Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego trafiam na samych zboczonych facetów ?


Rekomendowane odpowiedzi

Bojownik nie zawsze może stać, zbyt szybki wytrysk. Zależy to wszystko. Faceci dojrzali to raczej nie mają już sił witalnych tyle co 18 latek ale co ja tam wiem ;)

przedwczesny wytrysk to raczej wlasnie u 18 latkow. No i uscislij co rozuiesz przez "dojrzalosc"? Najlepszy seks jest z facetem 25-35 a juz sa w miare dojrzali ;)

a ja mam 33 i jestem mniej dojrzały i doświadczony niż przeciętny 18 latek a za chwilę( a może już) wiagrę będę już potrzebował tak stary jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., aaa no to rzeczywiscie marchewka moze szwankowac :P

ladywind, zgadzam sie.. kobiety w przeciwienstwie do mezczyzn im starsze tym lepsze ;) Taka natura niesprawiedliwa ze kiedy oni maja spadek u nas jest gorka. Dlatego po jakims czasie powinno sie wymieniac na mlodszy model zeby nam dotrzymano kroku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi nie sprawdzisz to się nie dowiesz. :P
No niby racja :P

 

Tak w ogóle to temat zrobił się strasznie "zboczony", czy autorka wyraziła zgodę? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., aaa no to rzeczywiscie marchewka moze szwankowac :P

ladywind, zgadzam sie.. kobiety w przeciwienstwie do mezczyzn im starsze tym lepsze ;) Taka natura niesprawiedliwa ze kiedy oni maja spadek u nas jest gorka. Dlatego po jakims czasie powinno sie wymieniac na mlodszy model zeby nam dotrzymano kroku :mrgreen:

 

Candy14 w pełni się z Tobą zgadzam :D I młodsi bardziej dbają o swoj wygląd:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Candy14, dojrzali to dla mnie 50 :D

Ci to są już troszeczkę "przejrzali" ;) a raczej przekwitający z deka.

adywind, każda kobieta będzie kiedyś 40 :lol:

Chyba, że umrze wcześniej ;)

 

carlosbueno,

Ja po Twoich postach mogę dużo innych rzeczy stwierdzić, ale na pewno nie to, że jesteś niedojrzały. Naprawdę chciałbym aby przeciętni 18-latkowie mieli tyle pod kopułą co Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam przegapiłem najlepsze lata sprawności seksualnej u facetów i teraz tylko na zdechnięcie pozostaje czekać.

i tam..jak sie rozbujasz to jeszcze dasz rade :P

 

W 3 zawsze łatwiej kogoś poprosić o bujnięcie ;)

Bujam się stąd ;)

 

 

 

Założycielkę wątku przepraszam za nie do końca wpisy na temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałbym aby przeciętni 18-latkowie mieli tyle pod kopułą co Ty.
zdaje Ci się, życiowo jestem totalnym nieudacznikiem z podejściem do życia i myśleniem nastolatka, nawet psycholog mi tak powiedział.

 

To ten psycholog był za mało dojrzały dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałbym aby przeciętni 18-latkowie mieli tyle pod kopułą co Ty.
zdaje Ci się, życiowo jestem totalnym nieudacznikiem z podejściem do życia i myśleniem nastolatka, nawet psycholog mi tak powiedział.

 

To ten psycholog był za mało dojrzały dla Ciebie.

powiedzmy że w niektórych rzeczach jestem dojrzały w tych których chodzi bardziej o ogląd rzeczywistości ale w kluczowych aspektach życiowych typu praca, związki, dorosłe samodzielne życie jestem jak niedojrzały dzieciak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przeczytałam wszystkim postów, ale muszę przyznać że według opinii autorki to ja też chyba jestem trochę nie teges :P ja lubię sobie poflirtować, pogadać o tych sprawach, choć nie bezpośrednio, bardziej takie zakamuflowane teksty, podteksty ;)

Autorko, może w takim razie szukaj kobiet do rozmów, skoro na takich gości trafiasz i Ci to przeszkadza.

 

No i również nie wierzę w to że istnieje przyjaźń między facetem a kobietą.... zawsze któreś poczuje coś więcej, tak sądzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje Ci się, życiowo jestem totalnym nieudacznikiem z podejściem do życia i myśleniem nastolatka, nawet psycholog mi tak powiedział.

Ee chyba mi się nie zdaje. Dawno nie byłem tak trzeźwo myślący jak teraz jestem, psychologa nie traktowałbym jako wyroczni. Niech se gada co chce, jest człowiekiem i może się mylić jak każdy. Ja podchodzę z dystansem do opinii o mnie mojej pani psycholog, bo zna mnie "ciut" za krótko. A może rzeczywiście był (Twój psycholog) dla Ciebie zbyt niedojrzały jak wspomniała to ladywind.

 

No ta druga opinia o Tobie jest już bardziej wyważona. Tu mogę się z częścią zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, ja sobie nie wyobrażam by mój chłopak miał przyjaciółki. Razem z tymi przyjaciółkami by kopa dostał :lol: Nie ma przyjazni damsko meskiej zresztą jak by to miało funkcjonować kiedy ktos ma drugą połówkę. Ok jeśli sa dwie parki ale jeśli parka jest i "przyjaciółka" to trochę nie halo. Same offtopy na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×