Skocz do zawartości
Nerwica.com

chcą mnie wrobić!!


ania-sivra

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica, Już Ci coś napisałam, ile czasu zniosłeś modowanie? Chcesz, wracaj jak uważasz ,że jesteś lepszy. Nie mam OBOWIĄZKU być tu 24 godziny na dobę i to we wszystkich wątkach., na dodatek w zawsze dobrej formie by odpowiednio zareagować. A owszem wkurzyłam się , bo za nim przeczytałam wątek już Dominiak napisała ,że się dziwi ,że nie reagujemy, Obydwoje jesteście tacy mądrzy po drugiej stronie, szkoda ,że się nie wykazaliście będąc modami :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do cholery dlaczego się mądrzycie i oceniacie posty innych zamiast odpowiedzieć autorce???

Nie denerwuj się tak ;) Zastanawiam się po prostu dlaczego siedzisz z założonymi rękami kiedy ludzie na forum puszczają głupie nieśmieszne teksty w stosunku do autorki tematu.Nawet jeżeli to prowokacja,takie teksty nie mogą mieć miejsca.

Po drugie: mam prawo jako użytkownik zwracać uwagę na takie sytuacje jakie mialy miejsce w tym temacie.Nie byłoby Ci chyba przyjemnie,gdybyś zalożyła temat,nieważne jaki,i przeczytałabyś o sobie i o tym co napisałaś, pod swoim postem same prześmiewcze teksty?

 

 

zgadzam się. dobrze godosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania-sivra, ja miałem podobnie serio ci mówie. Wiesz zachowaj prawdę dla samej siebie a na leczenie pójdź. To za duży szok dla ciebie i to co ci się teraz stało może spowodować duże pogorszenie naprawdę ci mówię. Powiedz co ci było na psychoterapi czy tam u psychologa i się nie zapieraj, że to prawda tylko zostaw to dla siebie. Nawet jak to prawda to przez to te całe zamieszanie i ciężkie akcje może ci się później stać coś o wiele gorszego i nieprawdziwego rozumiesz. spróbuj leczenia prosze Cię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola,właśnie daruj sobie takie wycieczki ;)

Po drugie zamiast pisać głupi komentarz po przeczytaniu wpisu Domi,mogłaś po prostu zwrócić uwagę pozostałym użytkownikom,żeby nie robili sobie jaj z czyichś wpisów.Proste to chyba?;)Po trzecie nie wyleciałem za forum,tylko za czat bo tam grzeszyłem :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze...

W prawdzie teraz przeczytałam temat,bo w weekend praktycznie byłam poza domem i zerkałam tylko z doskoku

Kasiu? Ale po co się tłumaczysz?

 

Wiadomo, że priorytetem nie jest przesiadywanie na forum o każdej porze dnia i nocy.

Oprócz forum jest jeszcze mnóstwo innych zajęć.

 

Tak samo jak reagowanie moderatorów na straszenie próbą samobójczą przez co niektórych użytkowników.

Nie mamy obowiązku zgłaszania w/w zdarzenia na policję i w ogóle reagowania, co najwyżej odniesienia takiego użytkownika do Regulaminu.

Przez grzeczność można doradzić, żeby osoba chora zgłosiła się do specjalisty. Tyle można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Moniko nie przeczytałaś całego tematu dokładnie.

Domi dała sugestie,że moderator powinien zareagować.Wiola zamiast się obrażać i komentować w stylu " Zabronić pisać? Na jakiej podstawie?",powinna przejrzeć porządnie temat,w którym się wypowiada(skoro nie wpadła na pomysł,na jakiej podstawie ma zareagować) i jako moderator zwrócić uwagę na takie chamskie teksty.Po drugie moderator nie musi "rzucać się z pięściami" na użytkowników kiedy napiszą,że "tu w tym temacie brakuje działań moderatora"...tylko łagodnie,normalnie po ludzku powiedzieć/napisać "nie widziałem/am wcześniej tej dyskusji" i odpowiednio zareagować.

 

.to dlaczego nikt z użytkowników nie zareaguje "odpowiednio"?

Znowu widać,że nie przeczytałaś całego tematu.Są osoby które zareagowały na prześmiewcze wpisy.

No a poza tym,ludzie na forum bardziej reagują na dzialania moderatorów niż zwykłych użytkowników.

Cały konflikt wynika z braku odpowiedniej reakcji moderatora.

Jest pewna różnica pomiędzy : "sorry,ale byłam w innym temacie/nie widziałam tamtych postów" i daniem słownego ostrzeżenia osobom które dalej będą wyśmiewać autorkę tematu...a takimi tekstami jakimi posłużyła się Wiola.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co,zabronisz mi Wiolu? :mrgreen: Ech.

