Skocz do zawartości
Nerwica.com

Była dziewczyna mojego chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zmienic swoje myslenie troszeczke. Nie ma ksiecia na bialym koniu ktory cale zycie czekal na milosc, ktory przyjedzie po Ciebie i porwie Cie na koniec swiata;). Rzeczywistosc jest troszeczke gorsza zamiast ksiecia moze byc Wojtek ktory ma "12" lat i szuka kolegow i kolezanek itp itd. Nie o to mi chodzi. Poprostu pomysl sobie teraz tak. Co ja moge w tej sytuacji zrobic, odpowiedz jest prosta nic.... Czasu nie cofniesz chyba ze skonstruujesz jakas maszynke to ja chetnie tez bym do niej wsiadl i troszeczke w czasie sie cofnal. Ale narazie takich rzeczy nie ma. Jedynym wyjsciem jest zaakceptowanie tego ;). Co z tego ze kiedys kogos mial jezeli jest z Toba szczery i Cie kocha to to nie jest wazne... Wiekszosc partnerow mialo kogos wczesniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darioK, trochę fail z tym zdjęciem :D Ale pewnie masz rację. On też mi mówił, że zapomniał i właściwie miał te zdjęcia gdzieś, a ja strasznie przeżywam. Jednak tak jak piszę, nabieram dystansu :)

 

element, dla kogoś praktycznie bez doświadczenia, to to, że on miał kogoś boli niestety. Faktycznie, czasu nie cofnę. Staram się o tym nie myśleć, a jak już to na zasadzie pozytywnych rzeczy, np tego, że z nią o zamieszkaniu razem nie rozmawiał ani o większych planach.

 

W sumie jak tak piszę tutaj i czytam Wasze odpowiedzi, to zauważam, że te moje zmartwienia są idiotyczne :D To był jednak dobry pomysł z napisaniem tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca idotyczne, wchodzisz dopiero w zwiazek i lepiej czasami spojrzec na swoje zycie z innej strony co nie znaczy, ze trzeba zaraz robic tak jak ktos powie/napisze.

 

-- 26 cze 2013, 19:36 --

 

Nie do konca idotyczne, wchodzisz dopiero w zwiazek i lepiej czasami spojrzec na swoje zycie z innej strony co nie znaczy, ze trzeba zaraz robic tak jak ktos powie/napisze.

 

-- 26 cze 2013, 19:36 --

 

Nie do konca idotyczne, wchodzisz dopiero w zwiazek i lepiej czasami spojrzec na swoje zycie z innej strony co nie znaczy, ze trzeba zaraz robic tak jak ktos powie/napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×