Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, babycrab napisał:

Zdarzają wam się poty nocne? Od dwóch dni się pocę jak szczur w nocy i nie wiem dlaczego, miewam tak co jakiś czas.

Tego nie miałem

znaczy pare razy w ciągu dnia z nerwów potrafiłem strasznie się spocić ale po uspokojeniu wszystko wracało do normy. 
 

ja za to dzisiaj jak każdego dnia wstaje rano czuje dyskomfort w lewej części brzucha i pojawia się pokrzywka. To nie bąble ale takie czerwone wypryski na ciele .... masakra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, babycrab napisał:

Zdarzają wam się poty nocne? Od dwóch dni się pocę jak szczur w nocy i nie wiem dlaczego, miewam tak co jakiś czas.

Z początku kilka razy w nocy jakbym gorączkę miał 40, wycieralem się mokrym zimnym ręcznikiem który po 10minutach był ciepły... Teraz tylko chwilowe napady ciepła - lekkie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Przerażony234 napisał:

Ja za to dzisiaj dalej mam jakiś dyskomfort w oku rano pojawiła mi się ta pokrzywka + czuje że jeden palec i ręki mam zdrętwiały ale nie wiem czy to nie wina tego cholernego siedzenia. Coś tam czasem powieka mi zadrży ale tak to jest okej. 

nie boisz się co bedzie dalej ? wiesz, że to postępuje ? jest jedno wyjście, zacząć terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wszytsko_się_posypało napisał:

nie boisz się co bedzie dalej ? wiesz, że to postępuje ? jest jedno wyjście, zacząć terapię.

Chyba będę musiał. Już jak tylko zadrży mi mięsień np. Doszło mi teraz drżenie mięśni w tej lewej ręce w okolicy przedramienia i ja już panikuje. A jest noc i powinienem był spać. Poza tym cały czas mam jazdę na oczy masakra. Jak nie jedno to drugie shit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano oczywiście pokrzywka jak zawsze już mnie to wkuriwa poza tym wydaje mi się że widziałem dzisiaj coś dziwnego w stolcu i chcą nie chcąc wydaje mi się że mogła to być jakaś cześć ciała pasożyta w każdym razie chyba przebadam go pod kontem pasożytów bo może mam jakiegoś gada i tyle. Muszę to sprawdzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od rana szaleje mam biegunkę , poza tym czuje się w miarę okej ale już oczywiście pojawiają się myśli że to coś groźnego , teraz oczywiście obawiam się: 

- chlamydi, pasożyta albo co najgorsze crohna czy czegoś takiego 

co ja ze sobą robię masakra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdarzają mi się nocne poty ale to w takim napadzie paniki typu budzę się w nocy, przypomina mi się jakiś mój objaw świadczący wiadomo o strasznej chorobie i momentalnie jestem mokra. Panika mija i już czuje ze sytuacja opanowana. Ostatnio kupiłam sobie tabletki jakieś ziołowe z melisą i dobrze mi się po nich śpi. Bo już też miałam parę zwalonych nocy, albo zasnąć nie mogłam, albo budziłam się z walącym sercem i kłuciem w klatce piersiowej. W dzień też mam te przeskakiwania przed oczami ale nic z tym nie robię bo po pierwsze zauważyłam że jak jestem czymś zajęta np wczoraj zakupami to czuje się jakby nigdy nic. A jak tylko siedzę bezczynnie to od razu wszystkie dziwne objawy mnie napadają 🤦‍♀️ no i 2 lata temu miałam podobne jazdy i nic w badaniach nie wyszło więc to po prostu efekty nerwicy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Przerażony234 napisał:

Ja już od rana szaleje mam biegunkę , poza tym czuje się w miarę okej ale już oczywiście pojawiają się myśli że to coś groźnego , teraz oczywiście obawiam się: 

- chlamydi, pasożyta albo co najgorsze crohna czy czegoś takiego 

co ja ze sobą robię masakra 

Widać dobrze sie bawisz , skoro nie próbujesz nic zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wszytsko_się_posypało napisał:

Widać dobrze sie bawisz , skoro nie próbujesz nic zmienić.

już mam wkretke na te oczy zwłaszcza że serio czuje że jedno dzisiaj mnie bardziej mmm boli znaczy jest tam dyskomfort co chwile je przeglądam itd ja pierdziele plus ta pokrzywka jak zawsze i biegunka rano. w każdym razie w czwartek robię sobie test na lambilie z krwi + na pasożyty w kale zobaczymy czy coś wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przerażony234 napisał:

już mam wkretke na te oczy zwłaszcza że serio czuje że jedno dzisiaj mnie bardziej mmm boli znaczy jest tam dyskomfort co chwile je przeglądam itd ja pierdziele plus ta pokrzywka jak zawsze i biegunka rano. w każdym razie w czwartek robię sobie test na lambilie z krwi + na pasożyty w kale zobaczymy czy coś wyjdzie. 

 

Teraz, Przerażony234 napisał:

już mam wkretke na te oczy zwłaszcza że serio czuje że jedno dzisiaj mnie bardziej mmm boli znaczy jest tam dyskomfort co chwile je przeglądam itd ja pierdziele plus ta pokrzywka jak zawsze i biegunka rano. w każdym razie w czwartek robię sobie test na lambilie z krwi + na pasożyty w kale zobaczymy czy coś wyjdzie. 

badaj się,  badaj, masz tyle przerażających objawów, to może warto sprawdzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przerażony234 napisał:

Też tak sądzę już chce wiedzieć co to jest licze że będzie serio dobrze 😕 

mam radę, weź notes spisz listę badań, które musisz zrobić , idź do lekarza opisz też swoje objawy. Zrób badania z listy,  a jak nic nie wyjdzie to zapisz się do psychiatry. Wyznacz sobie na to kreślony czas,..bo tylko gadasz, ale ani się nie badasz, ani nie idziesz do psychiatry.... Trochę niepoważne to jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wszytsko_się_posypało napisał:

mam radę, weź notes spisz listę badań, które musisz zrobić , idź do lekarza opisz też swoje objawy. Zrób badania z listy,  a jak nic nie wyjdzie to zapisz się do psychiatry. Wyznacz sobie na to kreślony czas,..bo tylko gadasz, ale ani się nie badasz, ani nie idziesz do psychiatry.... Trochę niepoważne to jest. 

Zgadzam się, ciagle tylko gadasz ze musisz się uspokoić albo iść na badania. Jak się boisz to idź jutro się zbadaj i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wszytsko_się_posypało napisał:

mam radę, weź notes spisz listę badań, które musisz zrobić , idź do lekarza opisz też swoje objawy. Zrób badania z listy,  a jak nic nie wyjdzie to zapisz się do psychiatry. Wyznacz sobie na to kreślony czas,..bo tylko gadasz, ale ani się nie badasz, ani nie idziesz do psychiatry.... Trochę niepoważne to jest. 

Jak na razie zrobiłem już próby wątrobowe , kalprotektyne, lambilie z kału morfologię x3, enzymy trzustki, mocz. A No i tsh wszystko wyszło dobrze 

Edytowane przez Przerażony234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Przerażony234 napisał:

Jak na razie zrobiłem już próby wątrobowe , kalprotektyne, lambilie z kału morfologię x3, enzymy trzustki, mocz. A No i tsh wszystko wyszło dobrze 

nie jestem lekarzam, idź do specjalisty i zapytaj jakie jeszcze musisz zrobić z tymi objawami co masz. My tu nie jesteśmy forum medycznym, to Ci nikt nie powie, czy to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×