Taak wiem od czego jest wykrzyknik wyobraż sobie ;) ,tylko widzisz,co byś zrobiła z tymi postami...NIC - bo i tak byś nie zauważyła w nich nic złego(sama wcześniej przyznałaś,że nie widzisz powodu do reakcji).Poza tym jest jeszcze jedna rzecz: będąc nowym użytkownikiem,zakładającym temat,opisującym swoją historię nie chciałbym widzieć postów wyszydzających moją historię,a już bardziej nie chciałbym widzieć braku jakiejkolwiek reakcji na owe wyszydzające posty,i to w dodatku ze stwierdzeniem,że wszystko jest oki.....

uważasz post za obraźliwy - od tego jest krzyżyk,

A ja myślałem,że krzyżyk służy do usuwania postów..... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Ok, wykrzyknik dobrze wiesz o co chodzi.

 

Administratorzy forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników.

 

Znasz ten zapis?

 

 

 

I skąd wiesz co bym zrobiła, z czego nie., Owszem skupiłam się na tym ,że Dominika krytykuje modów, jestem człowiekiem i to chorym , też mam prawo być drażliwa ;)

A w ogóle to mam wrażenie ,że tu co najmniej kilka osób zamiast pomagać patrzy tylko jak się przyczepić i skrytykować , a za nimi pędzą następni żądni sensacji , albo ślepi obrońcy , którym się wydaje że są z kimś solidarni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92,

Zważ sobie na to,ze jej w tej chwili nic nie przekona ,ze nie ma racji moja odpowiedź jest najlepsza rzecza jak mozna zrobic, czyli wpłynąc na nia jakkolwiek zeby przeprowadziłą sie do rodziców w tej chwili i miał jakis kontakt z psychiatra a przekonywaie jej w tym momencie ze ma sama isc do lekarza nic nie da , dla niej to jest prawda. Tylko trzeba troche inteligencji zeby to wiedziec i pomyslec, na pocżatejk, to jedyne4 dobre wyjscie , własnie pomysłąm ,ze jest chora i dlatego nie pisałam jej ze rodzice maja racje i ze powinna sie udac do lekarza, tylko napisałam, ze nie maja jej ochoty utrzymywać i mają prawo zrobic to co zrobili tak masz racje wszystko opada jak sie czyta wymądrzenia taskie jak Twoje , sam nic nie doradziłąś z takimi ludxmi9 trzeba umiec postępowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym...jeśli nie ma moderatorów....to dlaczego nikt z użytkowników nie zareaguje "odpowiednio"?

 

to też uczyniłam. Uczepiliście się z tego wsystkiego, że coś napisałam na moderację i ciągniecie to przez cały wątek robiąc syf. :roll: A nie o to chodziło.

 

Tahela, no tak, sory, zapomniałam, że TY wiesz jak postępować z ludźmi. :uklon:

 

-- 08 paź 2012, 00:23 --

 

*Wiola*, wiele razy chwaliłam pracę modów, bez przesady, napisałam jedno zdanie w złości na ludzi którzy pisali takie komentarze a Ty będziesz to ciągnać przez 10 stron teraz. Jak Cię tak to uraziło to przepraszam. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już próbowałam kończyć tą bezsensowną dyskusję, więc proszę mnie nie wywoływać w temacie. Przepraszam za tekst o moderacji. Za resztę nie, bo nadal twierdzę, że taki traktowanie osoby być może chorej, to brak szacunku. I nie życzę nikomu żeby jego problemy były tak traktowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Moniko nie przeczytałaś całego tematu dokładnie.

Jesteś mną?Że wiesz czy przeczytałam czy nie?

Moja i Twoja percepcja mogą być inne tak?

Domi dała sugestie,że moderator powinien zareagować.

Jeśli jest w pobliżu... może ucinać sprzeczki.

 

.to dlaczego nikt z użytkowników nie zareaguje "odpowiednio"?
Znowu widać,że nie przeczytałaś całego tematu.
No a poza tym,ludzie na forum bardziej reagują na dzialania moderatorów niż zwykłych użytkowników.

Pierwsze słyszę. Chyba Darku masz na myśli siebie.

Cały konflikt wynika z braku odpowiedniej reakcji moderatora.

Cały konflikt wynika z szukania dziury w całym, a szczególnie tam, gdzie szykuje się konflikt. Wtedy.....Ciebie nigdy nie zabraknie Darku.

Pokaż następnym razem jak można załagodzić konflikt,a nie zaogniaj, dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja i Twoja percepcja mogą być inne tak?

Tylko Ty w tym temacie,zachowujesz się tak jakbyś była nieobiektywna.Właściwie jesteś nieobiektywna.

Pierwsze słyszę. Chyba Darku masz na myśli siebie.

Nie mam:).

Pokaż następnym razem jak można załagodzić konflikt,a nie zaogniaj, dobrze?

Ja tutaj nie byłem osobą zaogniającą konflikt,tylko moderatorka Wiola.

Cały konflikt wynika z szukania dziury w całym, a szczególnie tam, gdzie szykuje się konflikt. Wtedy.....Ciebie nigdy nie zabraknie Darku.

