Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego trafiam na samych zboczonych facetów ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie są, tylko trzeba pamiętać że jeśli chodzi o gusta a uroda i atrakcyjność się tu zaliczaja nie ma sensu rozpatrywać w absolutach. Zawsze się znajdzie ktoś co się mu spodoba, więc idąc tym tokiem to nie ma ludzi brzydkich, niskich grubych itd. bo zawsze ktoś powie "on nie jest dla mnie gruby, sama jestem grubsza". Jednak trzeba rozpatrywać takie pojęcia na zasadzie że jeśli głos większość się liczy a nie wszystkich 100% ludzi.

Ile to jest większość nie wiem od razu mówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec nie ma ludzi aseksualnych dla plci przeciwnej... sa ewentualnie zaniedbani, pokreceni , odstreczajacy wewnetrznie
Albo tak nudni i nie potrafiący się odnaleźć w relacjach interpersonalnych, że pomimo początkowego zainteresowania płci przeciwnej (np. ze względu na wygląd) tracą cały urok swoją nieumiejętnością interakcji z drugą osobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno

 

Oni nie wiedzą jak wyglądam w większości,bo nie widzieli nigdy fotek.

 

kolekcjoner snów

 

Odważna teza XD

 

Candy14

 

Nie dodaję nigdzie swoich fotek. Chyba,że na portalach społecznościowych ale tam to ze względu na znajomych.

Rejestruję się na forach związanych zazwyczaj z moimi zainteresowaniami np. hisotrycznych,związanych z rysowaniem,czytaniem itp.

A na tej stronie nie dostałam na szczęście żadnych seksualnych porpozycji XD

 

Sorrow

 

Drugą wojną światową ale bardzo wąsko,tzn. głównie wszystkim co związane z nazizmem i Trzecią Rzeszą.

 

Kestrel

 

Jest jest i mam nadzieję,że na nie trafię :)

 

psyche.

 

Mam zeza : (( Ale staram się to ukrywać :>>

Ja wiem,dlatego nie wszystkie mi przeszkadzają. Drażnią mnie natomiast te,które skierowane są bezpośrednio do mnie i po których widać,że rozmówca jest napalony -_______-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow

 

Drugą wojną światową ale bardzo wąsko,tzn. głównie wszystkim co związane z nazizmem i Trzecią Rzeszą.

Aha. Ja głównie pierwszą wojną światową - szczególnie od 1916tego roku. Historią interesuję się głównie od strony wojskowej.

Od czasu do czasu też coś czytam z drugiej wojny bo z pierwszej jest mało książek. Mam ze 100 Ospreyów - tych z Amercomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schwarzi jak tam zboczeńcy? Atakują coś? Poznałaś jakiegoś nowego?

 

Ile mam czekać na odpowiedź dotyczącą moich jakże ciekawych propozycji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, no i dobrze :P zaryzykowałam bym stwierdzenie że takich skromnych "zboczeńców" stanowi 90% męskiej populacji hehe

 

Stwierdzenie o monotematycznym podejściu do życia w przypadku 90 % męskiej populacji oznacza ni mniej ni więcej ,że to NORMA :P . Zboczonych jest tylko 10 % ;)

Jeżeli powołamy się na hamerykańskich badaczy ,którzy sprawdzili już prawie wszystko na ziemi,trochę na księżycu , a już całkiem sporo w kolebce mężczyzn , nawiasem mówiąc ,nie bez kozery Mars :mrgreen: jest głównym celem badań kosmicznych w aspekcie powrotu ludzkości do ich męskich korzeni :lol: . Okaże się ,że zboczonych jest co najwyżej 1, może 2 % przystojniejszej części ludzkości :brawo: Jeżeli na nich trafiacie , to już prawdziwy pech ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, no i dobrze :P zaryzykowałam bym stwierdzenie że takich skromnych "zboczeńców" stanowi 90% męskiej populacji hehe

 

Stwierdzenie o monotematycznym podejściu do życia w przypadku 90 % męskiej populacji oznacza ni mniej ni więcej ,że to NORMA :P . Zboczonych jest tylko 10 % ;)

 

to zależy co masz na myśli mówiąc "zboczony". Wg niektórych postów które miałam okazję tutaj przeczytać wychodzi na to że ja też jestem, bo lubię czasem pożartować z osobą płci przeciwnej na temat seksu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, no i dobrze :P zaryzykowałam bym stwierdzenie że takich skromnych "zboczeńców" stanowi 90% męskiej populacji hehe

 

Stwierdzenie o monotematycznym podejściu do życia w przypadku 90 % męskiej populacji oznacza ni mniej ni więcej ,że to NORMA :P . Zboczonych jest tylko 10 % ;)

 

to zależy co masz na myśli mówiąc "zboczony". Wg niektórych postów które miałam okazję tutaj przeczytać wychodzi na to że ja też jestem, bo lubię czasem pożartować z osobą płci przeciwnej na temat seksu :o

 

Na podstawie tych dwóch postów widać ,że technika , internet, bezduszne układy scalone przegrywają z ludzką myślą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych dwóch postów widać ,że technika , internet, bezduszne układy scalone przegrywają z ludzką myślą ;)

 

szczerze to nie rozumiem co masz na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych dwóch postów widać ,że technika , internet, bezduszne układy scalone przegrywają z ludzką myślą ;)

 

szczerze to nie rozumiem co masz na myśli

 

Nawiązałem do faktu edytowania mojego tekstu ,na który Ty w międzyczasie odpisałaś. Takie nie do końca rozumiane , nawet przez autora poczucie humoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×