Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po fluoksetynie zawsze na początku chudłam, później waga trzymała się na stałym poziomie...obecnie biorę seronil (od 4 lat) i właściwie nie przypisuję mu żadnych skutków ubocznych w kwestii wagi (tzn ani w jedną ani w drugą stronę). 

Generalnie nigdy w sumie po żadnym leku nie przytyłam ale może to kwestia tego, że inne brałam za krótko aby cokolwiek zauważyć, chociaż pamiętam że po olanzepinie mogłam jeść cały dzień/ naprzemiennie ze spaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sardyna ja też mam to szczęście, że raczej nie tyje na lekach. Inna sprawa, że moja lekarka mi raczej takich leków nie daje, które mogłyby spowodować wzrost masy ciała - chociaż teraz biorę olanzapinę i nie zauważyłam zwiększenia apetytu, ale ja mam mikrodawkę: 2,5-5mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lusesita Dolores napisał:

Ważyłam się dziś -73,8 kg ☺️☺️☺️

Schudlam od września -13, 2 kg

Szczęsciara.. ale nie przesadzaj z tym tempem chudniecia, bo potem wszystko wroci.. przerabialam to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od lutego, max jego połowy zamawiam sobie diete pudełkowa i zaczynam trenowanie. Będe biegał i ćwiczył na siłowni, aktualnie waga 115, planuje zrzucic do 85-90kg. Już wcześniej odchudzałem się na diecie pudełkowej i ze 126 udało mi się zbić do 104. Potem odłożyłem dietę na bok, i znów przytyłem. Apetyt jak cholerka jest na tych psychotropach, a i przez zamulenie po lekach odpuściłem sobie też treningi po diecie. Tym razem nie odpuszczę, postaram się 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem lubię jęczmienną z masłem i solą

Długo jeść się po tym nie chce 

Poprzedniego dnia kaloryczny obiad, także tak sobie reguluje 

Raz kalorycznie, raz na chudo 

Nie odchudzam się 

Raz tłusto a raz chudo 

W zależności od bieżącej potrzeby,samo odchudzanie nie ma sensu dla mnie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się niechcący schudło 8kg i podejrzewam, że tak niechcący zrzucę ze 30-40kg :o Jakiś czas temu miałam rozkminę o swoim zaburzeniu osobowości i objadaniu się. Naszła mnie ona jakoś w tym czasie gdy zajadanie stresów przestało działać uspokajająco. Zastanawiałam się czemu, co i jak i zdałam sobie sprawy, że żarcie było u mnie ekwiwalentem samookaleczania się. Tak jak inni ludzie tną się tak ja żarłam prawie cały czas. W okolicy tygodnia od tej rozkminy zdałam sobie sprawę, że jakoś mało jem i to trwa coś za długo żeby zwalić to na okres. Zważyłam się i wtedy mnie oświeciło :o Objadaniem robiłam sobie wielopłaszczyznową krzywdę i to mnie uspokajało. Wystarczyło że zdałam sobie z tego sprawę i samo zniknęło... Nawet nie jestem w stanie opisać jak wielka jest różnica między odchudzaniem się wcześniej a tym jak teraz wygląda moje podejście do jedzenia. Jestem szczęśliwa, to już ponad miesiąc nowej mnie 🙂 

Żeby nie było że nic nie jem... dzisiaj była już drożdżówka i batonik zbożowy, no i właśnie... gdzie moja kawa z mlekiem 😆

Edytowane przez Chomikowna
żarło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olanzapina doprowadziła do tego, że mój metabolizm jest na poziomie 60-latki, a mam 38 lat. Tak mi powiedziała dietetyczka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za namową kolezanki stosuje metode 3 posiłkow dziennie (w miarę do uzyskania stanu sytosci), bez podjadania miedzy posiłkami. U niej sie sprawdzilo, moze mi tez sie uda w ten sposob.

Chce sie tez zmobilizowac do większej aktywnosci fizycznej, ale (jak na zlosc ) pozamykali fitnesy i baseny, czyli to, do czego jeszcze w miarę mogłabym sie przemóc.., pozostają chyba jakies cwiczenia w domu, albo spacery.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×