Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie dobrym antydepresantem jest wkurw.

Ile razy coś doprowadziło mnie do szewskiej pasji z czarnych myśli...

zawsze działa, wszystkie czarne myśli odchodzą jeśli nagle masz ochotę rozszarpać na strzępy obiekt frustracji :mrgreen:

 

 

Saiga, przekieruj to na konstruktywne dzialanie.Z pozytkiem bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, oj tam oj tam, zaraz paranoja.....;)

Nie wiem... piszą, żeby nie pic podczas brania. Nigdy nie wiem, czy nie chlać, czy w ogóle omijać dział z alkoholem.

Przy innych lekach nie miałam obaw, przy tych trochę tak.

Z tego co czytam, niektórzy celowo mieszają, no ale ja nie chcę zalewać robaka, tylko się kulturalnie napić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dobrym antydepresantem jest wkurw.

Ile razy coś doprowadziło mnie do szewskiej pasji z czarnych myśli...

zawsze działa, wszystkie czarne myśli odchodzą jeśli nagle masz ochotę rozszarpać na strzępy obiekt frustracji :mrgreen:

A mnie zdenerwowanie pomaga na rozbudzenie się. Gdy jestem zaspany i się wkurzę, to się rozbudzam.

 

Gdy ja się wkurzę, to wewnątrznie mam ochotę coś zniszczyć. Czasami robię też tak, że zrzucam coś na podłogę, czasem mi to trochę pomaga. Najciekawiej było jakieś 2-3 lata temu, miałem wtedy tak, że jak się wkurzyłem, to się zachowywałem tak, że jakby ktoś spojrzał na mnie z boku, to by pewnie stwierdził, że jestem jakiś opętany. Czasami też moją reakcją na złość jest śmiech, gdy wszystko się we mnie gotuje, a nic innego nie mogę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×