Skocz do zawartości
Nerwica.com

chcą mnie wrobić!!


ania-sivra

Rekomendowane odpowiedzi

Ania sivra. Jesteś zwykłą studentką więc nie bardzo widzę sens w przesladowaniu ciebie przez jakiegokolwiek polityka czy kogoś innego. Nikt cie nie szuka, nikt nie daje znaków itd...twoi rodzice mogą miec racje. Przynajmniej ja to tak widzę...

 

..................................

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela...e zanim zaczniesz pisać....zastanów się nad tym co piszesz....bo,niektóre Twoje wpisy są conajmniej dziwne,a ten wyżej jest kolejnym przykładem takiego wpisu.........

Ja nie wiem, co w poście Asi było dla Ciebie dziwne. Jak dla mnie wszystko klarownie napisała...

 

Ja się martwię o Autorkę wątku... szukała u Nas pomocy, rozmowy... :( Czy ktoś wie, czy pojawia się jeszcze na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do zdania zanii, ze dziewczyna sie za duzo naczytala o masonerii itd. Sama calkiem niedawno czytalam wiele artykulow o nich, zaczelam sie bac,ze wlasnie istnieje cos takiego, spisek, ale taki realny, ale nie przyszlo mi do glowy jednak,ze oni moga chciec mnie szukac i ze tak daleko on zaszedl. W kazdym razie po takich informacjach zawsze troche pogarszalo mi sie samopoczucie. Tez w zwiazku z katastrofa smolenska zaczelam wierzyc,ze to spisek,ze ta katastrofa byla zaplanowana i takie tam. Jaka prawda nie wiem, ale stwierdzialam,ze na nic sie zdadza moje nerwy, szukanie o tym informacji, bo nawet jesli bylaby to prawda to i tak jestem tylko malym pionkiem... No ale fakt faktem,ze coraz bardziej stwierdzam schizofrenie u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Choć pewnie do poprzednich postów już nikt się nie ma zamiaru odnieść,piszę odpowiedź jako zwykłą informację.

W dobie tak pokręconego świata gdzie większość ludzi do jakiegoś celu goni, istnieje dość duża grupa osób która od wielu lat dąży do uzurpowania władzy nad żyjącymi ludźmi. Nie jest to mrzonka, ich spotkania coroczne są celem który dla siebie i swoich następców wyznaczyli ,a jest nim N W O - New World Order - czytaj - Nowy Porządek Świata. Grupa ta posiada oprócz potężnego kapitału finansowego możliwość wpływania na wydarzenia w naszym świecie. Zaczynając od zamachów np: śmierć John F. Kennedy ,Smoleńsk,World Trade Center, itd... te wymienione przez ze mnie nazwy mają swoją ukrytą ale jasną historię eliminacji niewygodnych osób i zdestabilizowania finansów na naszym globie. Problemy Grecji,Włoch,Hiszpanii itd... to tylko mały pazur osób które graja w grze o nazwie NWO. Chcąc również doprowadzić do powstania Rządu Światowego (Totalitarnego) muszą i to przecież nie jest tajemnicą zmniejszyć znacząco liczebność ludzi zamieszkujących ziemię. Aby tego dokonać posługują się transgeniczną żywnością która spożywana przez ludzi zmienia ich DNA co powoduje powstanie całkiem nowego (obcego)białka które jest tak bardzo toksyczne że nie tylko upośledza funkcjonowanie pojedynczych komórek ale je wręcz uszkadza. Dlatego w obecnym czasie wskaźniki zachorowalności na złośliwe nowotwory bardzo szybko rosną. Dorzućmy do tego jeszcze zatruwanie atmosfery związkami aluminium,siarki i innych związków które rzekomo mają być rozpylane w celu schładzania atmosfery bo mamy efekt cieplarniany. A tak naprawdę chodzi tutaj o stworzenie optymalnych warunków do zmniejszenia populacji ,czyli tak zwanej depopulacji która jest faktem nie mitem. Żywność w naszych sklepach jest celowo wzbogacana rozmaitymi dodatkami które mają spełnić swoje zadanie aby uzależnić nas od jej przyjmowania dlatego wzmacniają smak, benzoesanem sodu (nie tylko konserwuje) aspartamem, i wszelakimi z rodziny E... Jeszcze wiele innych sposobów za pomocą których jest realizowany plan doprowadzenia ludzkości na skraj wyludnienia do określonej liczby którą będzie można łatwiej kontrolować. To też nie jest mrzonka. Telewizja sama w sobie może spełniać ciekawą funkcje edukacyjną, ale niestety w obecnym czasie stała się narzędziem które usypia czujność ludzi, i odwraca ich uwagę od najistotniejszych kwestii które za ich plecami załatwiają prominentne osoby tego świata. Nie ufajcie reklamom w telewizji , są psychologiczna pułapką która wprowadza w błąd. Dlaczego? Przyjrzyjmy się odżywianiu, płatki kukurydziane,guma do żucia, słodzik,soja(mleko sojowe,kotlety sojowe) suplementy diety,itd... często w reklamach występują jako składniki zdrowej diety .Reklamy wręcz krzyczą spożywaj to a będziesz miał szansę pozostać długo zdrowy. Czy tak jest naprawdę? Nie. Otóż choćby te wymienione produkty w większości są modyfikowane genetycznie GMO , a w innych przypadkach możemy powiedzieć o składnikach które się w nich znajdują za mocno szkodliwe dla ludzkiego zdrowia ( konserwanty ,niektóre już wymieniłem). Czyli telewizja tak naprawdę nas okłamuje. Czy telewizja wysyła szkodliwe fale?

