Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Przerażony234 napisał:

Tak to fakt akurat za bardzo traktuje to forum jako mmm guru zdrowia 

no to chybna nie jest rozsądnie...ja tam nie wiem co to są te lambie, co mają wspólnego z okiem i ogólnie chyła słabo jako guru zdrowia traktować laski, które mylą kości z węzłami, nie ? Googla też nie czytam poza tym co już się dowiedziałam o wezłach i guzach na piersi nie mam żadnej medycznej wiedzy. Także idź do lekarza po poradę lepiej jak sie źle czujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt z drugiej strony czytam że ta pokrzywka może być od zmiany w temperaturze itd. Bo objawy które mam to:

luźniejsze stolce

pokrzywke

i okazjonalne kłócia w brzuchu 

No i teraz te oczy one są jakby mmm po prostu zmęczone, wysuszone. 
juz dawno nie kladalem się na lewym boku wiec nie wiem czy mam tam dalej ten dyskomfort przy leżeniu ale też może to sprawdzę. 
 

poza tym czuje się dobrze ale jestem nerwowy nadmienię że jestem alergikiem. 
Ale fakt czas chyba wybrać się do lekarza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Przerażony234 napisał:

To fakt z drugiej strony czytam że ta pokrzywka może być od zmiany w temperaturze itd. Bo objawy które mam to:

luźniejsze stolce

pokrzywke

i okazjonalne kłócia w brzuchu 

No i teraz te oczy one są jakby mmm po prostu zmęczone, wysuszone. 
juz dawno nie kladalem się na lewym boku wiec nie wiem czy mam tam dalej ten dyskomfort przy leżeniu ale też może to sprawdzę. 
 

poza tym czuje się dobrze ale jestem nerwowy nadmienię że jestem alergikiem. 
Ale fakt czas chyba wybrać się do lekarza.

 

żadna z nas nie jest rzetelnym źródłem info o pokrzywkach, może być od stresu , a może od hiva 🙂 także tylko lekarz, jeśli coś Cie martwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wszytsko_się_posypało napisał:

żadna z nas nie jest rzetelnym źródłem info o pokrzywkach, może być od stresu , a może od hiva 🙂 także tylko lekarz, jeśli coś Cie martwi.

Na HIV już w sumie robiłem badania od tego się zaczęły w sumie moje schizy na punkcie zdrowia i wyszło wszystko okej. 
Tak samo robiłem testy na kiłe i też wyszły okej. Także ja chyba zrobie test na wzw bo nie pamietam czy pielęgniarka która mi wtedy robiła badanie zdezynfekowala igłe którą ukuła mnie w palec. Choć wiem że to już raczej przesada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Przerażony234 napisał:

Na HIV już w sumie robiłem badania od tego się zaczęły w sumie moje schizy na punkcie zdrowia i wyszło wszystko okej. 
Tak samo robiłem testy na kiłe i też wyszły okej. Także ja chyba zrobie test na wzw bo nie pamietam czy pielęgniarka która mi wtedy robiła badanie zdezynfekowala igłe którą ukuła mnie w palec. Choć wiem że to już raczej przesada 

bo co dezynfekować jednorazówkę ?  podałam Ci tylko przykład, że pokrzywka moze być od stresu, alergii, raka, hiv, zimna, podrażnienia, jakieś tam dziwnej choroby typu sarkoidoza, półpaście i inne...nikt Ci z nas nie powie od czego TY masz bo nie mamy szklanej kuli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Przerażony234 napisał:

Także ja chyba zrobie test na wzw bo nie pamietam czy pielęgniarka która mi wtedy robiła badanie zdezynfekowala igłe którą ukuła mnie w palec.

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

albo mnie coś ominęło, albo przespałam podstawy pielęgniarstwa na studiach, ale od kiedy się dezynfekuje igły?😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i oczywiście już zdiagnozowana kolejna choroba mianowicie toczeń ... i jak zawsze wszystkie objawy pasują; biegunka, (luźne stolce)zdretwienie jednego palca u ręki (piątego) , te pokrzywki które pojawiają się i znikają i oczywiście suchość oczu i uczucie jakby w jednym coś było.... (wszystko wyczytane w internecie) przyznaje że dużo zawsze siedziałem na słońcu ale nie wiem już sam czy znowu po prostu się jak głupi nie nakręcam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, Czy w wyniki nerwicy/hipochondrii ktoś z was nabawił się tężyczki utajonej ? Lub słyszeliście w ogóle o czymś takim? A po drugie czy miewacie ten okropny , zatruwajcy życie objawy duszenia/ucisku/kluchy w gardle przez które macie wrażenie że za chwilę się udusicie? Jesli tak to jak sobie z tym radzicie? 

Edytowane przez agnesmagnes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agnesmagnes napisał:

Mam do Was pytanie, Czy w wyniki nerwicy/hipochondrii ktoś z was nabawił się tężyczki utajonej ? Lub słyszeliście w ogóle o czymś takim? A po drugie czy miewacie ten okropny , zatruwajcy życie objawy duszenia/ucisku/kluchy w gardle przez które macie wrażenie że za chwilę się udusicie? Jesli tak to jak sobie z tym radzicie? 

