Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę jeść


aimx

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie nie bardzo. jedyne co slysze od innych to "oj przeciez wiadomo, ze za nim tesknisz, daj sobie troche czasu, to minie, tak bywa" albo "a jakby on teraz umarl, to co? do konca zycia bylabys smutna?"

i nie wiem, czy to ze mna jest cos nietak czy z innymi? czy to, ze chcialabym do niego wrocic jest tak odrealnione?

+ ja ogolnie sie uzalezniam od ludzi, dlatego staram sie nie wchodzic z nimi w zbyt bliskie relacje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lux,to że chcesz do niego wrócić nie wydaje mi się czymś odrealnionym, po prostu przywiązałaś się do tej osoby, pewnie boisz się samotności, czujesz się odrzucona, gorsza. Dopóki nie wypełnisz czymś tej pustki, pewnie będziesz tęsknić. Ja niestety mam taki typ osobowości, że jak ktoś zniknie mi z horyzontu, to zapominam o nim, wypieram z głowy jakby nigdy nie istniał. Zapominam o przyjaciołach, rodzinie, znajomych, nie tęsknie za nimi, nie myślę o nich, nie utrzymuję z nimi kontaktu. To też nie jest dobre, wprawdzie ja nie cierpię z tego powodu, przynajmniej dopóki terapeuta nie uświadomił mi tego, że tak robię, ale cierpią inni i to też nie jest komfortowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę często jeść rano, w domu. Z obiadem czasem podobnie. Stresuje mnie... przygotowywanie jedzenia. Rożne tego przyczyny są.

Przez jakiś czas jadałam tylko musli z mlekiem, potem przez jakiś czas owsiankę z owocami. Teraz i tej owsianki mi się odechciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×