Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Często mam ochotę się wyżalić tu na forum, a kiedy zabieram się do pisania to nagle powstaje pustka w mojej głowie i w jednym momencie nie wiem co napisać, dłógo się zastanawiam zanim kiknę pierwsze litery. Ta pustka jest wszech ogarniająca, powtarzam ostatnie słowo zanim wpiszę kolejne. Zdaża mi się to nie tylko przy pisaniu, ale w każdym momencie kiedy chcę coś zrobić. To uczucie pustki jest dla mnie niepokojące, wydaje mi się wtedy że jestem zformatowany i muszę się uczyć wszystkiego od początku. Czasami napawa mnie to paniką i jestem bardzo nerwowy nie wiem co o tym wszystkim myśleć, czuję się inny, nie normalny, najgorsza w tym wszystkim jest ogarniająca cały mój umysł bezradność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przestac przeżywac sytuacje z przeszlosci? natretne rozpamietywanie nie daje mi zyc...nie daje rady z tym napieciem...

isc na terapie.

bylem na niejednej terapii...nawet raz na 6miesiecznej terapi w klinice nerwic.boje sie strasznie ze zawsze bede sie meczyl z demonami przeszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czuję się bezużyteczny, moja pamięć jest coraz gorsza, zapominam wyrazów które chcę napisać, to jest straszne. Może jak już ta lamotrygina wyciągnie mnie z tego doła to może będzie się dało odbudować tą moją pamięć, narazie ten temat zajmuje mi sporo miejsca w głowie. Wczoraj dużo mówili w wiadomościach o wypadkach spowodowanych przez ludzi zażywających lekarstwa na różne schożenia między innymi psychotropy. Narazie ograniczałem do minimum jazdę samochodem, ale teraz w ogóle przestanę siadać za kierownicę, do momentu kiedy będę się dobrze czuł, chociaż nie wiem czy to będzie w ogóle możliwe. Dużo ograniczeń jest w tym ChADzie, żeby to jeszcze domownicy zrozumieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się okropnie, ja już nie potrafię normalnie funkcjonować. Jestem nieudacznikiem życiowym. Nie mam żadnego celu w życiu, żyję sobie z dnia na dzień. Tylko sen daje mi ukojenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytyłam, i znów zaczynam sobie mieszać w głowie. Jak ostatnio byłam w tym najgorszym okresie, schudłam i to mi się bardzo podobało, miałam nadzieję, że już tak zostanie na zawsze. A wraz z poprawą samopoczucia waga ponownie wzrasta i to mnie frustruje. Daje mi to kolejny powód do autodestrukcji, fizycznej jak i psychicznej. Czasem naprawdę nie wierzę, że mogę być tak głupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dziś do kogo się odezwać. Wszystkim bym przeszkodziła jako, że jedna znajoma z chłopakiem w górach, druga znajoma z innymi znajomymi gdzieś tam, a kolejny mój znajomy też gdzieś wybył ze swoimi znajomymi. Wszyscy się cieszą majówką a ja siedzę nad zadaniami z inwestowania. Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×