Nie słyszałam o tym, co to takiego? 

 

Ja mam ciagle uczucie zalegania w gardle i chrypę przez to, ciagle „odchrząkuje”. Tak jakby zatykalo mi się ujście. Nic z tym nie robię, przywykłam do tego ze tak jest, już z czasem nie zwracam na to uwagi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno słyszałam o tężyczce, kiedyś coś chyba nawet czytałam o niej jakiś artykuł ale nie pamiętam już co to jest, w każdym razie wydaje mi się, że może to mieć jakiś związek z nerwami... Wszystko ma związek z nerwami 🙈

Przerażony ty pierdzielniety jesteś jakiś czy co? Już na wszystkie strony ci każdy mówi, że to piszesz jest niepoważne. 5 postów jeden pod drugim z jakimiś durnymi wywodami, które wklejasz dosłownie codziennie. Po 50 razy już czytalismy o twoich objawach, zrobionych badaniach i że sto razy umawiałeś się już do lekarza i nigdy do niego nie doszedłeś. Nawet jak laski się z ciebie nabijają to ty dalej bierzesz to za poważny komentarz i odpisujesz dalej kolejne idiotyzmy. Naprawdę Świętemu by się cierpliwość skończyła. Skończ pieprzyc tyle ci powiem 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, agnesmagnes napisał:

Mam do Was pytanie, Czy w wyniki nerwicy/hipochondrii ktoś z was nabawił się tężyczki utajonej ? Lub słyszeliście w ogóle o czymś takim? A po drugie czy miewacie ten okropny , zatruwajcy życie objawy duszenia/ucisku/kluchy w gardle przez które macie wrażenie że za chwilę się udusicie? Jesli tak to jak sobie z tym radzicie? 

Przy tężyczce utajonej suplementacja wapnia i psychoterapia, żeby nerwice wyleczyć. Przy czym naciskałabym tu na psychoterapię głównie, bo stres nasila objawy, a hiperwentylacja jeśli masz ataki paniki już w ogóle może je nasilić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tanti napisał:

Na pewno słyszałam o tężyczce, kiedyś coś chyba nawet czytałam o niej jakiś artykuł ale nie pamiętam już co to jest, w każdym razie wydaje mi się, że może to mieć jakiś związek z nerwami... Wszystko ma związek z nerwami 🙈

Przerażony ty pierdzielniety jesteś jakiś czy co? Już na wszystkie strony ci każdy mówi, że to piszesz jest niepoważne. 5 postów jeden pod drugim z jakimiś durnymi wywodami, które wklejasz dosłownie codziennie. Po 50 razy już czytalismy o twoich objawach, zrobionych badaniach i że sto razy umawiałeś się już do lekarza i nigdy do niego nie doszedłeś. Nawet jak laski się z ciebie nabijają to ty dalej bierzesz to za poważny komentarz i odpisujesz dalej kolejne idiotyzmy. Naprawdę Świętemu by się cierpliwość skończyła. Skończ pieprzyc tyle ci powiem 🙄

To akurat prawda 

Sam widzę że mocno już przesadzam i muszę przestać bo co za dużo to niezdrowo. A serio tutaj jest tego o wiele za dużo, jak patrzę ile postów napisałem przez te pare miesięcy to aż sam w siebie nie wierze i ile chorób sobie wynalazłem masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było by dzisiaj super ale niedawno jakieś 30 minut temu zaczęły mnie bolec plecy po prawej stronie (prawa łopatka pod nią) do tego nie mogę beknąć a czuje jak mi się coś zbiera w przełyku. Też tak czasem macie? Czy to zwykle objawy niestrawności?

(wypiłem aloe vera i zjadłem trochę nic nacksów) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do wszystkich, nie omawiamy  z Przerażonym jego objawów, nie uspakajamy go. Czytałam w książce o nerwicy matręctw, a hipochondria jest jej odmianą, żeby nie uczestniczyć w upewnianiu się zaburzonej osoby. On musi zaakceptować niepewność, spaść na dno , iść do psychologa, inaczej codziennie bedzie to samo. Sam napisał, że nas traktuje jak wyrocznie o zdrowiu. Także możemy przerażony z Tobą pogadać o wychodzeniu z nerwicy, o terapiach na jakie chodzimy, a o chorobach jak coś Cię niepokoi , gadaj z internistą, albo zadzwoń do POZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam przyznam że jestem już zmęczony ciągłym strachem o swoje zdrowie. Każda rzecz która mnie zaboli itd od razu sprawdzam ją w internecie jak maniak i dopisuje sobie najgorsze objawy choroby ale myśle że trzeba z tym skończyć . Wczoraj przed tymi bólami i pokrzywką cały czas mrużyłem oczy i panicznie bałem się ich stanem i kiedy tylko coś mnie zabolało w plecach pojawił się taki strach że ja dziękuje. I myśle że on tylko nasilił te bóle.  Ponadto sam całymi dniami myśle o swoim zdrowiu co zabiera mi radość z dalszego dnia. Trzeba się chyba serio wziąć do kupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×