Sam monitor z pewnością tak, a telewizja sama w sobie tylko przez emisje ogłupiających programów,tych bezwartościowych oraz wiadomości przefiltrowanych jest wstanie skutecznie wprowadzić do umysłu człowieka otępienie. Czy radio może wysyłać fale otępiające człowieka? Samo w sobie nie. Ale wiele audycji i utworów muzycznych jest wstanie oddziaływać na umysł człowieka otępiająco z pewnością pogorszą samopoczucie. Jest w świecie urządzenie którego lokalizacja na globie w kilku miejscach( z tego co się orientuje jest ich około sześć) przy jego możliwościach daje ogromny potencjał nie tylko militarny ,ale wpływający na wiele aspektów życia na globie ziemskim ,mowa tutaj o broni HAARP . Zaawansowana technologia manipulacji pogodą, płyta tektoniczną ziemi, emisją określonych fal wpływających na samopoczucie,stan zdrowia, symulowanie bólów organizmu ,komunikację itd... jest najbardziej niebezpiecznym narzędziem wymyślonym przez współczesnego człowieka. Jak poradzić sobie z rzeczywistością która zdaje się wymykać nam spod kontroli? Jak poradzić sobie kiedy inni uważają że kiedy wspominamy o spisku uważają nas za chorych? Przede wszystkim nieudowadniające innym tego że wszyscy wokoło was spiskują, mówiąc o służbach specjalnych nie spotkacie się z przychylnością słuchającego,lecz spotkacie się z reakcją negacji "co ? jakie służby?o czym on/ona mówi? jest chora?ubzdurała sobie, niech się leczy" Wszystkie osoby z osobna biorąc są płotkami w tej bańce , więc takie czy inne służby specjalne się nami nie zainteresują jeśli nie będziemy stanowili zagrożenia dla ich interesów czy interesów osób nimi kierujących. Czy to znaczy że mam być cicho? Nie. Wiem o wielu sprawach ale nie krzyczę. Dlaczego ? Najistotniejsza kwestią jest budowanie zbiorowej świadomości, a ją nie tworzy się poprzez głośnie okrzyki. Zapraszam do odwiedzenia strony na której można odpocząć od problemów,na niej spotkacie się z tym co może was zainteresować ponieważ została stworzona z myślą o drugim człowieku.Dodam tylko że często do niej zaglądam,jest dobrą stroną. Dlatego polecam.

http://www.robin.cba.pl/

 

Serdecznie was Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robin, i gdzie mnie schizujesz niedzielnego poranka? :D Mało mam własnych rojeń, teraz to już nawet do supermarketu nie pójdę, tylko będę się żywić własnymi paznokciami. Zresztą podejrzewam, że prędzej wykończą mnie moje własne nerwy, niż ta modyfikowana żywność, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robin895, to było niepotrzebne. Są ludzie którzy w to wierzą, którzy nie wierzą i ludzie którzy nie powinni tego czytać bo będziemy mieli więcej takich jak autorka tematu... Jak kogoś to interesuje to niech sobie poczyta na innych forach, tutaj nie powinno tego być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zannia popieram! Nie szerzmy tutaj spiskowych teorii, żeby się wyrwać z nerwicy, trzeba włączyć racjonalizm i pozytywne myśli, a nie nakręcać się jeszcze bardziej, nawet jeśli to co, napisane wyżej, byloby w stu procentach prawdą. Whatever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×