Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak długo zażywasz leki?


xanonymous

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata - zaburzenia lękowo-depresyjne z elementami fobii społecznej i paranoiczna zazdrość okresowo

Skoro nie pomogły ( a czytając twoje wypociny należy tak mniemać ) to być może WMÓWIŁAŚ sobie owe zaburzenia, które usprawiedliwią malkontenctwo, imbecylizm oraz niepewność w związku , wynikającą z zaburzonego poczucia swojej wartości, oraz braków w fizys ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takemeaway7, jak nie pójdziesz na terapię, to będziesz leki łykał całe życie i tylko będziesz czuł się w miarę "normalnie".

 

 

Psychoterapia to jest chyba dla ludzi z takimi problemami jak rzuciła mnie dziewczyna, straciłem prace, itp. Jak ktoś ma problemy ze snem, apetytem, nerwicą wegetatywną, albo spałośćią, sennością, zmęczeniem, jak rano nie można zwlec się z łóżka albo się budzi co 2 godzinyw nocy itp to co terapia możę pomóc? Terapeuta ma cudowną moc uzdrawiania i nas uleczy? jak się ma zaburzoną pracę neuroprzekaźników mózgu/układu nerwowego?

 

Ciekaw jestem czy na forum znajdzie się choć jedna osoba której psychoterapia cokolwiek pomogła na dolegliwości natury psychiatrycznej a nie jakieś problemiki życiowe, tylko jak komuś choroba bardzo utrudnia funkcjonowanie, żę do pracy sie nie nadaje i w ogóle żyje w agonii?

 

-- 18 lut 2013, 03:29 --

 

Trzy lata temu brałam przez okres 3-4 miesięcy. Od prawie trzech lat żadnych leków nie biorę. Psychoterapia od 3 lat.

 

W jakim celu chodzisz na psychoterapią, z czym miałaś problem i czy psychoterapia cokolwiek Ci pomogła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×