Ech.Nie mam sił żeby skomentować te stwierdzenia.Nie szukam dziury w całym i nigdy na forum nie szukalem.Jedyną osobą która sprowokowała konflikt w tym temacie była wspomniana wyżej moderatorka i każdy obiektywny użytkownik przyzna mi rację.Poza tym Moniko : wyszydzanie czyichś problemów jest dziurą w całym?Bo to właśnie się działo w tym temacie właściwie do momentu kiedy wkroczyła Dominika która po kilku postach w tym temacie zwróciła słusznie,mając do tego prawo jako użytkowniczka tego forum uwagę na brak działań moderatorskich .Ja czytając poprzednie posty w tym temacie miałem dokładnie takie samo wrażenie,że trzeba tutaj interwencji moderatora,po czym okazało się,że Wiola już napisała posta ze swoją dość nerwową reakcją...iii zdaniem które mnie zaskoczylo cytuję:

Poza tym co? Zabronić pisać? Na jakiej podstawie? Ja nie wiem co w tej sytuacji zrobić,
po czym użytkowniczka uzasadniła na jakiej podstawie,a Wiola wpadła w wir oburzenia i rozłożyła ręce,bo przecież po co ma zwracać uwagę użytkownikom,a niech dalej sobie jadą po autorce.....w końcu ma schizofrenie,a to przecież takie śmieszne!....Potem wiadomo puściła jeszcze dość zaczepne,właściwie również chamskie odzywki Mushrooma...po nich dalej nie zareagowała,bo po co?.Jej brak reakcji,nazwalem ee "powalającą" reakcją,na co Wiola trwająca w oburzeniu walneła tekst o odstąpieniu stanowiska i mądrzeniu się,na co odpowiedziałem jej,żeby się nie denerwowała i zwróciłem jej uwagę na jej brak reakcji,mając na myśli czas kiedy już była w temacie ale pozostawiła to wszystko tak jak było,z oburzeniem,że ktoś śmiał zwrócić uwagę na to,co dzieje się w tym temacie,i na brak reakcji moderatora

No i po moim wyżej wymienionym zwróceniu uwagi Wioli,zamiast normalnej odpowiedzi,znowu dostałem odpowiedż pełną oburzenia i prywatnych wycieczek...A właśnie,dopiero teraz zauważyłem:

człowiek nerwica, Jeszcze jedna Twoja wycieczka obrońco , napiszę Ci trochę mniej grzecznie co myślę o Twoim wazeliniarstwie. Nie napisałam ,że wyleciałeś z forum, tylko szybko przestałeś być modem.

Po pierwsze,nie jestem niczyim obrońcą(no ale fajnie jest tak kogoś nazwać tylko dlatego,że zgadza się poglądowo z inną osobą..iii nie wiem właściwie po co taki zabieg Wiolu z Twojej strony...żeby sprowadzić moją wypowiedż do obrony jednej osoby?Sorry,nie tędy droga)

Po drugie: wazeliniarstwie?Hah,gdybym ja miał pisać o Twoim,to by mi zajeło z 233 strony tego tematu:)

A w ogóle,to pisz śmiało...Chociaż szczerze mówiąc,mało mnie obchodzi Twoja opinia na mój temat:)Ale napisz,ulżyj sobie:) A co!:)W ogóle,wazeliniarstwo mylisz z byciem miłym,i na ogół przyjaznym podejściem do ludzi...

Wybaczcie(nie piszę do Ciebie Wiolu,lecz do reszty) powyższą odpowiedż na ten dziwny dla mnie wiolowy post ,ale cóż :jaka jej wypowiedż,taka moja odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałam całego tematu a już na pewno waszej kłótni, ale chce odpowiedzieć autorce.

 

"mam nadzieję, że nie robisz sobie ze mnie żartów bo nie lubię tego i wtedy rozmowa jest bez sensu.. spisek, który wykryłam jest prowadzony przez polityków, najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi tego świata, oczywiście w naszym kraju mają swoją siedzibę również.. ma na celu ogłupienie społeczeństwie i sprowadzenie go do wykonywania wszystkiego czego chcą Tajne Służby.. kontrola życia każdego obywatela.. odkryłam go poprzez poszukiwanie odpowiednich informacji i łączenie ze sobą faktów. a potem to Oni zaczęli szukać mnie."

 

To wygląda jakby autorka naczytała się o teoriach konspiracyjnych, iluminatach, masonerii. Dużo ludzi w to wierzy, przyznam, że ja również. Chociaż na pewno nikt aż tak przesadnie. Widocznie nie wszyscy powinni czytać o czymś takim. Tak czy siak, skoro psychiatra zdiagnozował schizę to niech się dziewczyna leczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem post autorki tematu jednoznacznie przekazuje że ma ona schizofrenie na tle paranoidalnym. Bo zdrowy człowiek nie pisałby takich rzeczy cytuję:

Niestety poprzedniej nocy zbagatelizowałam sygnały, które wysyłali mi Ludzie ( rzucają czerwone światło na blok naprzeciw mojego, co kilka sekund, żeby mnie ostrzec ).
.

 

I mogę się założyć o każde pieniądze, że w tej chwili gdy czyta nasze wypociny myśli że my również jesteśmy w zmowie. Co więcej wydaje się jej, że cały świat jest kontrolowany przez te tajne służby. Żadne tłumaczenia o masonerii moim zdaniem nie mają tutaj miejsca bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×