Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja dziś nie mam pomysłu na siebie!

Cały dzień jestem rozbita i nie wiem co ze sobą zrobić... I nadal mi smutno z powodu zgubionego kolczyka. To nic, że one kosztowały 4 zł, ważne, że kolczyk był śliczny i nowy i zamówiony w sprzedaży wysyłkowej więc nowych sobie za szybko nie sprawię, bo się nie opłaca :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Mataforgana, owszem, do łóżka, ale po pierwsze - dopiero usiadłam do komputera, więc chciałam chociaż zajrzeć co tu się dzieje, po drugie - sam proces kładzenia się spać jest długotrwały... Trzeba pójść do łazienki, rozebrać się, umyć, ubrać, wrócić do pokoju, spakować na jutro, dokopać do łóżka... Dla mnie to godzina roboty... :roll:

 

L.E., boski awatar... Czuję się zagrożona... Odbierzesz mi wszystkich geeków... Ty już masz swojego, reszta dla mnie! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., jeżeli Cię to pocieszy to zgubiłam pierścionek srebrny, który był prezentem... gdzieś leży w śniegu, achh ja ja wtedy ubolewałam...

 

najadłam się właśnie migdałów, a później zobaczyłam datę ważności i... termin przydatności do spożycia: 08.2011 :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skręca mnie ze złości, bo w ten weekend wcale nie odpoczęłam, no i chyba czeka mnie długa noc - muszę opanować wszystkie wykresy z trzech lat z fizyki. Chociaż nie wiem jak za to się wziąć, pewno przejrzę zeszyty, które mi pozostały i pójdę spać z wyrzutami sumienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, czyżbyś zostawiała wszystko na ostatnią chwilę? A późniejs twierdzisz, że za dużo tego, żeby wszystko ogarnąć i rzucisz w cholerę? :D

Na spokojnie kochana, powoli powoli i może akurat coś ogarniesz ;) Ja też siedzę nad ksiązkami, więc razem raźniej;)

ostatnio mam tak: 'jak pacze, to umiem, jak nie pacze to nie umiem'.

przepraszam, ale jakaś głupawka mnie bierze :pirate: przymkne się na chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×