Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne stan,objawy POMOCY


kiba80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś może mi powiedzieć czy coś mi jest czasem myślę o jakimś zdaniu naciskam klawisze i wpisuje zupełnie inne zdanie tak jak bym nie mógł kontrolować tego co robią moje ręce choć myślę myślę by coś zdobić a moje dłonie robią zupełnie co innego .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za naiwność, sądzić, że forumowicze postawią diagnozę na podstawie jakiejś jednej czasem pojawiającej się sytuacji? Wiesz, ja czasem budzę się w nocy - jak myślisz, co mi jest? Równie dobrze może to być guz mózgu, który pustoszy jakieś jego obszary i nie daje prawidłowo funkcjonować. Jeśli się tym martwisz - idź do fachowca zamiast tracić czas przed komputerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam czasem tak że myślę o czymś a kiedy chcę to powiedzieć to mówię coś kompletnie innego i czasem nie adekwatnego zupełnie :smile: zawsze zwalałam to na karb przemęczenia i stresu... ale może to wynikać z działania układu nerwowego... ja mam z nim spore problemy. Faktycznie udaj się do lekarza jeśli to Cię niepokoi i daj cynk co lekarz powiedział bo może ja też powinnam iść :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×