Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

radek111

Użytkownik
 • Zawartość

  198
 • Rejestracja

 1. Czy ten lek dobrze wpływa na napęd ,zachamowanie???
 2. A komu z was pomógł ten lek wcześniej niz po 12 miesiącach? mam na myśli objawy negatywne
 3. up jaka dawka jest najczęściej w negatywach stosowana ???? 10? 15??mg
 4. Jaka dawka jest stosowana najczęściej w negatywnych objawach??
 5. Legowski89, mam to samo po fluoksetynie(mam na myśli kastracje) ale to jedyny ssri który mnie nie muli a trochę aktywizuje i stymuluje ale własnie kosztem zaniku podniecenia i potrzeb seksualnych.
 6. Robiłem badania kału i wymaz z gardła tyle ze prywatnie.Leczenie pomogło jedynie na zamulenie mgłę umysłową.Badanie kału powinno się zrobić ze 2-3 razy w powiedzmy tygodniowych odstępach czasowych.
 7. Planuje spróbować na objawy negatywne zobaczymy czy cokolwiek poczuje.
 8. Jaki profil ma esci??? Zrównoważony chodzi mi czy może on trochę aktywizować????
 9. radek111

  Otępienie po SSRI

  Poczytaj o lekach nootropowych.
 10. Czosnek w kapsułkach, candistop,wyciąg z pestek grejpfruta i nystatyna lek przeciwgrzybiczy to lek główny. U mnie candida wyszła z wymazu gardła takze polecam się przepadać. Mam nadzieje ze rozwiązałem tym samym zagadkę uderzeń gorącą,potliwości,zamulenia umysłowego i objawów psychiatrycznych. Czas pokaże.
 11. Jestem juz po zakupie suplementów i przedewszytkim zmiana diety. Zobaczymy czy leczenie grzybicy wniesie poprawę stanu psychicznego. Możliwe ze w trakcie leczenia grzyba objawy psychiatryczne ustąpią. Bardzo na to liczę bo nie wiem jak długo to w sobie nosiłem a przecież toksyny grzyba nie obojętne dla układu nerwowego. Psychopharm, trochę mnie zniechęciłeś bo liczę ze leczenie candidy dużo wniesie do mojego samopoczucia.
 12. Nie wiem teraz jak do tego podejść.W wymazie gardła wyszła candida wiem ze każdy ma tego grzyba w organizmie ale widocznie jakiś jednak przerost jest skoro wyszła obecność. Pozatym mam objawy fizyczne zlewne poty i kilka razy dziennie uderzenia gorąca.
 13. Od siebie dodam ze wykryto mi kandydozę i jak się okazuje może ona dawać objawy psychiczne. Zbadajcie się!!! Wymaz z gardła i 3 razy zbadajcie kał.Grzyb candida wytwarza około 80 rodzaju toksyn które destrukcyjnie działają na układ nerwowy.
 14. Bierze ktoś to na negatywne objawy schizofrenii??? W jaki sposób ten lek działa na negatywne objawy???? Biorę 5 mg od miesiąca na razie czuje się neutralnie.
×