiąc prościej - wkurwiają mnie pewnie bardziej niż niektórych facetów

Bo nie dość,że wywyższają się nad facetami to i panie też chcą sobie podporządkować. Zupełnie jakby to do nich świat należał.

Czasem mnie to bardzo śmieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×