Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam jestem gejem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem gejem , nie moge sobie znaleść miejsca na świecie mam 38 lat mało atrakcyjny , chciałbym się zabic ale się boje, czego sam nie wiem , nie mam nikogo jestem totalnie sam , jak juz kogos poznam zaraz sie z nim kłóce, najwieksza moja radoscia jest wekend kiedy najem sie tabletek i spie od piatku do poniedzialku z przerwami na jedzenie i potrzeby,, poszedlem do psychiatry , terapia tabletek takie dawki ze lezalem i nie moglem isc do pracy , w praxy siedze po 12-14 godz zeby nie myslec o niczym , chcialbym sie zapytac po zyc , czy moze oddac gdzies organy zeby mnie zabili bez bolu, mam paru wrogow ktorzy mnie tepili za to kim jestem , oni maja rodziny jestem dla nich nikim , chcialem im zrobic krzywde ale chyba nie chce byc takim jak oni . Pomozcie mi co mam ze soba zrobic nie moge juz tak dalej zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem gejem

To już i tak masz dobrze, że wiesz, bo ja jestem niezdecydowana :?

 

Przede wszystkim wróć do psychiatry i niech Ci leki zmieni jeśli te, które dostałeś Tobie nie służą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

początki (pierwsze 4-6 tyg) bywają trudne...

Eh... niestety...

 

niktzwlkp, A Ty chłopie bądź spokojny, leki zaczną działać jak powinny, ty zaczniesz inaczej patrzeć na siebie i na ludzi, weźmiesz się w garść, poznasz jakieś fajnego faceta i będziesz szczęśliwy. Tylko tą deprechę trzeba wypędzić i będzie ok :D

Sama nie wierzę, że to piszę, tak optymistycznie brzmi... ale uda Ci się, zobaczysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ci sie nie podoba ?

 

no chyba kpisz? chamstwo nie jest tolerowane.

obrażasz autora tematu.

sam sobie obciągnij. :?

 

na otarcie łez mogę ci obciagnac ? reflektujesz ?

 

 

powtarzam: jeszcze jeden tego typu post lub KOMENTARZ do powyższego "obciągania" i dostaniesz ostrzeżenie. chyba Ci się nieco fora pomyliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niktzwlkp, witaj:)

 

-- 17 wrz 2011, 22:15 --

 

niktzwlkp, jestem biseksualistkà-jak dobrze moc,napisac to tak otwarcie:)... pracujè u pewnej pary gejow-fantastyczni ludzie!!!!!nie-jedni hetero mogliby nauczyc siè od nich-kultury bycia,tolerancjii,higieny!!!!!!!!!!!,wrazliwosci,oglady,empatii, i takiej zwyklej zyczliwosci nie podszytej podejrzliowoscià :smile: ha i najwazniejsze-poczucia humoru :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem gejem , nie moge sobie znaleść miejsca na świecie mam 38 lat mało atrakcyjny , chciałbym się zabic ale się boje, czego sam nie wiem , nie mam nikogo jestem totalnie sam , jak juz kogos poznam zaraz sie z nim kłóce, najwieksza moja radoscia jest wekend kiedy najem sie tabletek i spie od piatku do poniedzialku z przerwami na jedzenie i potrzeby,, poszedlem do psychiatry , terapia tabletek takie dawki ze lezalem i nie moglem isc do pracy , w praxy siedze po 12-14 godz zeby nie myslec o niczym , chcialbym sie zapytac po zyc , czy moze oddac gdzies organy zeby mnie zabili bez bolu, mam paru wrogow ktorzy mnie tepili za to kim jestem , oni maja rodziny jestem dla nich nikim , chcialem im zrobic krzywde ale chyba nie chce byc takim jak oni . Pomozcie mi co mam ze soba zrobic nie moge juz tak dalej zyc

 

 

Wydaje mi sie otoczenie sprawia ze mniej akceptujesz swoja orientacje, czasami miejsce czas i ludzie maja ogromny wplyw na to jak siebie spostrzegamy. Niestety polska nie nalezy do krajow gdzie jest tolerancja homosexualizmu . Gdybys mieszkal w Nowym yorku gdzie mieszkam to mysle ze pomoglo by to w akceptacji siebie poniewaz homosexualisci maja rownouprawnienie i sa akceptowani anawet maja swoja parade:)

