Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, moja mama zrobiła jakies mięso z tego "pomysł na" ale jakos tego nie lubie :P to pewnie będę coś gotować, może powrzucam do gara wszystko co jest: kota, ścierke, szklanki i doprawie wszystko związkiem X :D

 

-- 05 gru 2012, 12:31 --

 

ONZ chce zlikwidowania okien zycia. :shock:

a co one im przeszkadzają? :shock:

 

-- 05 gru 2012, 12:32 --

 

Saiga, tak, tak, pozdrowienia z mojej kuchni :P nawet ja polubiłam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, w tym wypadku, okienka życia zastąpią śmietniki itp. Chyba trzeba urządnikom nowe komputery kupić czy lepszy internet, bo im najwyraźniej laguje :P

a wlasnie nie wiem, co z krową, miał upolować, ale nie wiem, chyba go dziadek z ciupagą zabił, bo z nim nie gadałam od tego czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludzie.

Fajne rozmowy, niestety nie chce mi się śledzić jej od początku. Nadal średnio się czuję, ale potrafię się tym aż tak nie przejmować. Instalowałem tacie antywirusa a teraz siedzę u siebie i słucham Wendy & Lisa.

 

Nie miałem do czynienia z e-papierosem specjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja. Mialam najbardziej wypasiony model na rynku. wiec powinno sie go palic dobrze ale powiem, ze tak srednio. Olejki ktore probowalam nie dosc ze byly marna podroba normalnego papierosa to jeszcze mnie dusily strasznie. Czulam sie jakbym wachala klej. :bezradny: Po dwoch tygodniach odszedl do lamusa. No ale np. Vian po e-papierosie rzucila palenie wiec na kazdego to inaczej dziala. #Wydaje mi sie ze ma tu znaczenie tez staz palenia i ilosc. Ja pale 30 lat okolo paczki dziennie ale jezeli ktos jest w miare swiezym palaczem i do tego niedzielnym to e papieroos mu wystarczy na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, dzięki bardzo. To ma być prezent dla brata pod choinkę, a na temat e-papierosów nie mam zielonego pojęcia. Trochę poczytałam na facebooku odpowiedzi do zapytania Tomka i może coś wybore, ale nie takiego najbardziej wypasionego :P

 

Ja póki co na szczęście nie palę, chociaż co jakis czas wracam do nałogu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, moja siostra z mężem przerzucili się na e papierosy.Wytrzymali góra miesiąc i wrócili do nałogu.Moim zdaniem nie warto.Brat rzucił palenie na samych gumach i miętusach i szczęśliwie ponad 3 lata nie pali.Wszystko zależy od nas samych,od silnej woli i jaką kto ma motywacje.

Na prezent to ok.Nie wzgardziłabym takim.Mogłabym w autobusie palić. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurzenie zły nałóg....

Co do e-faji,mój brat palił takową przez jakiś czas,ale często mu "przeciekała" owa fajka przez co czasem aż za bardzo się sztachnął....

poużywał pare tygodni,potem wylądował w pudle,nie wiem czy jeszcze jest czy poszedł w świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Silna wola? mój brat takiego słowa nie zna, ale niech tam ma. Tak jak już wspomniałam najważniejsze to żeby nie smrodził w domu, bo żadne uwagi do niego nie docierają. Gorzej jak sprzeda komuś :P

 

Saiga, oj zły, paliłam dwa lata. Rzuciłam na dwa lata. Potem przez kilka miesięcy znów kopciłam. Szkoda mi na to kasy i cery z którą i tak mam problemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×