Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ja teraz jedze autem chyba zmienie ten awatar. Odkad kupilem auto nie chce mi ise jezdzic na moto. Mam alfa romeo 156 i jestem bardzo zadowolony w srodku jest ladnie i wcale mi sie nie psuje. Co ta mowia ze alfy awaryjne to bzdura.

 

Ugotowalem te grochówke i jem ja teraz strasznie goraca i meka bo głodny jestem i jesc sie chce a tutaj gorace. Ale popisze torche na forum to w tym czasie troche wysytygnie. Co teraz porabiacie poza siedzeniem na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek żebyś Ty kiedyś nam nie odjechał motorem z tymi kolegami z Sons of Anarchy na jakieś grabieże po kraju, nie warto, sianko respekt dupeczki to wszystko ulotne i uja warte w dalszej perspektywie, lepiej zostać wiecznym dekadentem

 

-- 09 kwi 2014, 00:35 --

 

akurat nie zdążyłem przeczytać, że teraz włoską bryką się wozisz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj nie na paringu bo jest Janek, jego akurat nie znam i nie przchodze jak on ma dyzur, ale od jutra zacznie sie nowa kolejka. Edek, jeden Grzegorz drugi Grzegorz i ta to bedzie sie krecilo. Najbardziej polubalem spotkania z Grzegorzem "sercowym" bo on duzo mowi i nie ma nudy. W sumie trzeba poznawac nowych

ludzi.

 

-- 09 kwi 2014, 00:09 --

 

hobbyturysta, o ktorej idzesz spac?

 

znowu ten paring :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asl, byla by to znaczana oszczednosc liter w poslim slownistwie nie wspomonajac o oszczegnosachach na farbie drukaskiej.

Zelonak mam pelny gorchowki zjadelm wsztko co byl w plynie i te warzywa a mieso z zeberek zostawilem sobie na rano. Nie chce mi sie o tej porze objadac miesem. Ty z Niemiec piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej.... taka grochóweczka akurat na noc

 

-- 09 kwi 2014, 00:13 --

 

asl, byla by to znaczana oszczednosc liter w poslim slownistwie nie wspomonajac o oszczegnosachach na farbie drukaskiej.

Zelonak mam pelny gorchowki zjadelm wsztko co byl w plynie i te warzywa a mieso z zeberek zostawilem sobie na rano. Nie chce mi sie o tej porze objadac miesem. Ty z Niemiec piszesz?

że kto? że ja? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Co ty ja te grochówke to zaczalem gotowac juz o 19, najpierw zeberka musialy sie dlugo gotowac, pozniej wsypalem te mrozike to sie pogotowalo z 10 min. pozniej wsztyko wylaczylem i pojechalem do klubu na 2 godziny, Jak wrocilem to byla polnoc i wtedy znowu zaczalem gotowac te grochowke tak ze ugotowana i gotowa do jedzenia to byly okolo pol godziny po polnocy. No a teraz ja zjadem i czuje sie mam pelny żołądek.

aż cieżko wźiać pełny oddech. Nie przyzwyczajony jestem do takiego objadania. Zazwyczaj o tej porze to jakas rybe z konserwy zjem. No ale wczoraj bylem głodny o tej porze i obiecelem sobie jakis konkret do jedzenie na dzisaj. Stad ta grochówka w nocy.

 

-- 09 kwi 2014, 01:19 --

 

asl, No tak czy w niemcowni siedzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asl, a Ty nie byłaś wcześniej ze Szwecji, jesteś tą lub ogólnie taką blondyną jak na awatarze?

Choć pewnie mój spuchnięty mózg coś miesza, nie mam pamięci w ogóle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asl, a Ty nie byłaś wcześniej ze Szwecji, jesteś tą lub ogólnie taką blondyną jak na awatarze?

Choć pewnie mój spuchnięty mózg coś miesza, nie mam pamięci w ogóle ;]

hahahah jestem blondynka z awataru ale w Szwecji nigdy nie byłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu cos zjadlem - kawalek ciasta, grochowka czuje ze schodzi pomalu ze zołądka.

asl, moco to jest upierliwe, ale wole te napiecie niz lęk.

Reiben, Czemu kucze nie spisz?

 

ja to mam przesyawiony tryb, spie w dzien zyja noca. Chociaz nie wiem czy to dobry pomysl.

A jaj to u Was wyglada?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu ja jestem wampir energetyczny :> nie śpię w nocy bo za dużo dnia przepierdalam heh ;] wypiłem kawę przed chwilą, coś se poczytam słuchając muzyki i rzucając tu okiem na Was, tj. nie obraź się Wiesiek ale bardziej na asl :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×