Skocz do zawartości
Nerwica.com

OMBERACETAM (Noopept) !Niedostępny w PL!


Gość QueenForever

Czy noopept pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy noopept pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      7
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

hmm w Rosji i USA ten noopept jest uważany za suplement diety. A w Polsze? Czemu njet?

W Polsce jest chyba po prostu bardzo słabo znany. I DOBRZE, bo zaraz się jakiś kretyn od 'narkotyków' doczepi, że jakaś nieznana substancja i to jeszcze z Rosji, to na pewno dopalacz-heroina-strychnina, a że z tej samej działki co piracetam, który jest na receptę, tylko mocniejszy, to już w ogóle. Pójdzie w pizdu na delegal i się skończy Russian Dream.

 

 

Kiedyś będą przeprowadzali obowiązkową pineatomię, hipotetyczny zabieg chirurgicznego usunięcia szyszynki, bo w szyszynce jest DMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupuje z ebay, to jest z poza UE. UC nie będzie grzebał w paczce?

 

A niech se grzebie - i tak nic Ci nie zrobią. Ja kupiłem w polskim sklepie.

 

ale rosyjski?

 

bo znalazlem taki:

 

http://allegro.pl/noopept-rx-bestseller-revange-i4793799468.html

 

z dodatkowo alpha-gpc oraz acetylo-L-tyrozyna

 

-- 16 lis 2014, 10:14 --

 

no nic kupie to z linka. ktos tu pisal ze przy tych srodkach zwieksza sie podaz na choline czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez muszę spróbować jakiejś substancji nootropowej. Od kiedy zachorowałem pogorszyla i się percepcja.

Czesto prosze w rozmowie o powtórzenie pytania czy stwierdzenia,kiedys dużo czytałem rożnych ksiazek teraz mam problemy ze skupieniem,koncentracja i co przy książkach tez wazne z czytaniem ze zrozumieniem.

Tez byla taka kwestia ze mi w leki dlugo dobierano sam juz nie wiem na ile moje otępienie jest sprawa samej choroby a na ile leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Od jakiegoś czasu biorę Piracetam 800 mg x 1 rano. (Należy stopniowo zwiększać dawkę żeby nie przeciążyć mózgu od razu). Ostatnio dowiedziałem się o niejakim Noopept... Mam zamiar go zamówić... Tylko nie wiem czy w proszku czy same tabletki... Nie wiem jak się ma to do oryginalnego Noopeptu... I jak długo można brać taki specyfik... I czy u nas to jest legalne... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można to kupić w jakichś sklepach z suplementami (nie przez internet)?

Być może, ale ja się z czymś takim nie spotkałem.

 

Próbował ktoś pytać psychiatry, co o tym myśli?

Zapewne większość naszych profesjonalistów nie będzie wiedzieć, o co chodzi. Jakby naprowadzić ich, że to podobne do piracetamu, to pewnie zacznie się ich typowe pieprzenie, że nic o tym nie wiadomo, może się uzależnisz, stracisz zdrowie czy życie, kładź lepiej na stolik banknoty, a nie idziesz w jakieś proszki z Internetu :lol: .

Nie próbowałem takich pytań, ale mogę przewidzieć odpowiedź.

 

(Należy stopniowo zwiększać dawkę żeby nie przeciążyć mózgu od razu)

Raczej żeby nie przeciążyć portfela.

Polecam proch, bo wychodzi o wiele taniej, minusem jest obrzydliwie gorzki smak i niepewność dawkowania (ale jest to specyfik bezpieczny, co najwyżej rozboli trochę głowa jak mnie teraz).

Jak długo? Pewnie w nieskończoność. Słyszałem, że tolerancja nie rośnie w ogóle.

I tak, noopept jest całkowicie legalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne większość naszych profesjonalistów nie będzie wiedzieć, o co chodzi. Jakby naprowadzić ich, że to podobne do piracetamu, to pewnie zacznie się ich typowe pieprzenie, że nic o tym nie wiadomo, może się uzależnisz, stracisz zdrowie czy życie, kładź lepiej na stolik banknoty, a nie idziesz w jakieś proszki z Internetu .

