Skocz do zawartości
Nerwica.com

CYJAMEMAZYNA (Tercian) !Niedostępny w PL!


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Przywiozłem to to z Francji. W Polsce chyba tego nie ma. Koleś zachwalał ,że niby dobrze działa ,ale sam dokładnie nie wiedział na co. Dał mi na spróbowanie . Niby jakiś neuroleptyk...( ciekawe jaki).

Jeszcze nie przetestowałem , ponieważ mam awersję do tego typu kategorii leków ,ale może ktoś brał i coś pomogło?Dużo o tym leku na Forach francuskich...ale te tłumaczenia internetowe o kant d.... potłuc ,kołomyja.

 

-- 18 paź 2012, 19:46 --

 

małej dawki w leczeniu stanów lękowych, w przypadku awarii na konwencjonalne leczenie.

- takie trele morele znalazłem na francuskojęzycznej stronie. Wynika z powyższego ,że może to być alternatywa dla benzodiazepin ,ale czuję ,że to lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby środek ten miał nieprzeciętną skuteczność to na pewno upowszechniłby się. Nie ma cudów.

A jak ma się w Polsce upowszechnic skoro jest prawie nie-do-stepny.

Na zagranicznym Forum znalazłem coś takiego: DeejweeD

 

Średniozaawansowany

 

 

Grupa:Użytkownik

Postów199

Rejestracja:26-marzec 10

Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 sierpień 2010 - 13:52

Ja bralem Xanax i wogule mi nie pomógł dopiero Tercian w kropelkach pije i ten naprawde dziala zapomnialem juz co to sa lęki prawie ;P

Jeśli ten lek potrafił przebić Xanax, to musi być to NIE BYLE CO!

 

-- 17 gru 2012, 15:23 --

 

Wypróbowałem ten Tercian . Tabletkę na cztery. Jedną część około 17 .Dopiero po dwóch godzinach łagodne stuknięcie. Delikatne i niewywracające,,,a jednak skuteczne. Dawka może i mała ,ale dla mnie wystarczająca. Wieczorem sen dobry, wcześniej apetyt niezmieniony , a rano brak zamółki. Brałem różne neuroleptyki,ale ten jest dla mnie najlepszy . I prosze pamiętać ,że ja tu nie robię reklamy leków. W Polsce i tak nikt nie kupi tego leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×