Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi sobotni wieczór to i czas na refleksje, które generalnie są odgrzewanym kotletem. A teraz jestem w sytuacji niby dramatycznej ale w tym kraju to niby norma. Od sierpnia będę bezrobotny, nie mam pomysłu na życie, na siebie na nic...a nie zaraz mam pomysł na życie!-wiem jak z nim skończyć. Nie ma na tym świecie miejsca dla ludzi wrażliwych, spokojnych, melancholików z zaburzeniami lękowo-nerwicowymi, po prostu rzeczywistość wyeliminuje takich jak ja...albo prędzej albo lada dzień. Pewnie ameryky nie odkryłem ale po to jest to zakichane forum. Jednak w moich zaburzeniach jest coś czego nie powiedziałem swojemu lekarzowi, a mianowicie, lęk przed ześwirowaniem, a to mogło być ważne. Nie wiem, może to objaw charakterystyczny dla jakiegoś zaburzenia...tak czy siak, nie obraże się, jak lada dzień pierdolnie na ziemie jakaś asteroida, czy wybuchnie wojna nuklearna. Męczy mnie już wszystko...

 

rozumiem cie doskonale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzyganie denną samooceną z powodu braku umiejętności interpersonalnych. nie wiem co jest prawdziwe, a co zafałszowane. kiepski stan nie do wyłączenia i przez to brak koncentracji. czuję jakby uciekał mi grunt spod stóp. typowa faza gdy żadne mechanizmy obronne-zaprzeczające nie działają. upierdliwy czuły punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem dziś USG i wyszło mi" tętniakowatość aorty biodrowej. chyba czeka mnie operacja, a dopiero co dostałem nową umowę o pracę. wizyta u lekarza 12 sierpień a mi już się wszystkiego odechciało, bo jak to coś poważnego to będę musiał zmienić tryb życia- nie wiem na przykład czy będę mógł uprawiać sport...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dość! Wkurza mnie już ta cała sytuacja! Dawno tak nie miałem, żebym miał aż tak chęć poznać jedną osobę. Już mam dość niektórych śmiesznych znajomości a gdy spotykam w końcu kobietę która mnie interesuje, robi zajebiste wrażenie to k... nie ma okazji jej bardziej poznać ... kurde wszystko popsułem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz depresji i nerwicy mam jeszcze zje**** charakter. Nienawidzę siebie za to, że się zawsze wymądrzam, kłócę. Potem mam do siebie takie pretensję, że nawet jak mi ktoś wybaczy to ja i tak wiem, że już myśli o mnie źle. Dostaje wtedy ataku paniki. Biorę leki, chodzę do psychologa, ale nie wierzę, że się zmienię. Już nie mam nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Dlaczego nie mogę się przemóc? Przecież wszystkie muszą przez to przejść... :cry: Czuję się jak ostatnia idiotka i niedorajda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×