Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


neutrina

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi ciężko tak jak większości z Was żyć we własnej rzeczywistości wiec postanowiłam napisać tu parę słów. Kilka miesięcy temu straciłam pracę i bliską mi osobę jednocześnie. Mieszkam z rodzicami, a tematem przewodnim KAŻDEGO dnia mych członków rodziny są wręcz patologiczne kłótnie, które jak widzę po wielu latach wypaliły we mnie stałe znamię nerwowych zachowań i strachu przed rzeczywistością, strachu przed podjęciem jakiegokolwiek kroku do realizacji własnych celów. Nie radzę sobie ze swoimi emocjami, w ciągu dnia potrafię wpadać w skrajności uniesień i dramat goryczy negatywnych uczuć. Przez krótki okres czasu motywuję się do dokonania zmian w moim życiu, podjęcia aktywności w znalezieniu pracy lecz to szybko mi mija i w wielu dziedzinach mojego życia taki schemat zawodnej motywacji następuje, a najgorsze jest to, że coraz częściej z wielkim trudem przychodzi mi zaplanowanie kolejnego dnia. Coraz bardziej obezwładnia mnie uczucie obojętności. Gubię logikę własnych myśli a co za tym idzie zachowania. Nie wiem już nawet jak to określić. Postanowiłam zaufać farmakologicznej pomocy i udać się do psychiatry lecz niestety nie będzie mnie stać na terapię. Przepisze leki, poświeci krótką chwile czasu, a co dalej? Zżera mnie poczucie pustki,bezsensowności, natarczywe myśli krążące tylko wokół własnej osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×