Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

bo zaraz się dowiem że zazdroszczę kalebixowi jego boskiego ciałka

Wszyscy mamy Boskie Ciała , sa ONE Świątynia Ducha Świętego! Tak mówi Biblia i w TO wierzę .

Idę się uczyć pytan na Prawko, narka ;)

jak za jakis czas wrócę chce tu widzieć ładnę cycuszki i pupuszki ;):lol:

Hejka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie lubię męskich tyłków. Jestem hetero (prawie-bi), ale kobiece są ładniejsze.

co to znaczy prawie-bi? bicurious?

Jakbym był dziewczyną to też bym był bi. kobiece ciała są piękne. W ogóle macie fajnie pod tym względem, nawet od strony powszechnego podejścia do tematu. "Lesbijki i bi są okej a geje to zło."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie lubię męskich tyłków. Jestem hetero (prawie-bi), ale kobiece są ładniejsze.

co to znaczy prawie-bi? bicurious?

Jakbym był dziewczyną to też bym był bi. kobiece ciała są piękne. W ogóle macie fajnie pod tym względem, nawet od strony powszechnego podejścia do tematu. "Lesbijki i bi są okej a geje to zło."

Nawet nie tylko "curious", bo sypiałam z kobietami, ale one nie interesują mnie pod względem "psychicznym". Podobają mi się ich ciała i tyle, głowę jestem w stanie stracić tylko dla faceta. O tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie lubię męskich tyłków. Jestem hetero (prawie-bi), ale kobiece są ładniejsze.

co to znaczy prawie-bi? bicurious?

Jakbym był dziewczyną to też bym był bi. kobiece ciała są piękne. W ogóle macie fajnie pod tym względem, nawet od strony powszechnego podejścia do tematu. "Lesbijki i bi są okej a geje to zło."

Nawet nie tylko "curious", bo sypiałam z kobietami, ale one nie interesują mnie pod względem "psychicznym". Podobają mi się ich ciała i tyle, głowę jestem w stanie stracić tylko dla faceta. O tak to działa.

Rozumiem jesteś biseksualna i heterozwiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jesteś biseksualna i heterozwiązkowa.

ładnie powiedziane :mrgreen: no i faktem jest, że z facetem w łóżku lepiej jednak (może dlatego, że jest szansa na uczucia? albo po prostu nie ma to jak męska siła 8) ).

 

nie umiem ściągnąć zdjęcia tiktalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×