Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strefa AutoManiaka


Gość NieznanySprawca

Czy masz prawo jazdy?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz prawo jazdy?

    • Mam, to oczywiste.
      25
    • Nie mam, ale planuje zrobic, jesli kasa i psychika pozwoli.
      11
    • Nie mam, nie zbiore kasy, nie mam na to nerwow, i tak nie wychodze z domu, a do apteki po psychotropy jezdze na hulajnodze.
      3
    • Nie interesuje mnie to, zreszta boje sie jezdzic.
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam automat i zawsze będę w przyszłości brał automaty . Nie mam ochoty jeszcze wajchą kręcić. Dwa pedały i lecę. Rzadko kiedy przekraczam 3500 obrotów , nie ma co dożynać.Kupiłem ostatnio Ceramizer i wlałem do silnika , podobnież po tym ma silnejszego kopa i mniej o około 10-15 % bierze paliwa . Wydaje mi się ( choć zrobiłem dopiero na tym 270 km) ,że jakby był mocniejszy i szybciej reagował na gaz . Kupiłem też 30 litrów benzyny i wlałem srodek STP:

http://www.stp.com.pl/produkt-21-30036_STP_Formula_do_czyszczenia_wtryskiwaczy_silnikow_benzynowych-16-13306912482427.html

Jak wyjeżdzę tę benzyne będę eksploatował na gazie .

Ceramizer:

http://www.ceramizer.pl/sklep/glowna/248-ceramizer-do-silnika-CS-dodatek-do-silnika-preparat-do-silnika.html

 

Próbowałem juz wstawic swoja furę , ale zdjęcia jakoś nie wchodzą , za duże czy co . Jutro znów popróbuję.

 

-- 16 gru 2013, 19:16 --

 

 

 

-- 16 gru 2013, 19:19 --

 

 

 

-- 16 gru 2013, 19:22 --

 

 

 

-- 16 gru 2013, 19:24 --

 

zderzak juz wymieniony ,żeby nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoznacSiebie, ciekawy pomysł. ;)

 

Kalebx3, Masz zdjęcia to zakładaj temat. Ciekawi mnie kogo tam przejechałeś że zderzak pęknięty. :mrgreen: Nie przerejestrowałeś auta czy to stare blachy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1, 9 ,,,i tylko 6 litrów :shock:

to taniej wychodzi niż mój na gazie .

Sprawdzałem to żeby mi ponad 11litrów gazu palił( przeważnie teraz w mieście ) :evil: . U gazowników byłem , całą regulacje zrobili , nowe specjalne gazowe świece wsadzili , wymienili zawór gazowy( ten do wlewania gazu na stacji ) i sprwdzili całą szczelnośc instalacji . Wszystko OK. I żeby jeszcze tyle palił ? Noż kur,,, maxymalnie powinien 9 gazu , a tu takie wartości .

Nie wiem co dalej zrobic . Może to tylko tak zimą bierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu, masakra, jakie to niskie.

Jeden przypadkowy kamień i wisisz na nim :mrgreen:

Przy takiej prędkości po kamyczku na autostradzie pozostałby jedynie pył :mrgreen:

 

EmInQu, ładne kolory ma to lambo ; >
Jeszcze takie małe akcenty czerwieni na tle głębokiej czerni mogę znieść. :mrgreen: Osobiście jednak wolałabym, aby autko było w całości okryte mrokiem 8) Faceta natomiast w oprawie czerwieni (bieli i różu także)w ogóle nie toleruję. Dla mnie to dwa skrajnie różne światy. ;) Jak chihuahua i pitbull. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

zawiozłem dzisiaj Syna do szkoły , zaparkowałem , juz mam wysiadać ,ale widzę facet pewnie cofa do tyłu , myślałem ,że sie zatrzyma , ale gdzie tam ,nie zaskoczył ,że ma się zatrzymać i jebnął mnie w bok . U niego lampa rozbita ( a autko ma drogie ) , u mnie porysowane drzwi i klamka się zię zacina , cięzko otworzyc drzwi .

Zaraz jade do Niego spisać protokól wypadku ( bo troche go znam , ojciec syna z którym mój chlopak chodzi do klasy ) .Byłem u blacharza to krzyknął za pomalowanie ( obydwu drzwi ) 500 zł + jeszcze naprawa klamki z 150 zł .

Niech lepiej wtakim razie płaci Ubezpieczyciel . Tak więc samochód już "ochrzczony " ,,, i dobrze tylko ,że nic złego nikomu sie nie stało,Bogu dzięki .

 

-- 10 sty 2014, 12:45 --

 

Kto mi powie ,ze nieszczęścia nie chodza parami .

Pojechałem do Gościa , nie było Go .Żona otworzyła i mówi ,że mąż na pile rozwalił sobie palucha i pojechał do szpitala na zszycie . Faktycznie chłopina ma dziś zły dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie mam, nie zbiore kasy, nie mam na to nerwow, i tak nie wychodze z domu, a do apteki po psychotropy jezdze na hulajnodze."

 

No bo umrę ze śmiechu :D

 

Kahemmm, tego... Ja tylko z takim pytaniem: co sądzicie o marce Volvo?

Pytam, bo wpadła mi w oko, a rozglądam się za wózkiem dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×