Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lepiej żyć krótko a całą parą czy długo i nudno?


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

nasunal mi sie ten temat jak sobie myslalam o moim ukochanym wokaliscie FREDDIEM MERCURYM. nie pozyl sobie dlugo ale za to jakie mial zycie!!!! imprezki, wydawanie pieniedzy, ciagle zakupy, wystepy przed wspaniala publicznoscia, najdrozsze szampany, nagie kobiety, mial wszystko co tylko chcial..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo- bo czy ktoś może przewidzieć, że bedę się nudzić?

 

rownie dobrze mogę pożyć długo, a koło 50-tki bedę w kwiecie wieku XD

 

równie dobrze moge teraz szaleć po szalecie i sie nie nudzić, nikt mi nie powie, że żyć bedę... krótko!

 

Nic pewne nie jest.

 

 

Z reszta- jak umrę to bedzie mi już obojętne, czy żyłam krótko a dobrze, czy długo, a nudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo...nie ważne że nudno..napewno znajdą się jakieś ekscytujące chwile :) nie muszę próbować wszystkiego złego w życiu żeby poczuć że żyję. wystarczy że się rozejże i zauważę dzieło Boże, naturę, poczuję wiatr we włosach , zobaczę tęczę, przemijające pory roku...to jest pięknieejsze niż skok na spadochronie czy działka kompotu. i nie uzależnia :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intensywnie,szybko,spróbować wszystkiego co jest do spróbowania,poznać wszystko co życie ma do zaoferowania,niczego nie żałować,dożyć setki i wraz z ostatnim tchnieniem powiedzieć czyhającym przy śmiertelnym łożu sępom,że przepisuje wszystko kotom...oto moje marzenie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×