Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś ma takie odczucia jak ja?


Julian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się zapytać, czy ktoś miał takie objawy.

Zdarza mi się to codziennie, ale nie długo, chwilowe.

Jestem w pracy i rozmawiam z ludźmi i jest ok. A w pewnych momentach chwilowych, trwa to około 15 minut później odstęp, wydaje mi się, tak jakbym spał, był z boku, ale wiem co się dzieje, bo rozmawiam z ludźmi, ciężko mi określić ten stan w którym się znajduje. Momentami mam lekkie zawirowanie, jakbym leciał na bok, ale to chwilowe i rzadko się pojawia.

Można by rzec, tak się czuje jakbym stał z boku i patrzył co się dzieje dookoła mnie. Będe chyba musiał się wybrać do doktora. Nie mam żadnych innych niepokojących objawów jak wymioty, czy omdlenie, czuje się OK.

Zastanawia mnie to dziwne odczucie. Mam to już około pół roku. Nie wiem czy to sprawy nerwowe, czy mój mózg nie jest dostatecznie dotleniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygalda jakbys mial dissociation...

miewam tak podobnie czasem ze czuje sie jakbym byla we snie..nawet otoczenie wydaje sie za mgla lub za jasne...

i wtedy czuje sie obok siebie , nie ze widze sie obok:P tylko jakbym nie byla w moim ciele..i czuje przytym slabosc, i mnie na boki zwala...

i niby slysze co innni mowia ale ni emoge sie wtedy skonentrowac, slysze tylko slowa..a nie dochodzi domnie co gadaja ..

a czasaminie czuje sie jakbym reki nie czula..i musze ja lapac i nad jej bol bym wiedziala ze czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×