Warto pomyslec ze to nie ty jestes zla osoba lecz ci ludzie ktorzy cie obrazaja by siebie samego dowartosciowac. Pamietaj tez ze zawsze sie ktos trafi ktory bedzie chcial druga osobe ponizyc i nie tylko z powodu innej orientacji. Ciekawi mnie to co napisales...ze chcesz sie zabic ale sie boisz i nie wiesz sam czego...amoze wlasnie ty walczysz by zyc a boisz sie samego siebie bo inni sie ciebie boja..bo ludzie sie zazwyczaj boja tego czego nie rozumieja. Twoje weekendy to zwykla ucieczka od rzeczywistosci...od ludzi ktorzy ciebie rania. Robiac im krzywde nic nie zyskasz! chcesz im dokopac to pokaz ze siebie akceptujesz ze masz prawo do zycia. Tacy ludzie tylko czekaja az ktos zejdzie na psy..ale NIE TY, ty walczysz i to widac w kazdym twym slowie. Niech twoj cel nie bedzie jak zmienic podejscie innych bo to nie mozliwe, ale jak zmienic podejscie swoje. Nie musisz odrazu siebie pokochac boto dluga napewno droga z ktora zmagaja sie nie tylko sexualisci. My ciebie akceptujemy! nie pozwol by kilka ludzi mialo wplyw na twoje zycie. Z czasem znajdzies zkogos ( servis randkowy) albo wyjazd? i kiedys podziekujesz sobie ze nie poddales sie. A jesli ci teraz jest smutno pamietaj ze masz nas, i moze puki co terapia? rozmowy, zakupic kota z chroniska:) pisanie, i napewno jakies hobby. Ja nietoleruje jedynie ludzi ktorzy nietoleruja homosexualistow, i wiesz co ci powiem! geje to super ludzie!

pozdrawiam i przesylam pozytywnej energi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

wiesz ja jestem hetero ale tego zaluje, momentami wolalbym byc gejem, moze trudniej jest znalezc drugiego ale chociaz przyjazn M+M wydaje sie klarowna i nie jest taka gmatwaniną jak M+K

na otarcie łez mogę ci obciagnac ? reflektujesz ?

 

Hahaha! :mrgreen:

Bliski mi typ poczucia humoru. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niktzwlkp!

 

Wydaje mi się, że twoje problemy mogą wynikać z braku akceptacji własnej orientacji seksualnej i faktu, jak na twój homoseksualizm może zareagować otoczenie. Faktycznie, Polska nie należy do zbyt tolerancyjnych krajów. Dominują związki heteroseksualne i trudno zaakceptować ludziom coś, co odbiega od "normy". Z tej przyczyny osoby homoseksualne często zaczynają przeżywać stany depresyjne, spada im samoocena, nie potrafią zaakceptować własnej seksualności. Odmienna orientacja seksualna jest problemem dla wielu osób homoseksualnych. Powodem jest strach przed reakcją rodziców, rodzeństwa, najbliższych przyjaciół, 
a nawet ludzi z pracy, lęk przed odrzuceniem, potępieniem lub wyśmianiem. U wielu ludzi jednak przychodzi moment, kiedy życie w zakłamaniu staje się nie do zniesienia, a orientacja seksualna musi zostać wyjawiona. Osoby decydujące się na coming out, muszą wtedy stawić czoła przeciwnościom, przekonać innych o słuszności własnej postawy oraz o tym, że ich tożsamość psychoseksualna nie jest żadnym zaburzeniem. Orientacja seksualna nie podlega samodzielnemu wyborowi, tkwi w nas niezależnie od naszych chęci. Identyfikacja w zakresie własnej seksualności to kwestia czasu. Kiedy dochodzi do ujawnienia przed sobą, a potem innymi, geje i lesbijki są często zmuszeni do walki z uprzedzeniami 
i błędnymi informacjami na ich temat. Muszą walczyć z masą stereotypów. Więcej o homoseksualizmie mówi seksuolog Arkadiusz Bilejczyk pod linkiem:

 

http://portal.abczdrowie.pl/zwiazki-homoseksualne

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

wiesz ja jestem hetero ale tego zaluje, momentami wolalbym byc gejem, moze trudniej jest znalezc drugiego ale chociaz przyjazn M+M wydaje sie klarowna i nie jest taka gmatwaniną jak M+K

na otarcie łez mogę ci obciagnac ? reflektujesz ?

 

Hahaha! :mrgreen:

Bliski mi typ poczucia humoru. :brawo:

Hehe, ja też lubię mocną ironię :mrgreen:

 

Będę grzeczny, bo jestem homofobem, ale nie, nie obrażam gejów, nie bije ich na ulicy, właściwie to cała rzecz w tym, że obrzydzają mnie i zwyczajnie boje się być blisko nich jak ich widzę, a jak przechodzi taki gej blisko to już mnie krew zalewa i mam ochotę na niego naskoczyć, wpie***** by ode mnie odszedł. No fobia, co ja poradzę.

 

Do autora - zakręć się w klubach homoseksualnych, poszkaj znajomych - niekoniecznie zaraz partnerów i nie afiszuj się na ulicy z orientacją, by przypadkiem nie zarobić po twarzy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×