Nie próbowałem takich pytań, ale mogę przewidzieć odpowiedź.

Mniej więcej się zgadza:) Zapytałam lekarza co o tym myśli, a on na to: "co, nootropil?", więc nie kontynuowałam tematu. Ogólnie powiedział, że nie opłaca się brać takich rzeczy, bo jak depresja minie, to zacznę też lepiej myśleć. Wydaje mi się, że dzięki wenli, jest już trochę lepiej. Wspomagacze wypróbuję, jak będę miała dużo do nauczenia w krótkim czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówię Noopept 1g w proszku to jak mam to jeść? Rozpuszczać w wodzie?

Nie rozpuszcza się w wodzie (pewnie by dało radę w acetonie/spirytusie, no ale wątpię, byś chciał pić takie nalewki ;)), dlatego trzeba po prostu wziąć na łyżkę czy cokolwiek trochę tego noopeptu, wpakować do jamy ustnej i szybko popić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem w internecie wynika, że czas działania Noopept to 4h. Czy jest jakiś lek nootropowy działający 8h lub więcej?

 

Jest parę innych substancji nootropowych - aniracetam, oksyracetam, fenylopiracetam, pramiracetam, sulbutiamina, sunifiram...Z pobieżnego riserczu chyba pramiracetam się mniej więcej tak prezentuje, jako substancja o dysoć długim czasie działania, ale nie wgłębiałem się w to, może inne też działają dłużej niż noopept.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Od jakiegoś czasu biorę Piracetam 800 mg x 1 rano. (Należy stopniowo zwiększać dawkę żeby nie przeciążyć mózgu od razu). Ostatnio dowiedziałem się o niejakim Noopept... Mam zamiar go zamówić... Tylko nie wiem czy w proszku czy same tabletki... Nie wiem jak się ma to do oryginalnego Noopeptu... I jak długo można brać taki specyfik... I czy u nas to jest legalne... ?

 

 

Andrzej 78 , jak masz juz zamawiać to bierz w tabletkach i w miarę znanej firmy , niż proszek w indyjskim wydaniu .

Wiadomo ,że drożej ,,, no ale to już na to nic nie poradzimy . Z proszkami to różnie bywa , co oni tam mogą za wypełniacze wciskać .

Brałem chyba wszystkie nootropy , phenibutu etc . Nootropil ma tę zaletę ,że z apteki , ale działanie śmiesznie dziecinne .

Zaden i wszystkie razem nie są tak dobre jak Fenotropil (Karfedon ) . I tylko w tabletkach .

Brałem z tego sklepu :

http://www.extrapharmacy.ru/buy-carphedon-phenotropil-online

JUż Metylofenidat razem z wizyta u lekarza ( lub nawet u kogoś uczciwego w Necie ) taniej wychodzi , a efekt równie dobry , jak nie lepszy ( zależy dla kogo ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Od jakiegoś czasu biorę Piracetam 800 mg x 1 rano. (Należy stopniowo zwiększać dawkę żeby nie przeciążyć mózgu od razu). Ostatnio dowiedziałem się o niejakim Noopept... Mam zamiar go zamówić... Tylko nie wiem czy w proszku czy same tabletki... Nie wiem jak się ma to do oryginalnego Noopeptu... I jak długo można brać taki specyfik... I czy u nas to jest legalne... ?

 

 

Andrzej 78 , jak masz juz zamawiać to bierz w tabletkach i w miarę znanej firmy , niż proszek w indyjskim wydaniu .

Wiadomo ,że drożej ,,, no ale to już na to nic nie poradzimy . Z proszkami to różnie bywa , co oni tam mogą za wypełniacze wciskać .

Brałem chyba wszystkie nootropy , phenibutu etc . Nootropil ma tę zaletę ,że z apteki , ale działanie śmiesznie dziecinne .

Zaden i wszystkie razem nie są tak dobre jak Fenotropil (Karfedon ) . I tylko w tabletkach .

