Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Nihil8, Sperma - W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Aranjani, to też z racji tego swego czasu zapodałem w temacie o "sposobach radzenia sobie z depresją" takim, a nie innym postem:

 

http://www.studentnews.pl/s/16/6281-NEWSY-zdrowie-i-medycyna/18159-Sperma-ma-dzialanie-antydepresyjne.htm?c1=1247

 

http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Meskie-nasienie-pod-lupa-naukowcow,wid,13050667,wiadomosc.html?smg4sticaid=612382

 

- z cyklu: "Amerykańscy naukowcy ..." :D

 

Nie mam pewności co do wymiernej biodostępności owych zbawiennych składników drogą podania "per oral", ale to raczej nie przeszkadzałoby forumowym dziewczynom podbijać do tych randomowych kolesi (najlepiej w Waszym mniemaniu atrakcyjnych wizualnie ;)) i proponować im niezobowiązujące opierdolenie kutacha z połykiem - bo czegoż nie robi się dla zdrowia (a i zaspokojenia seksualnego :)) ? :D

 

Można by to również podciągnąć pod jakiś ciekawy eksperyment psychologiczno-socjologiczny :D

 

Wymagałoby to jednak porzucenia większości konwenansów, a także przewartościowania swego dotychczasowego światopoglądu - choć i tak w co bardziej zaawansowanych zaburzeniach i chorobach psychicznych prędzej czy poźniej nastąpi to samoistnie :P

 

Także ten - EMPIRYZM i HEDONIZM przede wszystkim !!! xD

 

P.S. IMHO byłaby to dość zabawna inicjatywa :D A jak mawiał Tyler Durden z "Podziemnego Kręgu" - "Jesteśmy jedynie roztańczonym pyłem tej ziemi" ;)

 

xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×