Skocz do zawartości
Nerwica.com

PRZEBIERANIE SIE PRZED WYJŚCIEM


jxxxxj

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,

Mam tak, że przed wyjściem ciągle się przebieram np. rano co chwile się przebieram, że cały czas źle wyglądam.. tak mnie to męczy ehhh jak ktoś kto ma nn wie co to znaczy męczy.... ;( ma ktoś tak ? Jak tak to jak sobie z tym radzicie? Ja już nie umiem nad tym panować.. czuję się brzydko już cały czas i mam przygnębiający dzień...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Też tak mam. Muszę również co chwilę poprawiać makijaż, poranne robienie kresek zajmuje mi nawet 30 minut. Walczę z tym tak że wmawiam sobie że wyglądam dobrze i staram się nie oglądać na innych, aby nie denrwować się że nie wyglądam dostarecznie dobrze. Jest ciężko ale czasami mnie to nie dręczy... Czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak leczę się i chodzę na terapie żeby to wszystko zwalczyć te lęki i nn

 

-- 08 paź 2012, 21:47 --

 

Hej

Też tak mam. Muszę również co chwilę poprawiać makijaż, poranne robienie kresek zajmuje mi nawet 30 minut. Walczę z tym tak że wmawiam sobie że wyglądam dobrze i staram się nie oglądać na innych, aby nie denrwować się że nie wyglądam dostarecznie dobrze. Jest ciężko ale czasami mnie to nie dręczy... Czasami

 

 

wyobrażam jak się z tym meczysz, ja mam ze szczotkowaniem zebów, czesaniem i z wieloma innymi czynnościami. Kresek nie robię to może dlatego.. nie mam tego, ale potrafie zrozumiec o czym piszesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×