Brałem z tego sklepu :

http://www.extrapharmacy.ru/buy-carphedon-phenotropil-online

JUż Metylofenidat razem z wizyta u lekarza ( lub nawet u kogoś uczciwego w Necie ) taniej wychodzi , a efekt równie dobry , jak nie lepszy ( zależy dla kogo ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metylofenidatu jeszcze nie próbowałem. Bez sensu ładować w siebie kilkaset mg piracetamu jak są lepsze specyfiki. Noopept chyba sobie odpuszcze. Oryginal drogi i nie jest tak skuteczny jak pisza. Moze od nowego roku przerzuce sie na Metylofenidat. Pytanie czy lekarz rodzinny moze wypisac recepte na Metylofenidat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy lekarz rodzinny moze wypisac recepte na Metylofenidat?

Spróbuj , a nuż trafi sie jakiś odważniak i Ci to da .

U mnie to nawet psychiatrzy trzęśli portkami ,żeby coś takiego dać .

Tylko nie kupuj w "ogłszamy 24 " . Koleś niedawno wtopił tam za ten lek CR 180zł . Do dziś czeka i czeka , a minał juz ponad miesiąc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to Metylofenidat jest na tzw. różową receptę i nawet psychiatrzy niezbyt chętnie to wypisują. Dodatkowo Metylofenidat obniża libido, zwiększa zachowania agresywne, powoduje wzmożone pocenie się, bezsenność... To już chyba skuszę się na ten Noopept... Może faktycznie jest lepszy niż Piracetam...

 

-- 29 gru 2014, 01:04 --

 

Oryginalny produkt kosztuje 60-70 zł za opakowanie 50 szt. x 10 mg... Nie wiem czy jest sens...

 

-- 29 gru 2014, 01:06 --

 

Ale jak mam brać kilkaset mg Piracetamu to chyba będę wydawał 60-70 zł miesięcznie i brał 10 mg Noopeptu...

 

-- 29 gru 2014, 01:08 --

 

http://www.extrapharmacy.ru/buy-noopept-online

 

-- 01 sty 2015, 13:58 --

 

Zamówiłem Noopept 1g z Phoenix Nutrition w proszku. Czy miarka jest w zestawie? Bo tego nie napisali albo nie doczytałem... Brał to ktoś od nich?

 

-- 07 sty 2015, 15:26 --

 

Wczoraj doszła przesyłka z Noopeptem 1g w proszku i była dołączona miarka 10mg ale ten proszek miał grudki i... chyba wziąłem lekko ponad 10 mg... Zobaczymy na efekty... Oby kilkadziesiąt zł nie poszło w błoto.

 

-- 07 sty 2015, 15:31 --

 

Zapach lekko słodki...

 

-- 07 sty 2015, 15:39 --

 

Krótko mówiąc... dziadostwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadostwo? Kasparova z Ciebie nie uczyni, to prawda. Działanie jest lekkie, subtelne, ale też chodzi o sferę, w której efekty są trochę słabo obserwowalne 'na oko'. 100ml wódki - będziesz wiedział, że działa, 10mg noopeptu - po prostu gorzej to widać. Może jakby przeprowadzić jakieś testy... Oczywiście, nie o to chodzi, mnie to też średnio satysfakcjonuje. W dodatku po obecnej dawce noopeptu czuję taki WKURW i agresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze dzialac na jakichs staruchow albo na ludzi ze zryta banka ale na normalne osoby to nie dziala... jak placebo. zwiekszylem dawke do 50 mg przez kilka dni i tez zero efektow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore 3 tydzien noopept i nic nie czuję niestety :( Przez krotki czas brania

Ashwagandhy czuła wyrazna roznice, trwało to mniej wiecej 2 miesiace. Potem mimo stosowania nie było odczuwalnych efektów. Korci mnie prl tylko cena nieco wysoka i mało opinii. Noopept zachwalało tyle osob a u mnie wielkie rozczarowanie mimo zwiekszania dawki reakcji w porównaniu z ashwgandha zadnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×