Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, wczoraj matka miała gorszy dzień, nawyzywała mnie, nazmyślała coś tam ojcu i go podbuntowała, więc on udaje wielce obrażonego. (mogę się założyć, że sam nie wie, dlaczego) I tak od dłuższego już czasu jest na mnie obrażony, bo czasem przyjdę i chcę z nim porozmawiać, a on mnie zbywa i uważa, że 'zawracam mu dupę pierdołami' :bezradny: Ja po prostu chcę do kogoś japę otworzyć - w szkole nikt ze mną nie gada, w domu nikt ze mną nie gada, no zgłupieć idzie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ,wróciłam ze spaceru

 

Gotowałam sobie warzywa na patelnie i tłuszcz w garnku mi się zapalił,na dodatek przepieprzyłam i nie wiem jak ja to teraz zjem.Jakaś nienormalna dziś jestem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Laima, czasem się tak zdarza, jak nie da tego zjeść, to spróbuj coś innego upichcić

zjadłam,podobno pieprz odchudza 8)

 

Nie wiem czy dzisiaj jechać a spotkanie autorskie.Nie za zbyt uśmiecha mi się wracać potem stopem.

A tak w ogóle to ja powinnam być dziś na praktyce,a jutro w szkole,ale lęk wygrał i nie pojechałam. :(

 

 

Abbey, u mnie słonecznie i gorąco-już mam dosyć,chcę zimę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie źle już teraz działa pogoda,..nie mogę się przyzwyczaić..wychodzę nogi mam słabe, czuja jakieś otumanienie, boli mnie głowa..i potem wracam do domu i źle się czuję jakiś czas..najgorzej jest tak 12-16 wcześniej i później jest ok.teraz wróciłam z zakupów i tak mnie dziwnie w głowie boli i dziwnie się czuję :/ mam nadzieję że to nic groźnego..i że się przyzwyczaję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upały mnie strasznie wykańczają.A Was?

dokładnie. Chociaż jak byłam w długich i granatowych jeansach, bluzie to ze mnie ciekło (a i tak mam z tym ogromny problem :? ), ale jak teraz poleciałam w moich ukochanych luźnych ciuszkach to nic, tylko uciekać na plażę! :lol:

No właśnie - mam loda, głód zażegnany :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×