Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, siedem_zapalek,

 

moja mama też ma astmę, przez kilka miesięcy męczyła się z kaszlem, który się nasilał w okresie wiosenno-letnim. W końcu ktoś postawił trafną diagnozę i teraz jest ok.

 

-- 20 sty 2012, 15:30 --

 

Bellatrix,

 

hej :))

 

-- 20 sty 2012, 15:31 --

 

Vett,

zdradzisz jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett,

 

ważne, żebyś Ty czuła się komfortowo. w zasadzie zawsze można jakieś rozwiązanie znaleźć. :)

 

ja dziś miałam jechać zapisać się do psychologa, ale po 11 zobaczyłam, że do godziny 11 rejestrują.

cóż załatwię to w poniedziałek.

ciekawe ile poczekam, bo idę na nfz. psychiatrę mam prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, teraz nie pracuję bo sesja. A jeśli chodzi o kontakty z ludźmi w świecie rzeczywistym to są one bardzo ograniczone. Zaczyna mi brakować kogoś bliskiego ale z drugiej strony bardzo boję się kogoś poznawać. Dzisiaj psychoterapeutka odwołała spotkanie. Jest mi z tego powodu trochę przykro bo nie mam z kim porozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, pogadaj z nami.

 

ja co prawda zaraz będę tylko z doskoku, bo mam a planach zrobić potrawkę z kurczaka na obiad i posprzątać w końcu moim miśkom biednym.

 

-- 20 sty 2012, 16:52 --

 

ale są tu przeciez inni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś gotowanie nie sprawiało mi przyjemności, z prostej przyczyny - nikt tego nie doceniał, ojciec z bratem, zjedli i dla mnie zostawały gary.

teraz gotuję dla siebie i M, czasami znajomi coś zjedzą, czy przyszli teściowie i naprawdę czuję że potrafią to docenić i powiedzieć dobre słowo. a ponoć gotuję super ;)

 

Transfuse, umiesz gotować? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, za tydzień. Może Ona mnie unika ? Może uważa, że nie potrzebuję psychoterapii i w ten sposób próbuje mi to delikatnie powiedzieć ? Nie pierwszy raz mam miejsce taka sytuacja.

 

paradoksy, umiem zrobić kurczaka po chińsku ale z fixem z paczki, frytki i nuggetsy (również z panierką z paczki), aaa jeszcze pizze potrafię zamówić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Kasia, kiedyś podrzucisz mi swój przepis na pierogi ruskie, ok?

wiem jak farsz ma smakować i z nim sobie raczej poradzę, ale ciasto to nie moja bajka... :D

 

ja tam muszę mieć wenę, jak nie mam pomysłu i miałabym to robił "na siłę" to wolę nie robić. M. mi często też pomaga :)

ja uwielbiam jeść. tylko szkoda że mój metabolizm temu nie sprzyja. nie chcę się toczyć ulicą potem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×