Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość unikająca (lękliwa)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie czuję podwyższenia ego

a wkurw i ataki paniki gorsze bez Serty

no to gratuluje jak znalazlaś lek dla siebie :)

a może to tylko skutek uboczny po jakim czasie serta zaczęła działać u Ciebie i czy na początku leczenia nie miałaś zdenerwowania i lęku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik_wot, a z charakteru nie jesteś zadufany w sobie? Pytam bo przy osobowości lękliwej raczej nie występuje zbyt przerośnięte ego a jak faktycznie masz to po Sertralinie no to to chyba lek nie dla Ciebie.

nie wcale - tak mam tylko po Sertralinie - ale to dobrze bo wtedy zaczynam działać - tylko że to przeradza się w coś ala agresje i mega "wkurw" i tego się trochu boję :( bo nie wiem czy to tylko objaw uboczny czy już bezpośrednio działanie leku :? podniesienie pewności siebie jest fajne samo w sobie :D ale nie aż tak :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik_wot, noo czyli dobrze myślałam ;)

ale to jest miła odmiana bo ostatnio leżę tylko w pokoiku i nic nie robię i pierd*l# że życie jest bez sensu wszystko jest do d*py a ja się do niczego nie nadaję...

 

to takie przerosniete Ego to jest miła odmiana ;) tylko ta agresja :?:( a niektórzy piszą że u lękowców serta może dawać takie objawy jako działanie leku pobudzającego tzn. poprzez "wkurw" :?

 

więc... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to zaburzenie niemal na 100%, wszystkie objawy pasują do mnie idealnie, dawno już o tym czytałem. Osobowość unikająca rozwijała się u mnie od 5 roku życia, od 13 nasiliła się tak że uczyniła ze mnie inwalidę społecznego który przez swoją nieśmiałość nie może w dużej mierze normalnie żyć. Widziałem w sobie jeszcze przejawy osobowości schizotypowej, schizoidalnej i paranoicznej, ale ta jednak najlepiej mnie opisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×