Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ulubiona muzyka


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Infected Mushroom, Project Pitchfork, Nightwish, Therion, Rammstein, Depeche Mode, Scooter, In Strict Confidence, Gregorian, Queen, The Prodigy, Moby, Air, Pendulum, KMFDM, Unheilig, Talamasca, Electric Universe, Apoptygma Berzerk, Clan of Xymox, The 69 Eyes, Sonata Arctica, Roxette, Theme Songs, Jean-Michel Jarre, Astral Projection, Daft Punk, Samael, Nouvelle Vague, Schiller, Smolik, Clawfinger, Terminal Choice, David Bowie, Rhapsody of Fire, Parov Stelar, Straylight, Armin van Buuren, Painbastard, Mono Inc., ASP, "Weird Al" Yankovic, Korpiklaani, Powerman 5000, Front Line Assembly, Juno Reactor, 1200 Micrograms, Deathstars, Gamma Ray, Astrix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Cie krece. ja niczym nie pogradze. lubie melancholijna elektronike, jakis minimal i tak dalej. starego rocka, czasem jakis doom, uwielbiam spiewajace babki - Siouxiu and tha Banshees i Kate Bush na przykład, generalnie kobiece głosy :105: kocham Toma Waitsa,co zapoczatkowalo moje zainteresowania jazzem. zdarza mi sie sluchac muzyki klasycznej. a teraz slucham pagan folku i sie z tym nie kryje nawet. zalezy co mi siedzi w glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie pół roku najczęściej słuchałem:

Hypnos

Legion of the Damned

Kreator

De Lirium's Order

Nine Inch Nails

Chuck Berry

The Black Dahlia Murder

Hate Force One

Kelly Bailey

Sodom

AC/DC

Paradise Lost

Drowned

DevilDriver

Hateseed

SHAME YOURSELF

Deftones

Morbid Saint

Paganizer

Gorod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej: Napalm Death, Deicide, Lifelover, Fever Ray, KMFDM, Job Karma, Delta 9, Kraftwerk, Primordial, Front 242, Silencer/Diagnose: Lebensgefahr, The Cure, Peaches, Merzbow, Trentemoller, Nocturnal Depression, Gabba Front Berlin, Fields Of The Nephilim, Ganymed, Candlemass, Parzival, Aghast, Paradise Lost, Stiff Miners, Beats Antique, Hagalaz Runedance/Nebelhexe, Urfaust, Hypothermia, Nyktalgia, Whiplash, Sephiroth, Summoning, Lucyfire.... no i wszelakie soundtracki, klasyka bla bla bla i tak playlista zmienia się wraz z nastrojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia,

 

Gabba Front Berlin

Speedcore Lacrima<3

 

Delta 9,

In Darkness :mrgreen:

 

Widze tu troche industrialnych klimatow, ogolnie dobra, mocna muza :mrgreen: Nie spotkalem jeszcze w rl dziewczyny sluchajacej takich klimatow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkalem jeszcze w rl dziewczyny sluchajacej takich klimatow ;)

W ja też nie spotkałam, ino przez neta i poza tym co wypisałam bardziej w kierunku BM, tylko takiego dla mnie nie do końca słuchanego. No a w realu mało kto mi mówi, że dobra muza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, Bo w Polandii, to Ona Tanczy Dla mnie, a ciezka elektronika to raczej beneluks, Niemcy, Francja, Japonia etc etc. A BM (black metal? wlasnie sporo tych nazw nie kojarze, to jutro sie nimi troche poturbuje w wolnym czasie :pirate: )

dobranoc : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo duże wrażenie emocjonalne (oraz somatyczne - trzęsawka podczas głośniejszego słuchania) zrobiła na mnie muzyka Rammstein - Spieluhr. Ogólnie to każda muzyka, która mi się bardzo podoba wpływa na moje emocje i przy głośniejszym słuchaniu wywołuje drżenie ciała, ale ta zrobiła to intensywniej, niż inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi chyba na to ze jestem beznadziejna nawet w sluchaniu muzyki wiec staram sie robic tak zeby szukac coraz to nowych rzeczy do sluchania i ostatnio zainteresowal mnie punk rock czy tam postpunkowe brzmienia i chcialabym uderzac teraz w tym kierunku i w tym celu chce sie wyposazyc w jakis szpanerski odtwarzacz do keset magnetofonowych i oczywiscie w rzeczone kasety lol. To jest poki co to co robie w kierunku "zapoznawania sie z nowa muzyka" i "dawania sobie szansy na poznawanie nowej dla mnie muzyki" itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Kilka takich ulubionych:

 

Arkona, Ulver (do albumu Nattens Madrigal, potem to już dno), Burzum (Fallen najgorszy album), Mayhem, Tyr, Behemoth, Iron Maiden, Darkthrone, Satyricon, Bathory, Eluveitie, Carpathian Forest, Stribog, Electric Wizard, Immortal, Queen, Make a Change... Kill Yourself, Krypt, Żywiołak, The Cure, Enya, Frank Sinatra, Judy Garland, David Bowie oraz The Damrockers, Weronika Korthals, Damroka Kwidzińska, zdarza się też muzyka klasyczna. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka takich ulubionych:

 

Arkona, Ulver (do albumu Nattens Madrigal, potem to już dno), Burzum (Fallen najgorszy album), Mayhem, Tyr, Behemoth, Iron Maiden, Darkthrone, Satyricon, Bathory, Eluveitie, Carpathian Forest, Stribog, Electric Wizard, Immortal, Queen, Make a Change... Kill Yourself, Krypt, Żywiołak, The Cure, Enya, Frank Sinatra, Judy Garland, David Bowie oraz The Damrockers, Weronika Korthals, Damroka Kwidzińska, zdarza się też muzyka klasyczna. :mrgreen:

 

Niektóre te kapele też lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pagan czyli Trobar De Morte, Faun i wiele innych.

nie pogardzę również Lorencem i Praisnerem, Dead can dance i klika utworów z klasyki jak Mama- Genesis i Led zeppelin,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione kapele:Cold, Red,Blindspott, Linkin Park, The Perfect Circle, 10 years, Flaw, Coma, End of you, In flames, Adema, Sigur ros,

Katatonia, Woods of Ypres,Pendulum, Celdweller, Infected mushroom, Dead Letter Circus, Puscifer, Ashes divide, Porcupine tree, Riverside, Sylvan,Eldest 11, Innerpartysystem,Deftones, Chevelle, Daughter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×